Racing periferija > Racing periferija

Pomoć kod odabira

<< < (2/10) > >>

Evil:
Sto stvari te muči a? SD više nema Thrustmaster, eventualno Tia mobiteli ovisi kakve opcije plaćanja imaju.
Amazon je isto ko i ebay, plaćaš deviznim ili već kak si složiš a svaku stranicu možeš prevest. Ako uzimaš sa Amazona vodi računa da je prodavač sam Amazon a ne neki ljevi dućan.
Na tvom mjestu bi svakako pobjegao od običnih pedala koje dođu sa T300 jer su ničemu pa gledaj kombo koji ima T3PA pedale ili si ih naruči posebno.
Playgame.si ti ima ok stvari a blizu je, shipa u RH i ima milion opcija.

Sjedalo kak hoćeš i koliko para imaš, GT omega je ok, Next Level je po meni kudikamo bolji ali i skuplji. Kod nas imaš Playseat u ADM-u ili u Instaru Racerroom ako ti paše zbog rata pa čekiraj. Ja sam F1GT  naručio sa force2motion.de, uplatio na račun kokpit stigao za 4 dana.

hendrix:

--- Citat: MaliceInflames - Listopad 31, 2017, 21:55:43 ---slazem se, zato i ja gledam da uzmem kvalitetniji volan a opet ne neki hardcore, ovaj bi me trebao par godina posluzit kolko cu stici igrati a kasnije ce biti vremena i za bolje stvari ako me volja ne pusti, mislim da cu si spojit ps4 na monitor i tak voziti dok ne narucim sjedalo,

a kak ide narucivanje prek amazona, nikad jos nisam, inace koristim ebay vecinom, mogu preko paypala? i dal imaju navest shipping ili to kasnije racunaju, i ne kuzim nist jer je na francuskom...

i koje još stvari mogu uzet da bude cim realisticnije, mislio sam uzet i dodatak za formulu ferrari volan

--- Kraj citata ---

Napravi account, upisi svoju adresu hrvatsku i ostalo ide lagano. Mislim da ne nude PayPal. Ja sve prakticki narucujem preko Amazona, nikad nikakvih problema a kad sad imao problema s nekim volanim uglavnom bi mi samo poslali novi bez puno pitanja. Garancija ti je dve god, nasi bi ti uz punu cijenu tj i visu od realne, dali godinu dana samo.  kava1

MaliceInflames:
evo sad sam isao na ovu alcantaru i ako me google translate dobro sluzi, ne dostavlja se u Hrvatsku, za sad bih uzeo taj volan a za postolje bi razmislio jos malo a i moram novce skupit, mozda cak i kod nas na rate uzmem

MaliceInflames:
Playgame.si ima oko 600 e za alcantaru, najjeftinije na ebayu sam nasao za 3600kn a ovo ne mogu na amazonu narucit, eto ako mi netko zna kak da jeftinije narucim i da me navodi , bio bih zahvalan

Thrustmaster T500 RS Wheel Gran Turismo 5-6 Volan

ili ovaj mozda?

Evil:
Thrustmaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju