Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1904304 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4800 u: Ožujak 27, 2014, 11:45:28 »
.... i u igri redeemas taj kod i skine ti UE Edition. A prek uplay ga aktiviras(regaš).
Jel pise pod activation instructions da se ingame taj kod redeema za additional content aka upper echelon edition.

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #4801 u: Ožujak 27, 2014, 23:44:11 »
Dobro došli na portal znanja


Ako ti ovo ne pomogne, neće ti pomoći ni sve instrukcije svijeta  thumbs1

Pogledao sam 32 videozapisa, sve pisao na papire. Potrošio sam 12 papira. Sutra pišem test, a sad sam napokon skužio. :)
Inače, hvala na stranici, puno si pomogao. :)
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2014, 23:52:27 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #4802 u: Ožujak 28, 2014, 01:16:31 »
Hahahaha šta sve neću pročitat na tom 24sata. Netko očito, i to gadno, trola jadni bosanski narod.  cer1njo

Drekavac na granici: Strašni krikovi odzvanjaju selom... - 24sata

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4803 u: Ožujak 28, 2014, 22:12:36 »
Veceras...



... se degustira

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #4804 u: Ožujak 28, 2014, 22:28:31 »
Ovaj kojot bu novi doktor, pa bu i on otišel.  cer1njo

Ali fali naš dobri emotivac.  jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4805 u: Ožujak 28, 2014, 23:31:17 »
Malo da... :(
Primijetio sam da ga fakat nema :(

EDIT: nije to sve za mene... žena pije samnom cer1njo p1va

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #4806 u: Ožujak 29, 2014, 13:05:10 »
živim trenutno u kući ispod koje je livada, i neki susjedi imaju podrume i svašta

nekima je prvi glasnik proljeća neka lastavica
ili neki cvjetak
ili nešto lijepo
meni ne
meni je znak da je počelo proljeće kad mi se mačka vrati doma sa ovakvim nečim
(ovo je prvi ovosezonski)


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #4807 u: Ožujak 29, 2014, 14:59:44 »
O da, znam kako je. Imam doma 2 lovca  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #4808 u: Ožujak 29, 2014, 22:07:12 »
Hah, moja nista, u 2godine 3-4 komada. Samo jede, spava i radi potomke  ;D

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4809 u: Ožujak 31, 2014, 20:35:30 »
Uzet VIDI ili BUG? imaju testove konfa i tak to...
Note: prije sam citao BUG

Edit: ali me zanima koji je bolji po vama ili in general

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #4810 u: Ožujak 31, 2014, 21:59:14 »
To pretplatu planiraš ili samo trenutni broj ?

Bug sam jedno vrijeme kupovao, zadnje 2. godine ga čitam u PDF-u, jbg nema se para i odličan je. U svakom broju ima dobrih tema, ima super autora poput Olega i Vrdelje koji imaju odlične tekstove, dosta stranica i tako to...

S druge strane, ne sjećam se kad sam zadnji put VIDI primio u ruke, ali po sjećanju onako ok časopis. Moj prijedlog ti je BUG.

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4811 u: Ožujak 31, 2014, 22:20:14 »
Imo VIDI je magazin više vezan baš za struku, i poslovnije stvari i mreže i tako, dok je Bug više Hardware, software i novosti i tehnologije. Sad ovisi što bi više.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #4812 u: Ožujak 31, 2014, 23:23:43 »
PC CHIP uzmi. Mene je uvijek služio. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4813 u: Travanj 01, 2014, 08:40:05 »
Sry manja... bug it is :P
Ovaj broj bi uzeo jer kak sam napiso zbog konfiguracija. Imaju trdtovr unutra a uzeo bi nesto valjfa kroz koji mjesec/tjedan/dan :D
Onda bum bug zel

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #4814 u: Travanj 01, 2014, 18:58:20 »
Vodim maloprije psa, imam Basseta. Moj pas ima neku bolest, konstantno se grize i izgleda loše. Vodili smo je kod veterinara i nije nam mogao pomoći. Moramo živjeti s tim, ali nema veze, volimo je.
Vodim psa i sad preko puta moje zgrade je birtija. Neki se ljudi tamo okupili i piju kao da sutra umiru. Vodim ja psa, on se popiški, idemo mi dalje da kaka. I neki lik iz te ekipe vikne: ''E vidi onog kera hahahaha'', ja šutim, pravio sam se da ne čujem i čekali smo susjednog psa da dođe.
I odjednom žena neka iz te ekipe mi kaže:
''Sramota je to što radiš s psom.'' Ja, ono, koji kurac. Mislio sam zato što se na stazu popiškila, pa ajde šutiti ću i slušat prodiku. Ona ponovi opet tu rečenicu i ja pogledam u nju, pa u psa i pitam se: ''Koji kurac?''
I dođe meni: ''Taj pas ima meningitis, tako nešto, sram te bilo, pogledaj joj nokte, nisu podrezani.'' I tako mi ona sere ja razgovaram s njom.
I kažem ''Mi smo bili kod veterinara i on kaže da je to alergija i da se s tim nemože ništa. I tako priča ide dalje, ja joj govorim gospođo, a ona meni govori da nije gospođa nego veterinarka i kaže da će zvati policiju zbog zlostavljanja životinja, a žena je pijana, birtija.
I ja ono, mene si našla jebati pijana tako? I kažem:''Ma znate što? Ovaj pas je samnom 10 godina i sve pokušavamo da je izlječimo, a meni ste našli policiju zvati? Ja ću vam zvati policiju zbog kršenja privatnosti i remetenje mog mira!'' Žena dođe:''Zovi''
Ja uzmem psa od 30 Kg u ruke i odnesem i usput govorim da je kurva i da mi se napuši kurca.
Odjednom stara izlazi na balkon i pita:''Što je bilo?'', a ja dođem:''Ona kurva iz birtije mi sere nešto za psa, neka ide pušiti kurac''
Dođem kući, potresen, bojim se da će policiju zvati, ali ništa zasada, sreća.
Pazite, ja sam sa 15 godina, bio dovoljno kulturan prema pijanoj ženi, koja mi je srala, a ima fakultet? Naravno pukao sam, jer me iživcirala, ali prije toga sam bio kulturan.
Danas mi baš dobar dan bio, mojim roditeljima se i ocjene svidjele i sve super, uživancija, a uvijek netko mora pokvariti dobar dan.
Jebote.  jaad
Što bi vi napravili u ovakvoj situaciji? Isto kao i ja ili?
« Zadnja izmjena: Travanj 01, 2014, 21:55:09 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna