Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Koncerti

<< < (2/22) > >>

Shimmy:
Iron Maiden
Mjesto: Arena Zagreb
Datum: 31.07.2013.
Vrijeme: 20h
Cijena ulaznice: Parter 275 kn,  Headbangers pit 350 kn, Tribina 1 330 kn, Tribina 2 275 kn, Tribina 3 250 kn, Loža 600 kn

Skoro pa točno 5 godina nakon koncerta na Poljudu (8.8.2008.) evo nam Maidena opet u HR  p1va

LukaM 110:
Malo kasnim, ali bio sam na Knopflerovom koncertu 5. 5. i moram reci da sam odusevljen. Nadmasio je moja ocekivanja jer sam racuno da vise nije u cvijetu mladosti. Krenuo sam na koncert suzdrzan da se ne razocaram, ali za to uopce nije bilo potrebe. Covijek svira s takvim uarom i strastcu da ga je stvarno prekrasno gledati. Na youtubeu sam gledao snimke njegovih koncerata ove i prosle godine i vidio sam da cesto sjedi na stolcu dok svira, ali u Zagrebu je odstajao puna dva sata te je ostavio jako ugodan i lijep dojam. Svirao je puno pjesama sa svog novog albuma Privateering, ali je odsvirao i par legendarnih kao Romeo and Juliet, Telegraph road i Brothers in arms. Sve zajedno stvarno odlican koncert i nije mi zao novaca koje sam dao.
Mark Knopfler Privateering - Arena Zagreb - 5.5.2013. - YouTube
Mark Knopfler Romeo and Juliet - Arena Zagreb - 5.5.2013. - YouTube
Kvaliteta nije neka jer sam bio dosta daleko od bine, a akustika arene je grozna.

Cole™:
Tako je, pišaj mi po otvorenoj rani, bacaj vegetu po istoj, ma daj i malo papra...
Uglavnom ljubomora me preuzela u rečenici iznad. Nisam bio iako bi ubio i dao guze za taj koncert, ali eto nisam bio...
Nisam pročitao dalje od treće rečenice...

 sm1jeh jaad sm1jeh hmm

DogZy:
Meni je također žao što nisam išao na koncert, vidjeti jednu takvu legendu... Ali ajde, Santana dolazi u Zadar ovo ljeto sm1jeh

LukaM 110:

--- Citat: LukaM 110 - Svibanj 11, 2013, 08:51:39 ---Malo kasnim, ali bio sam na Knopflerovom koncertu 5. 5. i moram reci da sam odusevljen. Nadmasio je moja ocekivanja jer sam racuno da vise nije u cvijetu mladosti. Krenuo sam na koncert suzdrzan da se ne razocaram, ali za to uopce nije bilo potrebe. Covijek svira s takvim zarom i strascu da ga je stvarno prekrasno gledati. Na youtubeu sam gledao snimke njegovih koncerata ove i prosle godine i vidio sam da cesto sjedi na stolcu dok svira, ali u Zagrebu je odstajao puna dva sata te je ostavio jako ugodan i lijep dojam. Svirao je puno pjesama sa svog novog albuma Privateering, ali je odsvirao i par legendarnih kao Romeo and Juliet, Telegraph road i Brothers in arms. Sve zajedno stvarno odlican koncert i nije mi zao novaca koje sam dao.
Mark Knopfler Privateering - Arena Zagreb - 5.5.2013. - YouTube
Mark Knopfler Romeo and Juliet - Arena Zagreb - 5.5.2013. - YouTube
Kvaliteta nije neka jer sam bio dosta daleko od bine, a akustika arene je grozna.

--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju