Autor Tema: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014  (Posjeta: 136836 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #60 u: Ožujak 27, 2013, 13:48:20 »
Meni je žao vidjet da kad igra Sammir, a npr Kovačić grije klupu, nezz smeta me to.

Offline Kole

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #61 u: Ožujak 27, 2013, 13:51:59 »
Večina se potrošila protiv Srbije, pa je htio uvest malo sviježine, a Sammir zna s loptom, nije tudum kao Badelj.

Offline doktor1

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #62 u: Ožujak 27, 2013, 16:06:01 »
Svi seru po Sammiru a prvo poluvrijeme je čovjek dobro odigrao....

Offline Kole

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #63 u: Ožujak 27, 2013, 16:06:28 »
Po novoj Fifinoj ljestvici koja izlazi 11.4, Hrvatska će biti 4 reprezentaciaj svijeta  ave1 ave1

EDIT: Svi seruckaju po njemu a odlično igra. Takav smo narod pa ćemo žviždat vlastitom igraču koji igra u repki. Totalno jadno.

Offline Praetorian

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #64 u: Ožujak 27, 2013, 16:14:12 »
Svi seru po Sammiru a prvo poluvrijeme je čovjek dobro odigrao....

Nije samo razlog igra, već i činjenica da ljude smeta kad igra on umjesto nekog domaćeg. A nije da nemamo kadra. Zato navijači i zvižde kad on ima loptu, al dobro to su već primitivci.
I također ne vole njegovo ponašanje, izlasci, pijanstvo, nezrelo ponašanje. Puno je tu "zašto ljudi seru po Sammiru"

Offline Kole

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #65 u: Ožujak 27, 2013, 16:15:55 »
Kolko ja znam, on se zabavlja u svoje slobodno vrijeme dopušteno od trenera dinama il repke. Dečko ima talenta, zamisli da ti igraš u pri*izdini, a žena i djeca ti u Brazilu, onda ti je još teže kad te javnost mrzi ajmo reć. Neznam zašto ga mnogi mrze, čak je i u intervju priznao, da pije zbog obitelji, da mu je teško.
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2013, 16:18:34 od Kole »

Offline Punisher

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #66 u: Ožujak 27, 2013, 16:52:08 »
Uostalom seru po njemu zbog pijanstva, a svi su sad odjednom zaboravili, Olić Srna i ekipica na pijanom provodu na cajkama prije sad već dosta godina. Doduše po meni je Kovačić bolji od njega ali mlad je i nema snage za izdržati 2 tekme punog intenziteta u par dana razlike. Sammir je bio među našim boljim igračima u prvom dijelu.

Offline Praetorian

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #67 u: Ožujak 27, 2013, 17:45:54 »
Pitaj naš mladi kadar koji bi volio igrat za repku, a tamo im je neki stranac uzeo mjesto. Sigurno nisu sretni.
Što se tiče kvalitete igre Sammir može igrat, jer ruku na srce igra dobro. U zadnje vrijeme nije nešto bajno, ali bolje od Badelja i tako nekih.
Jasno, nismo mi jedina repre. u kojoj igraju stranci... Mislim da se nitko ne bi bunio da Messi igra za nas  cer1njo
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2013, 17:48:01 od Praetorian »

Offline doktor1

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #68 u: Ožujak 27, 2013, 17:53:14 »
Zašto onda ne srati po Eduardu jer je stranac nekome mladome zauzeo mjesto?
Aha Eduardo nas svojim pogodcima šalje na natjecanja pa nema veze šta je satranac? Ako je to razlog koliko vidim - zato jer je stranac
Čekaj malo, odakle je Ćorluka? Aha, iz Bosne; pa zašto zauzima stranac mjesto nekom mladom potencijalnom igraču...

Ta špreha stranac ne prolazi!

Offline doktor1

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #69 u: Ožujak 27, 2013, 17:54:15 »
.........
Aha Eduardo nas svojim pogodcima šalje na natjecanja pa nema veze šta je satranac?
..........

Morao sam se citirati - satranac  cer1njo cer1njo

Satralo ga jadnog  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #70 u: Ožujak 27, 2013, 17:56:43 »
Eduardo je hrvat a ne satranac  cer1njo

Offline Kole

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #71 u: Ožujak 27, 2013, 17:58:02 »
Primitivan smo narod i to je to. Treba mu pružit podršku a ne ga omalovažavat i zviždit mu s tribinama, to ne pomaže.

Offline versus

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #72 u: Ožujak 27, 2013, 18:21:17 »
koliko sam ja vidio (nije da pretjerano pratim) Samir je loš
to da je stranac, pa da je mamićeva investicija to su samo ostali detalji

e, i nikad nisam shvatio ono "Sammir nije Damir", što je u tome uvredljivo
tretirali su to kao najveću rasističku uvredu, ali realno doista nije Damir

Offline Luckyluke

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #73 u: Ožujak 27, 2013, 18:33:43 »
U našoj repki ima hrpa "stranaca" - Petrić, Jelavić, Rakitić, Schildenfeld, Ćorluka... da ne nabrajam dalje. Znači, prema toj logici oni zauzimaju mjesto mladima. Sve dok taj "stranac" igra bolje od nekog našeg, zašto ga mjenjati? Samo zato jer je ovaj Hrvat, a drugi nije? Gluposti.

Da malo komentiram utakmicu: nismo uopće igrali loše koliko su Velšani odigrali bolje! Imali smo mi dosta prilika kojih se moglo realizirati, a nije se. Velšani su odigrali odličnu utakmicu i da su imali sreće mogli su u jednom trenutku pobjeći na 2:0 šta bi bilo velika pljuska našima i gotova nadanja za 3 boda. Igrali su čvrstu obranu za koju nismo imali rješenja, a i napad im je solidno funkcionirao. ALI, bitno je da i kad ne igramo na najvišoj razini možemo izvući pobjedu, a to smo jučer učinili. Preuzeli smo inicijativu, stjerali ih u šesnaesterac i profitirali.

Šta se tiče Badelja, on je perspektivan igrač koji se treba još naći i siguran sam da će u budućnosti biti veliki igrač. To kažem jer sam i osobno ponekad s njim i njegovim vršnjacima kao klinac igrao i poznavao ga na neki način, vjerovali ili ne. Uvijek su njega prvog birali jer bi on bio taj koji bi činio prevagu u timu. Odličan tehničar, i jedan od onih koji je "razumio" igru. Izazivao je oduševljenje i strahopoštovanje igrom, a njegov talent je prepoznat već sa 13 g. kad je prešao iz Ponikva u NK Zagreb. Bio mu je san postati profesionalni igrač, i to je uspio. I siguran sam da ima šta za pokazati u reprezentaciji, njegovo vrijeme tek dolazi.

Offline buby0706

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #74 u: Ožujak 27, 2013, 18:56:14 »
U ove 2 utakmice po meni među najboljima je bio mali Kovačić...

19 godina a odlično igra...

Jućer u 20 dodavanja samo jednu pogrešnu loptu je dodao,a Badelj u 45 min. je imao 20 pogrešnih i netočnih dodavanja....

Čitam po Introvim fan stranicama da je Kova jedna od najboljih kupovina Intera u zadnjih 10 godina...

Čovjek bi rekao da je mlad i ne previše snažan,ali bome ga je jako teško srušiti i ima odličan rad nogu...