Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 733434 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1830 u: Listopad 17, 2015, 12:55:42 »
John Wick
Steven Seagal tip filmova. Ok film...

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1831 u: Listopad 19, 2015, 10:17:38 »
i
Dapače over the top u tom filmu je sjajan i nemam trunke zamjerke...


čak i nije tolko over the top jer nisu ubacili eksplozije automobila  cer1njo
To sam čitao i tome su se protivili, da auti ekslodiraju s obzirom sa visine koje padaju i sudari, etc. Iako sitan detalj, po meni jako pozitivan. thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1832 u: Listopad 19, 2015, 22:04:27 »
Prvu recenicu kao da u netko prevodio s gugl translatorom. cer1njo

a baš  cer1njo

@Preatorian - Steven Seagal? Nema veze sa takvim filmovima  jaad
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1833 u: Listopad 19, 2015, 23:41:28 »
Kako ne?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1834 u: Listopad 20, 2015, 12:57:24 »
Pogledaj opet nešto Stevena Seagala  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1835 u: Listopad 20, 2015, 13:05:24 »
Identican film kao njegovi, identican!!!
Na stranu s glumom i produkcijom...
Znaci imamo ludog rusa i mafiju i jednog talabana koji sve redom samara. Isti film ko njegovi,  isti i tocka.
« Zadnja izmjena: Listopad 20, 2015, 13:17:19 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1836 u: Listopad 20, 2015, 15:37:10 »
Koji je tvoj problem?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1837 u: Listopad 20, 2015, 17:52:59 »
Na stranu s glumom i produkcijom...

Poprilično bitna stavka kod filmova...

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1838 u: Listopad 20, 2015, 23:07:00 »
Koji je tvoj problem?
Manja mi fali :D

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1839 u: Listopad 21, 2015, 02:09:17 »
Znači, trenutno gledam Jurassic World i nemogu opista kako sam nerovazan i pitam se koji je kurac tom redatelju...
Dobro, SF, dinosauri bla bla, ali... Ako budem htjeo napisat ću nešto o tom filmu, ali sumnjam...
Jebem ti djecu koja se smiju tome šta je mlađi brat skočio sa visoke litice, a deset sekundi prije ih je htjeo pojesti jebeni TREX! Ma tko ržira te filmove...
Sjećam se djece iz originalnog Juracis Parka, pa to su bile prestravljene face kada im je neki mali dinosaurić prolazi u neposrednoj blizini, a ovi se paraju od smjeha nakon susreta oči u oči sa TREX prototipm!!!!!!
Kako mi je ta scena digla tlak to je nevjerovatno! 1/10

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1840 u: Listopad 21, 2015, 05:46:04 »
 ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1841 u: Listopad 21, 2015, 08:35:05 »
Dakle film je totalno sranje!
Nepotreben humoristične poštapalice, Jeff Goldblum wannabe guy, ma sve je totalno reatrdirano! Leteći dinosauri kolju sve pred sobom, oni se jebeno žvale među 20 000 ljudi u panici! Pa to dvoje djece koji se ponašaju kao da igraju neku igricu na arkadnom automatu, a ne da ih prgone jebeni dinosauri koji ih žele prožvakat i probavit...
Pa pripitomljeni dinosauri i totalna briga tipa: "da niste upucali moja četiri dinosaurića bla bla bla bla".
O kraju i onoj borbi je uzalud trošit rječi! MA tko? Ma di ode druga beštija? Zar je jedan super opasan drugi je good guy TREX koji sobodno šeće po otoku dok je nastupila ležerna evakuacija i sve je super i sve pet?
Ma neda mi se pisat o svemu jer bi moro za svaku minutu filma pisat u negativi! Prvi dio je za ovo remek djelo SF filmova!
Ne dajem ocjene, ali sa zadovoljstvom ovom filmu ću dati 1/10!
Ne mogu opista kako sam bio nervozan dok sam gledo ovaj ispljuvak! Ne sjećam se dali me ikada takva nervoza prala dok gledam film. A krenula je kada mi se neki desetogodišnjak para od smjeha deset sekundi nakon šta je bio 1cm udaljen od TREX prototipa! I to je bio triger za ostala nevjerovatna sranja i užas koji se dešava u filmu! Tek scena njih dvoje kada odu tražit dečkiće pa šapću i pričaju u tonu kao da su u lunaparku, a ne na otvorenom prostoru gdje vreba jebeni predator....
Pa jebem scenarista, redatelja ili koga već u reatrdiranu glavu koja smatra da je to zabavno!

Ali ovo vjerovatno danas prolazi... Na trulim pomidorima ima 80% ocjenu gledatelja???
To mi je nekad otprilike bio voditelj koji pokaže kvalitetu filma, ali nakon ovoga ne vjerujem nikome, ničemu nikada!
« Zadnja izmjena: Listopad 21, 2015, 08:43:42 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1842 u: Listopad 23, 2015, 21:46:33 »
kaj si nervozan, meni je film bio zabavan. Totalno glupe neke scene ali danas je svaki drugi, ma ne, svaki peti film NIJE takav. Isti vrag kao i bilo koji Marvel film ili bilo koja druga akcija danas. Tako da ako je ovo smeće, skoro svi su. Ili ih sve prihvati kao glupu zabavu  ;D

Inače pogledao jučer na letu Zagreb-Dubai 3 komada za redom.

Prvo pogledao Ant-Man (2015) - IMDb

Najbolji od svih. Očekaivao sam smeće jer mi je ideja minijaturnog super heroja bila glupa (nisam upoznat sa istim iz stripova) a na kraju je jedan od najzabavnijih Marvel filmova i jedan od najkul junaka.

Pa onda Terminator Genisys (2015) - IMDb od kojeg sam pak očekivao više ali je smećast. Ima kul scena i Arnie je zakon kao uvijek ali priča je skroz glupa i imam dojam da je napravljena samo da se stvore neke reference odn omažžž prva dva nastavka. Jer ništa nema smisla, smao je tu da bude. Ali Sarah je zgodnička i Arnie je kul i to je to

Završio sa The NeverEnding Story (1984) - IMDb koji nije ni blizu onome što ja pamtim. Ja sma u svojoj glavi od djetinjstva do dnaas imao neku skroz drugu priču. Jedva sam gledao film. Isto besmislena radnja i scene su random nabacane. Ne znam zašto sam ga pamtio kao jedan od najdražih filmova mog djetinjstva no možda bi bilo bolje da ga nisam opet pogledao, da ostane na tome, jer ovo što sam jučer pogledao ne žeim opet. Ona pjesma je i dalje kul doduše

! No longer available
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1843 u: Listopad 24, 2015, 10:32:05 »


Šta reći koju posluku porati?

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1844 u: Listopad 25, 2015, 14:42:59 »
The First Time (2012) ★★★

Lijepa teen komedija koja malo i odstupa od klasičnog koncepta, ali čisto radi glume dvoje glavnih glumaca. On mi tokom cijelog filma nije u potpunosti sjeo, iako mu moram priznat da je cheesy nekako i simpatičan, dok je Aubrey preslatka i baš ono I want want some pussy from you. Ali onaj njen bivši momak Ronney; stari moj. Šta je to??? Frajer je kao stariji od njih svih, postavlja se kao neki badass frajer, a plače cijeli film, kakva plačipička xD

Hitman: Agent 47 (2015) ½

Zašto??? O jebeno žašto? Aleksander Bach; nabijem te na karinu. Uzeo si skoro najbolju gaming franšizu ikad i doslovce si s filmom napravio sve ono što netreba. Rupert Friend mi je ownao bogove u Homelandu, dok ovdje jednostavno ne. Kao prvo frajer nije čelav čak niti ako si britvicom obrije glavu, jer ima jebeno guste korijenove i izgleda apsolutno ridikulozno. Još gluma toliko ni loša nije, ali njegov izgled kao 47-ica jednostavno ne. Priča je smeće. Likovi su još veće smeće. Diana kineskinja??? Ridikulozna akcija i sve ono što nije Hitman serijal. Sada mi onaj film sa Timothy Olyphantom iz 2007 remek djelo. Neznam kada sam se više uzrujao za postojanje nekog filma kao za ovog. Bravo Aleksander Bach, uspio si napravit gori film nego što je Magic Mike XXL.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB