Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 795186 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2370 u: Travanj 21, 2015, 17:35:31 »
To buš samnom odigrao, kada se dogovorimo!  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2371 u: Travanj 21, 2015, 21:36:11 »
Čole već odgovori, ako pitaš zbog texture pop up problema s kojim su se mnogi mučili da kažem da se i meni javlja, mislio sam da su to riješili do sada ali očito je to nešto duboko ukorijenjeno u engineu. Ali ajd, nije da je velik problem oko kojeg treba dizati frku, samo kada se tek učita nivo prvo razgledam na sve 4 strane svijeta  ;D sačekam 1-2 sekunde da se sve loada i onda na miru igram  p1va. Ako to izuzmemo, igra je izvrsno optimizovana.

pitam jer sma mislio ak je na boxu kakav ti je dojma, ja ga imam doma na 360 pa se mislim bi li to igrao ili nekaj drugo prije pa ak stignem rage  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Hrv4tin4

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2372 u: Svibanj 07, 2015, 16:13:18 »
Trenutno se "odmaram" od GTA V, pa sam danas piknuo par igara. SW force unleashed 1 i 2, DLC za Mount and Blade Viking...

I zaista sam se iznenadio kad sam uzeo AC: Freedom Cry. Sam sam sebi rekao da više neću kupovati AC serijal jer nema smisla i koma optimizacija i itd...

No ovi samostalni DLCovi mi zaista odgovaraju. Nema previše sadržaja kao u Unityu ili Black flagu koji su punokrvni nastavci. Košta dosta jeftino, a meni osobno je zabavan.
Ono što mi je jako dobro sjelo je to oslobađanje ljudi od ropstva. Onako koja glupa vremena su prije bila u povijesti. Ako si drugačiji ili druge boje kože odmah si bio manje vrijedan, još gore, nisi ni bio vrijedan, smatralo te se nečim puno manjim od ljudskog bića - bio si stvar...

Mislim da mi se radi toga i sviđa ovaj Freedom Cry jer se ti kao pojedinac koji je nekoć bio "stvar" sada sukobljavaš s tim istim ljudima koji su te zarobili i radili ti što su htjeli. Većina ljudi bi se negdje sklonila, zavukla, nestala u mišju rupu i mislili samo na sebe, dok on oslobađa svoje sunarodnjake.

Znam da se radi samo o igri i o izmišljenom liku, no na takvim likovima i stvarima se mijenja svijet kroz povijest. Dovoljno je da je samo par ljudi uprono i da tu svoju viziju prošire na nekoliko ljudi i tih nekoliko ljudi ju proširi dalje i to je to...

Previše sam počeo trkenjat idem dalje u igru. Možda snimim i neki gameplay komentar, ako ništa drugo radi grafičkih postavki i osvrta na performance.

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2373 u: Svibanj 07, 2015, 18:30:23 »
Imaš na steamu Rage možda? odigrao bi co-op opet rula neizmjerno

Meni je još uvijek instaliran, javi se nekad pa da bacimo koju ponovo  shy1

Koliko se sjećam, zadnji put kad smo igrali (na ljeto ako se ne varam) nas je gadno zajebavala konekcija il nešto  hmm

Offline Mzehn

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2374 u: Svibanj 07, 2015, 20:54:19 »
Ja se samo sjećam da je rulalo neizmjerno :)
I da smo sve levele prešli na nightmare težini  kuul

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2375 u: Svibanj 07, 2015, 21:51:12 »


SO GOOOOOOOOOOOOOOD ave1 ave1 ave1 ave1 ave1

Offline manjamax

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2376 u: Svibanj 07, 2015, 22:49:52 »
"Kupio" sam COD 4 da igram, skinem XFire. Instaliram "kupljeni" COD, i naravno ne radi.
Izbrišem XFire jer su ga potpuno uništili.
Tražim novi COD 4 da "kupim".
Ne igra se ništa.
Igram se sa svojim Joystickom.
Učim, pod nekim fejk stresom sam, pa sam mislio malo se nostalgirati uz pomoć CODa.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2377 u: Svibanj 07, 2015, 23:27:44 »
Ja se samo sjećam da je rulalo neizmjerno :)
I da smo sve levele prešli na nightmare težini  kuul

Rulalo je naravno. Ostalo mi je u sjećanju moje konstantno padanje i tvoji silni pokušaji oživljavanja mene  cer1njo
Trebali bi ponovit svakako  shy1

Offline Boss302

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2378 u: Svibanj 07, 2015, 23:36:07 »
Igram se sa svojim Joystickom.
cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Mzehn

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2379 u: Svibanj 08, 2015, 00:22:18 »
"Kupio" sam COD 4 da igram, skinem XFire. Instaliram "kupljeni" COD, i naravno ne radi.
Izbrišem XFire jer su ga potpuno uništili.
Tražim novi COD 4 da "kupim".
Ne igra se ništa.
Igram se sa svojim Joystickom.
Učim, pod nekim fejk stresom sam, pa sam mislio malo se nostalgirati uz pomoć CODa.

COD4 scena je u potpunosti mrtva nažalost.
Više se ne može naći ni normalan promod server o kojem netko zapravo brine (pnkbstr + GV) a kamoli neki za "kupljenu" verziju.

Offline Asko

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2380 u: Svibanj 16, 2015, 11:12:20 »

Evo i ja počeo igrati ovo čudo od igre i čini se da su svi hvalospjevi o njoj sasvim zasluženi. Kakva imerzivnost, tako što nisam osjećao još od ranog djetinjstva kada sam tek počinjao gamersku "karijeru", ovdje in-game-life baš ono ima vrijednost i kada se nađeš u opasnosti da ga izgubiš adrenalin počinje radit, a tek ide u nebo kada zagineš i ideš po ostavljene duše maksimalno pazeći da ne napraviš kakvu grešku pa da ih trajno izgubiš. Igra cijeni strpljenje i taktički pristup i oštro kažnjava svaki pokušaj brzopletosti, što je baš po mom guštu. Borba je najbolja ikad valjda, ovo mora biti uzor svim RPG-ovima. Dizajn armora je baš pravi srednjovjekovni (a ne fantazijski ko u većini drugih RPG-ova), a i ponašanje oružja i štitova su naprosto fantastični, očito je da su konsultovali stručnjake za ovo polje pri izradi.  Dizajn svijeta i sva ta mističnost koja ga okružuje su za svaku pohvalu a i otkrivanje priče na kapaljku samo još više uvlači u svoj misteriozni svijet. Moram priznati da sam imao negativne predrasude o Souls igrama, mislio sam da je sav taj hype samo zbog njene težine a ne realne kvalitete, međutim ostao sam bez riječi koliko je sve vrhunski napravljeno. Jedna od rijetkih igara koja ne vrijeđa inteligenciju igrača vodeći ga za ruku i tretirajući ga kao invalida i svaka im čast na tome. Šteta što zadnjih mjeseci nemam mnogo vremena za igranje (1h dnevno) pa će mi za 100%-tni prijelaz trebati godina  ;D.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2381 u: Svibanj 16, 2015, 16:33:08 »
Dao jos jednu sansu watch dogsu i sad mi je igra konacno sjela i uzivam u igri. Sto mi je ona Clara hot ufff

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2382 u: Svibanj 16, 2015, 16:36:21 »
Mekica je bila inspiracija za lik.  cer1njo  cer1njo

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2383 u: Svibanj 16, 2015, 16:37:45 »
Christy Mack aaa tak nekak?
Uhh

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2384 u: Svibanj 16, 2015, 21:39:11 »
 MODS MODS MODS MODS MODS !!!!!! cer1njo cer1njo
nip joj se vidi dsmoker