Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 734265 vremena)

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1935 u: Siječanj 03, 2016, 21:17:24 »
P.S. I Love You (2007) ★★★½

Pogledao nakon dosta dugo vremena opet ovaj film. Jedan od boljih i dražih romantičnih komedija. Drag mi je, jer je ponudio nešto novo i što igra na jaku kartu emocija. Rulaju svađe i sladunjavost. Čak mi Swankica nije toliko sexy, koliko Butler i Jeffrey Dean Morgan kradu show. Totalno pamtljiv i lajkabilan film, te preporuka svim romantičarima koji ovo nisu pogledali. Isto tako i Harry Connick Jr. kao Daniel <3.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1936 u: Siječanj 04, 2016, 10:25:40 »
Bridge of Spies


Dobar film zahvaljujući Tom Hansku, (i naravno Spielbergu). I nikom drugom. Još može proći Mark Rylance kao Abel sa svojim komentarima: "hoće li to promjentii šta" i to je to.
Ako se kome gleda film o hladnom ratu ovo definitivno. Sada da je neko remek djelo kao šta mu se negjde pjevaju ode.... Neznam baš.

The Boy in the Striped Pajamas


Dobar film koji mi je uništen sa engleskim jezikom, engleskom muzikom itd. Da je ovo njemački film doživalj i dojam bi bio mnogo bolji.

Goodnight Mommy


Odličan mi je bio film... Iako nebi baš reko da je ovo horor već neka mystery drama. Bitnu stvar u filmu sam skužio odmah na početku.

August: Osage County


Dobra drama o obitelji koja ima popriličan broj problema. Već viđeno, ali film ima odličnu glumačku postavu.

Burnt


Meh... Bezveze...

Short Term 12


Odlična drama; cura koja je sama bila zlostavljanja od svog oca radi u domu gdje se nalaze djeca koja također imaju sličnih problema.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1937 u: Siječanj 04, 2016, 12:04:38 »
Toma Hanksa cijenim jako :)

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1938 u: Siječanj 04, 2016, 12:53:51 »
Room


Room | Official Trailer HD | A24 - YouTube

Kakav film! Fantastično. Preporuka velika kao kuća!
Brie Larson me oduševila u Short Term 12 te sam došao do ovog filma koji je još bolji! Da sam ga pogledo lani ušo bi mi u top filmove prošle godine!

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1939 u: Siječanj 10, 2016, 08:19:48 »
Now You See Me (2013) ★★★★

Na prvo gledanje mi je bio fantastičan, jer sam ga gledao u riječkom Cinestaru; na drugo gledanje malo slabiji. Ali to i je film, koji ima faktor iznenađenja i oduševljenja, pa kada sve znaš, onda to sve dosta i splasne. Ima dosta dobrih fora i trikova i cijelo vrijeme se nešto dešava. Ima sjajan pejsing i kako ide prema kraju sve je bolji i bolji. Bilo bi katastrofalno da nisu onu dodatnu scenu sklepali, jer bi ostalo nekoliko pitanja u zraku. U svakom slučaju radujem se nastavku.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1940 u: Siječanj 10, 2016, 14:36:27 »
The Dirty Dozen (1967) ★★★★★

Filmčina. Sad bu pedeset godina od ovog remek djela. Gledao ga u mladosti i sjećam se da mi je rulao. No ovakvo uživanje u tako starom uratku već dugo nisam imao. Kakav cast, prejebena ekipa. Reisman, Wladislaw, Pinkley, Franco, kakva genijalna ekipa, ma svi su genijalni. Kada Pinkley glumi generala, to mi je jedna od najboljih i najsmješniji scena koje sam ikada vidio. Ovo je obavezno filmsko štivo, bez obzira da li volite filmove s ratnom tematikom, ovo se mora pogledat. <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1941 u: Siječanj 16, 2016, 02:13:52 »
Pogledao Marsovca i Revenanta...Marsovac mi je bio odlican i bas me ugodno iznenadio dok mi je Revenant osrednji.

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1942 u: Siječanj 18, 2016, 00:00:45 »
LEGEND

Tom Hardy u ulozi brace Krey, dvojice londonskih gangstera 60-tih godina. Dobar film po istinitom dogadjaju. Hardy u svom stilu, odlicno je pokazao karakteriste i jednog i drugog brata. Svakako pogledati.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1943 u: Siječanj 20, 2016, 16:23:17 »
Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) 8/10 Odlican film, poseban stil, dosta realno napravljeno i totalno cudno i sasavo,vrhunska prica kao i soundtrack.Atmosfera u filmu je odlicna.Vrhunski film i preporucam svakome da ga pogleda.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline SuperVeloce

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1944 u: Siječanj 21, 2016, 00:09:33 »
LEGEND

Tom Hardy u ulozi brace Krey, dvojice londonskih gangstera 60-tih godina. Dobar film po istinitom dogadjaju. Hardy u svom stilu, odlicno je pokazao karakteriste i jednog i drugog brata. Svakako pogledati.

Tačno tako, baš ga sinoć pogledao. Jako dobar film, a Tom Hardy prekucao.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1945 u: Siječanj 21, 2016, 08:51:40 »
Gledao Enemy jučer... Čudan jako, ali interesantan. Kraj me totalno scimao i doslovno sam se naježio kad se onaj jebeni pauk zalijepio za zid  fpalm1
Mislio sam da će biti malo dublji i ići više u neke detalje kako šta i zašto, ali nekak mi se čini da je više manje dovoljno rečeno, a ostalo je valjda da se gledatelj zapita. Ili možda serem samo, ne znam. Dobar mi je film. 5/7 would bang

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1946 u: Siječanj 21, 2016, 11:43:43 »
Gledao Enemy jučer... Čudan jako, ali interesantan. Kraj me totalno scimao i doslovno sam se naježio kad se onaj jebeni pauk zalijepio za zid  fpalm1
Mislio sam da će biti malo dublji i ići više u neke detalje kako šta i zašto, ali nekak mi se čini da je više manje dovoljno rečeno, a ostalo je valjda da se gledatelj zapita. Ili možda serem samo, ne znam. Dobar mi je film. 5/7 would bang

Meni bio sranje. Gyllenhaal odlično odglumio, ali pretjerali su s cjelokupnom metaforom. Volim filmove koji ti ne serviraju sve na pladnu i gdje malo trebaš upregnut mozak, ali nakon što sam pročitao objašnjenje na netu pomislio sam - kako pobogu itko može ovo povezat nakon jednog gledanja? Totalno čudan film. A možda sam samo ja glup  :P
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1947 u: Siječanj 21, 2016, 12:40:06 »
Ja nisam previše ni tražio kaj se tiče objašnjenja. JEdino da onaj pauk nad gradom je na temelju neke skulpture, a za drugi se "nezna".
Ono što sam pročitao, ništa dubokoumno, je da su pauci zato da se ženke prikažu kao dominatnije odnosno mužjaci slabiji. Valjda su to pokazali kao kak muškarci padaju na ženske, neam pojma. Možda sam i ja glup  cer1njo
Budem baš prošvljao malo po netu

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1948 u: Siječanj 21, 2016, 14:01:19 »
Ja nisam previše ni tražio kaj se tiče objašnjenja. JEdino da onaj pauk nad gradom je na temelju neke skulpture, a za drugi se "nezna".
Ono što sam pročitao, ništa dubokoumno, je da su pauci zato da se ženke prikažu kao dominatnije odnosno mužjaci slabiji. Valjda su to pokazali kao kak muškarci padaju na ženske, neam pojma. Možda sam i ja glup  cer1njo
Budem baš prošvljao malo po netu

Objašnjenje koje sam ja pročitao, za cijeli film:

(Spoiler)

« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2016, 14:20:15 od the_prodigy »
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1949 u: Siječanj 21, 2016, 14:21:05 »
Chris Stuckmann - Enemy Explained

Enemy EXPLAINED - Movie Review (SPOILERS) - YouTube


Odličan mindfuck film - Coherence
Obavezno čitanje spoiler intervjua sa redateljem nakon gledanja...