Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 842230 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #2415 u: Kolovoz 25, 2013, 15:38:10 »
Još jednom hvala doktoru na linku, slika fantastična  thumbs1

Jurnjava po Spa je uvijek doživljaj, ali realno - dosadna je bila današnja utrka.

Alonso odličan, treba nekoga za jajca objesiti u Ferrar zbog kvalifikacijskih rezultata koji su redovito katastrofalni i glavni razlog zašto se ne može boriti za prvu poziciju u utrci.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2416 u: Kolovoz 25, 2013, 15:43:30 »
Svaka čast Vettelu, ali dosadan je!! Više te dominacije i monotone utrke!
Da se razumjemo i Schumacher mi je nakon dvije godine dominacije dosadio iako sam fan Ferrarija!

Dosadan je i dosadan!!!

Alonso opet... Nema smisla komentirat; na postolju dvojca iz prvog reda i Alonso sa devete pozicije...

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2417 u: Kolovoz 25, 2013, 15:59:01 »
Komentar na samu utrku - najdosadnija ove sezone, nažalost.

Nekoliko dobrih poteza na početku, tj. u prvoj polovici utrke, a dalje skroz dosadno.
Preticanja Kimia (mislim jedne FI-e) i Alonsa (Hamiltona - trenutak neopreznosti) su možda i dva najbolja trenutka ovogodišnjeg izdanja.
Šteta za prekid ogromne serije bodova za Raikkonena ali svemu jednom dojde kraj.

Trebali su za intervju angažirati Van Dammea, ko bi se njega usudil zalejati s bezalkoholnim pjenušcem :P
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2418 u: Kolovoz 25, 2013, 15:59:26 »
Nakon jučerašnjeg debakla, opet majstorica od Alonsa. Ovo je još jedan dokaz da treba čuvati tog vozača i zadržati ga, ali kvalifikacijska forma je u teškom k..... Iako da je Alonso i bio na startu pri vrhu, teško bi danas išta napravio protiv Vettela.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2419 u: Kolovoz 27, 2013, 17:08:05 »
Alonso mistake in Eau Rouge - Belgium GP 2013
Klasa za sebe. Odličan vozač.  ave1

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2420 u: Kolovoz 27, 2013, 20:00:03 »
Da, a treba i obratit pozornost ljevo na urice kako je samo mrvicu pustio gas...  kava1

A ja sada nešto čačkam u vezi streama za Monzu i padne mi na glavu da sam ja u Monzi...  ;D

Ferrari šal - check
Ferrari majica - check
Hrvatska zastava - check

 šofe1

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2421 u: Kolovoz 27, 2013, 20:21:57 »
jealous  cer1njo

Skinuo sam si lijepo utrku, pa ću opet za vikend malo pogledati majstoriju

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2422 u: Rujan 01, 2013, 11:25:52 »
I Rosberg u hrvatskoj...

A ja jučer nabavio kvalitetni fotoaparat za obilježit Monzu...  ;D

Još samo šet dana plus danas..  cer1njo

Bit će tribina broj 22 u Parabolici ili tribina 6a/b/c...


Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2423 u: Rujan 01, 2013, 18:41:18 »
Uf, dobre pozicije, stvarno ne znam koju bih tribinu odabrao da mogu, i jedna i druga su dobre.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2424 u: Rujan 02, 2013, 09:02:02 »
Kad bi mogel birati, bez puno razmišljanja bi uzel šesticu.
Tu bude događaja "sve u 16", sam start uživo (u punom značenju), boksevi i mislim da se malo duže more gledati bolide (iako to samo pretpostavljam).
Trčanje na proglašenje mu dojde na isto, iako bu otišel v birtiju bit ak nebu tam Alonso dsmoker
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2425 u: Rujan 02, 2013, 10:25:45 »
Ja bih isto 6 a/b/c jer tu sigurno imaš veliki ekran. A i čini mi se da će prije pustiti ljude sa tog dijela staze, nego ove tribine pri kraju kruga.  thumbs1

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2426 u: Rujan 02, 2013, 11:23:13 »
Pokušat ćemo 6a... A jučer smo rekli da ćemo ići i do 150 eura po glavi za kartu tako da se otvara još opcija...

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2427 u: Rujan 03, 2013, 16:17:38 »
Izvađen iz naftalina, opran i čeka polazak. Pošto je kupljen 1999 godine ime se ne poklapa, ali preživjet ćemo...  ;D



Fotoaparat spreman...



I još samo četiri dana... Sreća pa idemo u noći na nedjelju tako da neće biti potrebno puno spvata u subotu...  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2428 u: Rujan 04, 2013, 23:06:03 »
Udavili me prijatelji da nam snimim muziku za Monzu.... Sve sam stavio, Grdoviće, Jolete, Magazine, Rozge, Martinovićke, Severine, ali ovo sam stavio kao prvu stvar.....  cer1njo

Forza - Santander's Tribute to Scuderia Ferrari


Od nas četvero, dvoje Ferrari, jedan Alonso, jedan Lotus/Kimi

 šofe1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2429 u: Rujan 07, 2013, 00:30:26 »
Doktore, ponesi kisobran u Monzu, trebat ce ti.

RB daleko najbrzi u petak, Lotusi treci i cetvrti s identicnim vremenima, zatim Alonso pa Mercedesi i Massa, prvih deset zatvaraju McLareni, Button i Perez.

A Michelin se sve vise spominje... Volio bih da se vrate.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.