Virtual Racing > Multiplatform

Dakar 18

(1/3) > >>

Cole™:
Izdavačka kuća Deep Silver najavila je DAKAR 18, službenu igru Dakar Rallyja koju razvija tim Bigmoon Entertainment.



O igri za sada ne znamo baš mnogo toga, ali prvi trailer joj je impresivan – iako se tu ne radi o in-game kadrovima već o CG materijalima. Prema službenom opisu stoji kako će DAKAR 18 ponuditi jedan od najvećih otvorenih svjetova u racing igrama te realističnu simulaciju najvećeg cross-country rallyja na svijetu.


Dakar 18 | Official Page

DAKAR 18 - CGI Trailer - YouTube

bartul_9:
Volio bi da to bude vrhunska igra, steta sta nemamo nijedan slican kvalitetan proizvod. Otvoreni svjet, utrkivanje od A do Z, motori, auta, pjesak, sume, to bi trebalo bit odlicno.

Al iskreno, mislim da ce to na kraju bit neka bezvezna igra. Taj trailer izgleda dobro, al nista ne vidim iz njega. Daj Boze da sam u krivu.

the_prodigy:
Deep Silver lists some interesting stuff on their (german) webpage regarding the game.

DAKAR 18 | Deep Silver

- Cars, motorcycles, atvs, trucks, utvs
- Some well known teams and drivers are in the game
- Realistic navigation system
- Singleplayer and multiplayer
- Day & night cycle as well as full weather simulation
- Sand, mud and water simulation
- Realistic driving physics
- Huge open world
- Recovery & repair
- Local & online multiplayer
- Focus on challenges drivers face in the real Dakar rally
- Release summer 2018 (PC, PS4, Xbox)

Šta ja znam, ovo "realistic driving physics" uvijek uzimam sa dozom skeptičnosti. Tu su i motori i quadovi, motore normalno ne možeš voziti na volanu, quadove još i nekako da. Ali biti ce malo glupo šaltati se sa volana na gamepad i obrnuto. Pitanje je kakva će biti fizika tih motora i quadova. Sve u svemu mislim da ce ovo više biti neka arkadica sa zanimljivim dodacima, nego nešto stvarno realistično - pričam o samoj vožnji.

A ukupno gledajući, ima zanimljivih stvari od ovog što je iznad navedeno i takve igre na PC-u koliko znam još nije bilo.

Cole™:
Potpis da.  thumbs1

c0bra123:
Dobro je se netko dosjetio.

Znam da sam sa ekipom nekad mozgao koliko dugo voze, pa kvarovi na autim/motorim, i koliko ih je bla bla, uglavnom- Baš me zanima hoće li to bit u igri, i koliko će utrka trajat, i na koji princip će to sve radit.  kava1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju