Autor Tema: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014  (Posjeta: 138185 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #75 u: Ožujak 27, 2013, 18:57:55 »
Bio sam ga gledao protiv Tottenhema i odlično je igrao. Sam oda stasa još malo i bit će igrač svijetske klase.

Offline versus

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #76 u: Ožujak 27, 2013, 22:29:44 »
mali Kovačić je fantastičan
svi veličaju Rakitića, meni je on katastrofa, šlampav, neprecizan

Offline Iceman

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #77 u: Ožujak 27, 2013, 23:53:54 »
Kaj se tiče Sammira ja uopće nemam problema da on igra za HR reprezentaciju ako njegov dolazak (igra) znači poboljšanje. Igrao je malo utakmica za repku, tako da je teško suditi, ali igra za Dinamo i tamo ima oscilacije. Naravno teško je očekivati da igra stalno na visokom nivou, ali on mora opravdati poziv izbornika.
Iskreno Mateo Kovačić je pokazao više od Sammira, i mislim da njemu treba davati minutažu (iako on je naša budućnost, ne bojim se za njega).
I isto tako, kada je Štimac pozvao Radoševića ja sam se pitao tko je taj. Ne pratim Hajduk, pa sad i Napoli da bih mogao suditi, ali nije mi bilo jasno od kuda ga je izvukao.

Inače čitam da bi uskoro mogli biti 4. repka po FIFA ljestvici. Bravo mi  p1va

Offline the_prodigy

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #78 u: Ožujak 28, 2013, 00:04:31 »
4. repka u svijetu? Po cemu to?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline DogZy

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #79 u: Ožujak 28, 2013, 00:06:32 »
Slazem se ajsmen.

Nego, 4. u svijetu, a igrom mi znaju nekad djelovati kao da su u top 30 kava1

No, pokazali su koliko su jaki i jos imaju dosta toga za pokazati (Belgija). Zadnji put smo 4. u svijetu bili s Bilicem tamo negdje 2008., cini mi se...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #80 u: Ožujak 28, 2013, 00:13:20 »
Da ja isto mislim da bez obzira na to kaj ćemo valjda biti 4. na svijetu ne znači i da smo jači od jednog Brazila ili Nizozemske koji bi trebali biti iza nas. To su nekakvim čudnim formulama dobivaju bodovi

Offline DogZy

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #81 u: Ožujak 28, 2013, 01:03:01 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #82 u: Ožujak 28, 2013, 12:31:44 »
Epic slika  ave1

Inače za rasprave o našim reprezentativcima pišite u ovu temu Hrvatska Nogometna Reprezentacija

Offline Montoya

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #83 u: Lipanj 07, 2013, 20:01:19 »
Još malo i počinje tekma, Hrvatska - Škotska!

Velika stvar bila bi i da Srbija u gostima iznenadi Belgiju.

Ali najbitnije da naši odigraju kaj znaju pa bumo vidli.
Treba sad pa onda i u prijateljskoj protiv Portugala opravdati broj 4, nevjerojatni su komentari po stranim (svjetskim) sportskim portalima!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline radici

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #84 u: Lipanj 07, 2013, 21:09:51 »
DogZy-tvoja slika i trenutni rezultat na poluvremenu,plus samir,niš ne moram dodat cry1 dsmoker

Offline Praetorian

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #85 u: Lipanj 07, 2013, 22:15:17 »
Hahaha da, odlična slika od DogZy-a, baš paše uz današnji poraz.

Nego meni nikako nije jasno kako smo mi 4 repka na fifinoj ljestvici, to ne mogu nikako shvatit, al baš nikako hmm

Offline DogZy

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #86 u: Lipanj 08, 2013, 00:30:35 »
Boom b00m!


To ni ja ne kužim. Jako loše smo odigrali, teško ćemo ovakvi moći dalje bezbrižno na SP.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #87 u: Lipanj 08, 2013, 01:04:09 »
mislim da nitko nezna kak smo 4 na svijetu-nebumo dugo-a i dečki iz rudeša bi bolje odigrali,ili bi bar srce ostavili na terenu

Offline Kole

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #88 u: Lipanj 08, 2013, 01:08:36 »
Unaprijed smo upisali pobjedu s velikom gol razlikom, i šta je najgore, podcjenili smo Škote. Neka, igre uopće nije bilo, po meni, Perišić nebi igrao, odigrao je 2 tekme u zadnjih 3 mjeseca, a kovu se drži dna defenzivnom veznom ?!?!?

Taj Štimac mi je malo smješan s njegovim taktičkim pristupom. Malo puno. Ako ćemo ovako protiv Belgije, ne gine nam ko protiv Engleza doma kad smo zgubili 4:1

Offline Iceman

Odg: Kvalifikacije za SP - Brazil 2014
« Odgovori #89 u: Lipanj 08, 2013, 12:09:20 »
Baš sam se nadao da ću imati proljev nakon tekme. Dok serem da razmišljam o Štimcu i njegovim "jeftinim" glumcima na terenu. Probat ću danas to obavit.
Ono sinoć je bila neka strašno loša komedija na HRT2. Tu utakmicu smo morali pobijediti barem 1:0. Koliko sam ja čuo najavljivalo se nekakvih 5 komada. Ali bitno je da je Štimac propelal repku uzduž i poprijeko Lijepe naše i malo svratio do susjeda. Zapevali gange sa Bulićem, pomolili se, slikali se, navratio Maminjo, pa Ćiro i eto ti cirkusa. Poserem se na to.