Motorsport > Općenite teme

Slika dana

<< < (2/269) > >>

Praetorian:
2009 savršena godina za Buttona.

DogZy:


Za mene najveći u disciplini 400m novije ere. Uvijek sam ga simpatizirao, bio je nepobjediv pune tri godine (2001.-2004.). Otada se mučio s ozljedama i dugo je izbivao s tartana. Pojavila se neki novi; Wariner, Clement... Ima zlato iz Atene i sad iz Londona ave1

Natjerao je na plač milijune ljudi koji su ga gledali kako pobjeđuje. I mene je dirnuo te mi je tako obilježio jučerašnji dan. Njegova priča sigurno spada u one najljepše atletske i sportske priče. Bio je sportska ikona, živuća legenda će postati, sad može sa smiješkom ( ili plačem sm1jeh cry1) u zasluženu penziju.

Thergothon:


Zasto?
Pa... opet odgledao Begins i Dark Knight, igram Arkham City, citam stripove po netu i krajem tjedna idem konacno gledat Dark Knight Rises. Blesav i nabrijan kao da sam udahnuo halucinogen od doktora Crane-a aka Scarecrow  ;D

DogZy:


Jubilarni 90. put da se održava najteža utrka protiv vremena, Pikes Peak International hill climb. Datum?

12.08.2012  šofe1

Shimmy:
90-i? Pojma nisam imao, pa jedva da nešto više od toliko godina auta ima  ave1

Moja slika dana je moj wallpaper



Jučer sam stavio taj wall, i danas me zvali za kontrolu. Zašto je slika dana? Pa zato što su sada vrlo velike šanse da ću taj ili možda neku drugu Alfu (manje bitno) voziti za godinu do dvije...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju