Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 793980 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2895 u: Rujan 26, 2016, 15:20:50 »

@wolf
Inace  mount dobijes na levelu 20, a do toga dodes u prvih 10 sati.Meni uopce hodanje i leveliranje nije problem, bas mi je odlicno ic od tocke a do tocke b, a putem ubijat razne stvorove i kupit im loot.Uvjek ides tamo di su jaci protivnici da su ti borbe dinamicnije i zanimljivije.


A dobro, SAD na lvl20. A na kojem se levelu dobio mount u Burning Crusade? Ili kak se zvao prvi nastavak
Možda nije baš bio lvl60, ali je bio u prilično late game.. Znam da sam pričao sa frendom koji to roka... Da je dosta lakše ovim novim igračima koji su dolazili u igru jer za većinu stvari se ne trebaš "izborit"

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2896 u: Rujan 26, 2016, 16:28:21 »
The Last of Us je najbolja igra ikad.

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk
Kako komen. Tj, ne smim još ništa pričat dok ne odigram.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2897 u: Rujan 26, 2016, 17:09:00 »
Neznam kako je bilo prije, al meni iskreno nebi bio problem ni da je sada na levelu 60.Trenutno sam level 33, peglam skoro svaki dan, to jest kad stignem, ma igra je cudo, al normalno nije za svakoga kao i sve ostalo.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2898 u: Listopad 01, 2016, 07:27:37 »
Brothers in Arms Hells Highway kako ta igra izgleda odlicno i dan danas. Inace ovo ce mi bit 6 prolazak :)

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk


Offline Boss302

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2899 u: Listopad 01, 2016, 09:40:46 »
Peglam WOW vec par dana i igra me odevila.Prezarazna je i bas mi je falilo nesto cemu se mogu vracat.Trenutno igram kao Blood Elf, Mage klasa, stigao do 26. levela.

Svjet je predivan, iako je grafika zastarjela jos uvjek izgleda predivno i carobno.Price za sada nema previse, sve questovi tipa otidi tamo ubij njih 10, skupi 10 ovoga.Kazu mi da tek prava igra pocinje oko 60 levela kad udem u Wrath of the Lich King.Meni se i ovo za sada svida, valjda bi trebalo samo bit bolje.

Imali WOW igraca ode?
Tebra po WoWu cer1njo
Ja sam noči i noči izgubio na tome. Više manje ekspert iliti ga "no life", doslovno. Peglaš retail ili na nekom private serveru?

Sent from my X5 using Tapatalk


Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2900 u: Listopad 01, 2016, 18:45:21 »
Hahah nego kako, igra je cudo.Trenutno sam level 40, vrtim se po Western Plaguelandas i rjesavam neke questove.

Igram retail verziju, imam jos 17 dana game timea, a onda sigurno kupujem jos 2 mjeseca pretplate.Kupio sam za 7 ipo eura, sve ekspanzije do Legiona i dobio jos 30 dana game timea, sta je stvarno sica.Kasnije kad prodem sve ekspanzije kupujem Legion, al pomalo.Jos uvjek sam teski noob, uzivam u predivnom svjetu WOWa, spriajteljio se sa nekim likom itd.Stvarno cudo od igre.

Na nekom sam realmu za pocetnike.Zapoceo sam na Silvermoonu, onda sam se prebacio jer sam doslovno morao cekat satima da udem u realm, pa sam otisao na neki manje napucen server.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Boss302

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2901 u: Listopad 01, 2016, 19:32:54 »
Ja kad sam peglao retail prije 7 godina(tad je Wrath of the Lich King bio), igral sam na Argent Dawn realmu. To je RP realm. Živa jebenica je tad bilo. Sad su fakat olakšali cijelu igru uz izuzetak end game raidova i PvPa. Mislim ono, nabildas charactera do full 845+ heroic geara uz pomoc jebenih Garrions mišonsa. Back in my day, živce si doslovno pogubil da bi dobio T10 gear, ali je bil ultra jeben osjecaj kad si pribavil T10. Mislim igra nije ni loša sada. Poboljšali su neke stvari, ali su i olakšali ono što je činilo WoW WoWom. Nekad je bil hardcore talent tree, sad je ono cik cak sve. A da ne spominjem socijalni aspekt igre. To se skroz srozalo. Mislim, nije da je pustoš u trade chatu, ali prije je bilo bolje. Puno ljudi si mogao upoznati. Ja dan danas se cujem sa dvojicom iz bivseg guilda. Ma ludilo od igre.

Sent from my X5 using Tapatalk


Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2902 u: Listopad 01, 2016, 21:32:01 »
Slazem se.Jbg, ja neznam kako je bilo prije, al ovo sada mi je svakako savrseno.Sta se tice socijalnog aspekta do sada sam imao par odlicnih iskustava, upoznao par ljudi, druzili se, pomogli jedno drugima rjesit quest i osjecaj je stvarno odlican.

Ima hrpa stvari za napravit u igri, ja jos neznam 10 posto.Najvise me zanima prica i lore WOWa, zato sam i zapoceo igrat igru.Tako da se sada fokusiram na PVE, lagano sam sa sobom.Jos je ogroman gust kad vidis prave likove oko tebe kako prolaze, bas se osjeca kao zivuci svjet.Da ne govorim koliko je svjet predivan i pun svega i svacega, jedva cekam istrazit sve.

Evo me, to jest mog lika.Presao sam u Eastern Plaguelands, bas rjesavam neki quest sa nekim Paladinima iz nekog Crushadea.Ma bas cudo od igre.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2903 u: Listopad 03, 2016, 16:57:56 »


Cuo sam da je GW2 odlicna igra, al ovo mi je sada prenapeto za igrat, mozda kasnije kad prodem kroz ekspanzije i naigram se WOWa krenem na GW.

Ima dosta cari u ovim MMO igrama.Imao sam par teskih bossova za sredit pa sam skupio neke ljude sa puta, pomogli mi rjesti quest i ono osjecaj je odlican.Bas je naglasena ta interakcija izmedu ljudi i to mi se bas svida.


Odigraj GW2, tim više što je main igra sad besplatna (dobiš neka ograničenja ofc) ali ako kupiš ekspanziju dobiš i main igru cijelu, nema nikakvih pretplata i drekova, extra content izlazi stalno u obliku living story-a, nema pay to win-a, i izgleda u odnosu na wow predobro.
Ja imam nekih 4 godine gameplaya u GW1 i preko 3 u GW2, nisam požalio ni jednogcenta od tih 100 eura što sam potrošio na te igre :)

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2904 u: Listopad 04, 2016, 20:10:37 »
Uncharted 4 na hard krenuo uz Witchera 3 ofkors. Odlicno je na hard, al i tesko zbilja u nekim djelovima. Srecom pa se dosta toga moze stealthom proc pa ide nekak. Al ti sitni detalji kojih je U4 pun me fasciniraju, isto kao  i TLOU. Ne znam ND su bogovi.

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2905 u: Listopad 08, 2016, 10:01:26 »
Old school CoD4 i CoD 5. Ko zna po koji put 5-ica se igra a, četvorka ko zna po koliko sam sati utukao. Na Xfire je pisalo +1000h.
Nakon dvije godine sa ekipom lagano samo ubit dosadu, lako se naživcirat. cer1njo

Novije; PES 2016-Master Ligu sa Atalatnom, sezona 2018/2019.
Nastavio gdje sam i stao. Zblanio se nakon poraza od MAN CITY-a u grupnoj fazi Lige prvaka i uzeo Pogbu, Aguera, Hazarda i potrošio nekih 60+ milijuna.. Messi i CR7 ne žele da čuju za Atalantu.  cer1njo

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2906 u: Listopad 08, 2016, 19:33:18 »
Igra li tko novi Gears of War? Ja probao kod frenda i pas mater kako dobro



Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2907 u: Listopad 11, 2016, 22:23:15 »
Nešto razmišljam o nabavci ps3, iako je prošlo tri godine od izlaska četvorke, jednostavno ima previše konzolaških ekskluziva prošle generacije koje imam želju odigrati. A stvarno bi bilo šteta da propustim određene naslove, bez obzira na ovaj popularni trend remastera igara starih 5 godina  cer1njo

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2908 u: Listopad 13, 2016, 20:09:46 »
Ne igram al ovo mora bit odlicno, pogotovo za sve vas sta obozavate novi DOOM.

15 + sati SP igre, 4 player co-op, odlicna grafika i brutalno dobra optimizacija, hrpa oruzja, itd. a to sve za 36 dolara.Mislim da je ovo pun pogodak od igre.

Shadow Warrior 2 Review "Buy, Wait for Sale, Rent, Never Touch - YouTube
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2909 u: Listopad 16, 2016, 20:16:05 »
Otisao PS4 u iscekivanju Proa, a mozda ga ni ne uzmem odma vidjecu jos.  Sad sam krenuo u prvi prelazak Mass Effecta 3, jedicu pet puta presao, dvojku tri i evo trojku nijednom. inace ovo  mi je jedan od najboljih serijala ikad.