Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 829225 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2010 u: Travanj 19, 2013, 12:38:41 »
Samo neka baca za hejtere  ave1
Inače, sve mi se čini da će biti ovo još jedan dobar vikend Bahrain GP: Felipe Massa tops opening practice session - F1 news - AUTOSPORT.com

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2011 u: Travanj 19, 2013, 13:05:48 »
Ali tko je treća osoba sa jnima koja ih slika... Jer stol je postavljen za troje... Možda Hemić  cer1njo

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2012 u: Travanj 19, 2013, 14:54:58 »
Možda Flavio

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #2013 u: Travanj 19, 2013, 19:39:36 »
Samo neka baca za hejtere  ave1
Inače, sve mi se čini da će biti ovo još jedan dobar vikend Bahrain GP: Felipe Massa tops opening practice session - F1 news - AUTOSPORT.com


hm-hm



 ;D

EDIT: moje predikcije su bile postavljene prije ove vijesti, rezultata, jel  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2014 u: Travanj 20, 2013, 12:01:34 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2015 u: Travanj 20, 2013, 12:25:54 »
U, dobro da sam ušao u thread, zaboravio bi na predictora :D :D

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2016 u: Travanj 20, 2013, 12:35:55 »
 sm1jeh

Kad smo već kod predictora, nije puno vremena ostalo do kvali, tako da odmah obavite svoju "forumsku" dužnost ;D

I da, hrabro sam izbacio Vettela iz svih mogućih kombinacija, neće osvojiti pole, neće imati najbrži krug i neće završiti u prvih 10. Nije da ga mrzim, jednostavno tako mislim da će biti. Pa što bude ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2017 u: Travanj 20, 2013, 12:57:47 »
Kimi ili Massa :)
Ocekujem i budenje Hamiltona, nakon relativno slabih vremena sa treninga.
Znam da je Alonso glavni favorit ali nekak mislim da je vrijeme za pole Masse.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #2018 u: Travanj 20, 2013, 13:00:34 »
Hami +5 mjesta zbog mjenjača

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2019 u: Travanj 20, 2013, 13:06:46 »
Kvragu, nisam to znal, steta. Bas je sad to Blaz rekel. I Webber +3
Nego, opet cekanje da nekaj pocne...iako sluzbeno traje.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2020 u: Travanj 20, 2013, 14:04:52 »
Massa 4. starta sa tvrđim gumama, moglo bi mu se to jako dobro isplatiti. Dvoumih se na predictoru za pole Rosberg ili Alonso i na kraju stavio Nanda, so close T_T

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2021 u: Travanj 20, 2013, 14:18:31 »
Ma Massu sreduju momcadski ak bude Alonso u igri, uopce me sumnjam u to.
A ovaj Vettel je opet tu, skroz blizu. Jednostavno je stalno jako blizu ak vec nije prvi.
Rosberg sad ima velike sanse za pobjedu ak mu se opet ne pokvari bolid. Brz je Merđo.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2022 u: Travanj 20, 2013, 14:42:31 »
Gume su ove godine najveći faktor i one će odlučivati...kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2023 u: Travanj 20, 2013, 14:49:19 »
Rosberg nema nikakvu šansu za pobjedu. Alonso je sve živo šamarao na slobodnim treninzima što se tiče krugova sa punim tankom. Jedino ko je konkurirao Alonsu je Raikkonen koji je shebo svoju šansu u ovim kvalma.
Čak i Massa ima veće šanse za pobjedu od Rosberga.
Uglavnom sutra očekujem iživljavanje Alonsa nad konkurencijom. Vettel je tu, ali Ferrari i Pirelli su dobitna kombinacija. Massu očekujem na postolju.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2024 u: Travanj 20, 2013, 15:12:41 »
I ja mislim da Rosberg neće pobijediti, Mercedes brz u jednom krugu ali ipak sporiji od konkurencije na dužim stintovima, nadam se proboju Kimija, ali sumnjam u to, dosta loše kvalifikacije za lotus, Alonso je najveći favorit, ali ne bih otpisao ni Vettela.