Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 790349 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1695 u: Travanj 03, 2014, 22:49:40 »
Maloprije prešao Metro: Last Light, napokon  hug1

Već mjesecima mi se mota po hardu, krenem ga igrat pa stanem, pa mi stoji, pa ga hoću pobrisat zbog mjesta i kao ajde igrat cu ga i opet krenem malo i tako u nedogled. Danas sam rekao da ga moram završiti.

Dobar je, nema šta, ok je priča.
Prvi dio nisam završio, ali čini mi se da mi nije bio ni potreban toliko za drugi dio.
Ima nekih djelova gdje sam se scimao par puta, oni zvukovi u pozadini, mračno, kiša pljušti, motam se po nekim kanalima i močvarama. Odlična atmosfera.
Sve mi je pasalo u igri, jedino imam zamjerki na AI, prolazim pored njih, gledaju u mene i ništa, kao zato jer sam skriven, a stojim metar ispred njega i gledam ga ravno u facu. To mi je jedino malo smetalo u stealth pristupu.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1696 u: Travanj 03, 2014, 22:51:23 »
PAVEL! cer1njo

ČRNI! cer1njo

Na ruskom je još bolja atmosfera. thumbs1

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1697 u: Travanj 04, 2014, 00:47:49 »
Nakon Deus Exa bacio sam se na igranje Batman AS Goty po ne znam koji put. S tim da ovaj put igram preko steama bez smeća GFWL. I  igram s xbox gamepadom i sad je puno ugodnije igrat nego na tipkovnici i mišu. Već je palo 5 ačivmenta   sm1jeh

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1698 u: Travanj 13, 2014, 15:44:09 »
Nekako sam se napokon uspio natjerati da završim Splinter Cell Conviction. Odlagao sam tu zadnju misiju u nedogled, ali nije igra kriva. Inače ne volim toliko dugo odlagati igranje igri koje su izašle prije par jer možda bi mi igra tada bila odlična, a danas prosjek.
Ova mi je bila solidna. Osobno nije najbolji Splinter Cell ( tu ne računam Black list jer ga nisam igrao), ali može proći.
Od mene 7/10 (da sam je koju godinu ranije odigrao moguće da bi bila osmica).
----
I to je to od mene. Na neko vrijeme ću se odreći gaminga jer završavanje faksa mi je trenutno najveći prioritet u životu.  thumbs1

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1699 u: Travanj 13, 2014, 19:13:35 »
Meni je ne bitno igrao neku igru sad ili nakon 10 godina. ako igra valja ocjena se ne mijenja kod mene

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1700 u: Travanj 13, 2014, 20:20:31 »
Kod mene ovisi od slučaja do slučaja, ali uglavnom igra mi je lošija s vremenom (pogotovo ako je izašao bolji nastavak, jer ga imam s čime usporediti).
Ali nije pravilo, recimo sigurno mogu odigrati Splinter Cell Pandora Tomorrow, ali ne i Double Agent

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1701 u: Travanj 13, 2014, 20:37:27 »
To ima smisla :)
Ja bi mogo npr stalno igrati SC Chaos Theory, ali PTommorrow baš i ne bi mogao. Iako je bila dobra nije me se toliko dojmila  p1va

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1702 u: Travanj 15, 2014, 13:52:46 »
Prešao Arkham Asylum, riješio sam sve ridlere 240 + jedan sakriveni (spirit of Amadeus )

Sad sam krenuo igrat Arkham Origins, uzeo sam uz igru i season pass pa se veselim jako onom DLC-u s MR Antifrizom  ;D
« Zadnja izmjena: Travanj 15, 2014, 13:55:03 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1703 u: Travanj 25, 2014, 18:48:47 »


Malo vagao da li mi se uopće igra MP FPS, no ipak odlučio zbog jako dobrog feebacka.
Nisam baš se ničim promotivnim nahypao, jednostavno sam ga uzeo zbog dobrih ocjena i preporuka i za 200 kn, stvarno nisam pogriješio.
Nisam toliko ni loš koliko sam očekivao. Idem se vratiti igri.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1704 u: Travanj 29, 2014, 21:15:57 »
Gta V
Konačno sam zaigrao ovo čudo i nisam još ni zagrebao površinu, al mislim da će mi igra biti možda i najbolji Gta. Mapa djeluje ogromna, ima puno detalja i sve djeluje živo i prirodno. Ona prva misija mi je bila wtf, da ne spojlam sad. Zbilja odlična igra.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1705 u: Svibanj 01, 2014, 12:52:32 »
Child of Light

Nakon dva mjeseca bez virtualne zabave probao ovo i odlično je... Art i dizajn su nevjerovatni...

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1706 u: Svibanj 07, 2014, 22:15:06 »
Just gotta love Outlast. Atmosfera savršeno dobra. Odlična igra, opet će mi trebati 100 godian da pređem dlc  cer1njo  cry1


Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1707 u: Svibanj 08, 2014, 20:48:20 »
Nakon 15-ak sati igranja Red Dead Redemptiona moram reći da mi je ovo najbolja sandbox igra. Igrao sam davno Gun koji mi je bio dobar, ali kad sam zaigrao RDR jednostavno sam ostao zapanjen kvalitetom igre. Valjda svi western elementi su savršeno ukomponirani u igru. Ko nije nakon sta je pogledo westerne s Eastwoodom htio jednu takvu igru?! Mapa je velika i ono što me se posebno dojmilo je to da se stalno nešto dešava. Npr dok setate gradom neki lokalni propalica hoće ubiti kurvu, a vi to možete samo promatrati, ili pomoći dami u nevolji. Ima puno takvih random stvari i to sve djeluje prirodno i ne isforsirano. A hit detection je standardno Rockstarovski odličan. Točno vidite razliku kad tipa pogodite u nogu ili u rame npr. Likovi su također zanimljivi, pogotovo nas glavni junak. Šteta što igre nema za Pc, al ko god može neka odigra ovo PREPORUKA.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1708 u: Svibanj 08, 2014, 22:47:19 »


Look at you, hacker: a pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

Offline manjamax

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1709 u: Svibanj 08, 2014, 23:24:45 »
@Praetorian Hit Detection je savršen. Kada ga pogodiš u ruku.... Najbolja stvar ikad. Najgora je stvar kada se nešto događa, a prekasno reagiraš. Meni je uvijek bilo žao.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna