Autor Tema: The Dark Knight Rises  (Posjeta: 27755 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #60 u: Srpanj 22, 2012, 13:30:51 »
@Shimmy

Nema smisla stalno spominjati Prometheusa.
Tebi je odlican, a nekima (meni) nije i kraj price. Uzivao bi citajuci scenarij ili neku knjigu prema filmu, ali ovako je tek prosjek s neupecatljivim likovima.
I to ne zbog nekih random seks scena i nelogicnih postupaka znanstvenika. Ipak je to samo film i ne trazim neku realnost i logiku jer nisam random hejter. Puca mi neka stvar za opce internet dojmove, imam svoje kriterije i naravno da cu uzdizati batmana ako vrijedi ili ga popljuvati ako ne vrijedi.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #61 u: Srpanj 22, 2012, 13:40:23 »
Nema to sada zapravo veze sa Prometheusom, a defintivino nema veze s tobom  kadt1kažem
Isto tako nisam nikad rekao ni da mi je Prometheus odličan. Bolji nego većini, ali odličan ne baš.

Ovo samo ima veze sa Batmanom, dakle govorim što mi je smetalo kod Batmana, i onda sam usput spomenuo Prometheusa jer sam se sjetio da su jako slične stvari bile tamo, po kojima internet masovno pljuje, pa me baš zanima hoće li isto biti kod Batmana.
« Zadnja izmjena: Srpanj 22, 2012, 16:11:51 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #62 u: Srpanj 22, 2012, 16:11:03 »
Ma znam da mislis opcenito  sm1jeh
Isto tak i ja, padne mi mrak na oci dok svud citam samo o Prometheusu, cak i u temama koje nemaju veze s navedenim filmom (a to i ja sad radim cry1). Slazem se s tobom u vezi kretenskih hejtera koji nemaju argumente, a posto film ima dosta mana to se nekak sve skupa stopilo s kvalitetnim kritikama. Postavljanje pitanja zasto su znanstvenici koji imaju uzasno puno para otisli na neki udaljeni planet i zasto diraju vanzemaljske tvari su besmislena. Kao prvo ovo je film, kao drugo mora doci do nekog zapleta i kao trece zbog ljudske znatizelje koja je jaca od bilo kakvih para. Subjektivno polaziste tipa: da sam ja na njihovom mjestu bla bla je debilno i kao da slusam penzice koji komentiraju neku tursku seriju nesvjesni da razgovaraju o fikciji. Takvi me nerviraju bez obzira o cemu se radi, ali ima film gomilu mana i naravno da se nece svima svidjeti, al ono barem daj neke kvalitetne argumente koje ovdje nije tesko naci.

Jos cekam da dodje u moj grad Batman pa nemogu nista komentirati, ali moral sam zaviriti u spoiler  fpalm1 cer1njo
To kaj si naveo za pateticnost po meni moze biti samo plus i po tom pitanju odudara od drugih heroja i nepovezanih trilogija. Islo se na to da se prikazu osjecaji i ljudskost u njemu tj. dogadjaji u drugom dijelu imaju neke posljedice, a ako je i gluma odlicna kao sto vi navodite (uopce ne sumnjam) siguran sam da mi film bude odlican. A bezrazloznih hejtera ce uvijek biti, kao i ljudi ciji ukus se razlikuje od mog i s tim se ne zelim zamarati.
U temu se vracam nakon sto odgledam film - da netko ne uleti s detaljnim opisima.
« Zadnja izmjena: Srpanj 22, 2012, 16:13:58 od Thergothon »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #63 u: Srpanj 22, 2012, 16:14:45 »
A eto, meni nije sjelo to. Slažem se za ljudskost i da je drugačiji, ali vjeruj mi, to je kroz mnoge druge stvari puno bolje prikazano u filmu kadt1kažem
Taj dio da on pati tih 8 godina mi je bio... ma neću reći loš jer to je "problem"; sjajno je odglumljeno i uopće nije to loše izvedeno u filmu, samo nemreš mi biti Batman i cviliti 8 godina za jednom ženom  cer1njo

EDIT:
A i drugi problem koji onda pobija tu ljudskost je onaj naveden u spoileru -
, kužiš, nekak je to paradoksalno izvedeno, ne znam kako bih rekao.

Ali svejedno da me se ne shvati krivo, ponavljam, genijalan film koji zaokružuje lijepo genijalnu trilogiju!
Osobno se nadam da će se nastaviti Batman pod Nolanovim vodstvom i obavezno sa Baleom u glavnoj ulozi jer ovako nešto ne može stati, tj da je ovo kraj Dark Knight trilogije, ali ne i Batmana (Nolanovog)  shy1

Jedino mi ne pada na pamet baš ništa kako bi mogao uopće dostići ovo što je napravio a kamoli nadmašiti s obzirom na (kako je Cole rekao - genijalan) završetak filma. Stvarno kraj je vrh i skoro je suza potekla na jednu scenu, vidjet ćeš Ther (i ostali) koju  ave1
« Zadnja izmjena: Srpanj 22, 2012, 16:21:18 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #64 u: Srpanj 22, 2012, 16:20:37 »
 cer1njo cer1njo
Vec vidim da mnogi budu razocarani, pogotovo krkani koji od batmana ocekuju samo nabrijanu borbu.
"Za to sam ja dal pare!?! Pa novi batman je obicna pica"  cer1njo

Istina, malo pretjerano dugo razdoblje, ali bitno da je dobro odradjeno. A sad stvarno odlazim iz ove teme.

Offline LukaM 110

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #65 u: Srpanj 22, 2012, 16:40:54 »
Ja sam ga jucer gledal i film je super, tdk mi je bolji, ali je i ovaj super.
Sad ovo o cemu shimmy prica pa nije on samo plakal za reachel tih osam godina. Morao se povuci kad su ga optuzili za ubojstva, a i cijeli je pretucen bio i jos uvijek sepa zbog onog pada sa zgrade. Nije on u onom zatvoru bil dva tri dana nego par mijeseci.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #66 u: Srpanj 22, 2012, 17:08:31 »
Nisam pričao za zatvor, prije zatvora  kadt1kažem
A povući se nije morao radi ikakvog optuženja jer nisu znali da je on Batman. A i sam je u filmu rekao kako ga jede to sa Rachel. Ma nebitno uostalom, ako tebi nije smetalo, drago mi je, meni je jednostavno bilo malo van cijelog tona filma i fak it
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #67 u: Srpanj 31, 2012, 20:57:22 »
Kad je film toliko nahvaljen, očekujem jako puno od filma. Jedva čekam da ga pogledam.

Offline DogZy

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #68 u: Kolovoz 01, 2012, 10:13:14 »
Jučer sam ga pogledao u kinu, nisam imao riječi. Malo koji film me tako može razveseliti. Ima priču, ima likove, ima efekte i ima feeling taj neki. Anne Hathaway je perfektno odglumila, nominirao bih ju zbog ljepote, a i zbog glume. I Marion Cotillard mi je isto fina ženska. Epski završetak!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #69 u: Kolovoz 01, 2012, 10:52:31 »
Anne Hathaway je perfektno odglumila, nominirao bih ju zbog ljepote

Ovo  hug1  shy1

Ajd OK, i glumila je dobro  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline igzyy

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #70 u: Kolovoz 03, 2012, 14:46:17 »
Strašno.....

film je do jaja

Pogotovo mr.Bane

Nakon jokera evo u batmanu još jedna odlična gluma negativca, fakat lik kojeg nebi htio srest u životu ali bi htio da pohara banke i burze hehhhe

Odličan film, fakat odličan

glazba i Hans...   motam si nabavit taj disc, ako netko ima...  dodjeli please

---------------

mislim da ..  završetak.  (neču kvarit doživljaj filma)

no bit će diskusije kada film izađe iz kina, pa molim i ostalu ekipu da ne piše što se treba i što kako...  bla


Offline Luckyluke

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #71 u: Kolovoz 03, 2012, 14:57:14 »
Mislim da imam Hansovu glazbu negdje na disku. Uglavnom, kad nađem, uploadam ju pa ti bacim link na pp.  p1va

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #72 u: Kolovoz 03, 2012, 22:11:53 »
@igzyy - pa možeš pisati u spoilere, tome služe  p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline igzyy

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #73 u: Kolovoz 07, 2012, 11:50:30 »
Mislim da imam Hansovu glazbu negdje na disku. Uglavnom, kad nađem, uploadam ju pa ti bacim link na pp.  p1va


 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1

Hvala!

E da spojler..   jesam konj

Offline Thergothon

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #74 u: Kolovoz 11, 2012, 10:32:31 »
Odgledao film jucer u kinu.
Odlican je i savrseno zaokruzena trilogija. Tijekom prve polovice filma stalno mi je bilo u podsvijesti da ovo sigurno nije bolje od 2 prethodna filma. Izgledalo mi je da je sve previse fokusirano na Bane-a (koji je odlicno predstavljen i gust je slusati ga), ali kasnije sve sjeda na svoje mjesto. Neke "mane" se ne isplati spominjati (Shimmy ih je vec naveo) jer to bi bilo nepotrebno cjepidlacenje.

Konkretne dojmove i ulazak u detalje cu ostaviti za ovu temu: Batman Filmovi