Autor Tema: Hitman: Absolution  (Posjeta: 83520 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #255 u: Studeni 21, 2012, 00:24:25 »
Vidim da se kod skoro svakog velikog hita od igre stvara velika rasprava bilo na ovom forumu ili nekom drugom (no sve OK, to je bit foruma). No ovo što ću reći možda ne spada pod temu, ali tiče se svih igri zajedno. Bit ću vrlo kratak i jasan.

Ja igre ili igrice shvaćam kao jednu vrstu zabave, hobi, užitak, odmor. Kad god imam vremena i motiva (volje, želje) sjednem i igram. To može biti F1, Crysis, Call of Duty, Total War, Football Manager, AC itd. Znači što mi se igra, sjednem i igram. Ja se za igre ne vežem, nemam sentimentalnosti prema Hitmanu, CoD-u, AC itd. Iskreno boli me ona stvar kakav će biti Hitman Absolution ili Assassins Creed 3. Stvarno mi je svejedno da li će igra pobrati ocjene 90+ ili 60. Ako je igra meni dobra, zabavna, lijepa, ima priču ona će se vrtiti na PC-u. Kad vidim one silne rasprave oko Max Payne 3 pozlije mi. Na HCL-u dvije recenzije jedan je hvali drugi je pljuje. Problem su cut scene. Vauuuuuuu. Ma boli me ona stvar kakav je bio Max 1 i Max 2. Srećom pa mi nikada nije palo napamet raditi silne usporedbe sa prošlim nastavcima. Tu imaš pun k..... cut scena, ali zato u dvojci nemaš i dvojka je odlična, ali trojka je samo vrlo dobra. I tako priča sa Mass Effectom, i AC i F1 i Fry Cry, BF i GTA itd, nikad kraja.

Ljudi igre su samo zabava, na taj način ih treba i doživjeti. Barem meni je s takvom spoznajom puno lakše (ipak postoje bitnije stvari u životu od hebenih igra).
Ovim tekstom nisam nikoga ciljao niti imao namjeru uvrijediti, ali eto došlo mi je da nešto napišem, jer se svugdje vucara ista priča. Na kraju krajeva za pretpostaviti je da ljudi ne kupuju svaki veliki naslov (ili svaku igru).

Isprika za off topic

Offline ManTheRamparts

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #256 u: Studeni 21, 2012, 15:27:38 »
Sve je to stvar ukusa, ali činjenica je da je velika većina današnjih AAA igri precjenjeno. Meni na igri mora sve biti na mjestu jer kupujem orginale i mislim da opravdano pljujem po nekim naslovima jer znamo i sami da iskeširati 300+kn za igricu je u našoj situaciji jako puno. Zato očekujem za takvu cijenu proizvod na mjestu.  thumbs1

Lako je tu sad nekom baji dojti i kenjati, dok je iskeširal 0kn na piratebayu. Al ok, svako ima pravo na mišljenje.

Opet - neke igre nisu za drugo nakon silnih obećanja, kaj bi ih najrađe spiratiziral u 9999999 primjeraka.  cer1njo

Offline Kole

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #257 u: Studeni 21, 2012, 19:07:59 »
Pošto imam profesional edišn, pogledao sam filmić dug 50 min i oduševljen sam, imam još art book za pogledat pa roknem par skrinsa. Čeka se lijek  thumbs1

Offline doktor1

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #258 u: Studeni 21, 2012, 20:04:22 »
ManTheRamparts

očito ti i Praetorian imate malo pojma o IGRAMA

No offense svi vi drugi, svih vas ja volim i samo čekam da dođete tu na jadran pa da j*bemo majku kafani itd........

ALI MTR ima pojma o igrama!!

Cole je blizu ali podilazi trendovima  cer1njo zato imaš pivo manje!!  kava1

Inače otišao mi potenciometar na volanu, kao šta je Jadran rekao da se to i njemu dogodilu na tom sranju of Logi volana i volan nije bio volan već avion....  kava1

 šofe1 šofe1

Fak ju ol ako me ozbiljno shvaćate!!!!   dsmoker

Offline Thergothon

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #259 u: Studeni 21, 2012, 21:49:05 »
 cer1njo ave1 cer1njo

Ima mozda kakvih novosti o DLC paketima?
Nevjerojatno mi zvuci da nece pokusati uvaliti neki DLC tipa onaj sniper na rasklapanje, kojeg su lijepo izbacili iz igre  kava1

Offline doktor1

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #260 u: Studeni 21, 2012, 22:10:07 »
cer1njo ave1 cer1njo

Ima mozda kakvih novosti o DLC paketima?
Nevjerojatno mi zvuci da nece pokusati uvaliti neki DLC tipa onaj sniper na rasklapanje, kojeg su lijepo izbacili iz igre  kava1

Ja sam čitao da igra "osnovna" ima već popriličan borj "DLC" paketa u obliku oružja, uniformi itd....

Offline Praetorian

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #261 u: Studeni 21, 2012, 22:21:26 »
Klonovi napadaju cer1njo Doduše ovo je najmanji problem u igri...

Offline Thergothon

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #262 u: Studeni 21, 2012, 22:35:24 »
Da, neke stvari su dostupne samo ako si napravio preorder za limited edition, a ovisi i o ducanima - svaki nudi neku vrstu ekskluzivnog sadrzaja. Ista stvar je bila i s Deus Exom, napravim preorder i dobim explosive pack  fpalm1
Kasnije su snajper s prigusivacom prodavali za 15kn, a trebao je biti od pocetka dio igre. Nek se ne cude zbog piratstva, izbacivanje sadrzaja koji je trebao biti dio osnovnog paketa i onda prodaja u obliku DLC-a je van svake pameti. Ista stvar je bila i s AC, Mass Effectom, najnoviji primjer Forza Horizon itd.

Offline ManTheRamparts

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #263 u: Studeni 22, 2012, 15:47:00 »
 cer1njo cer1njo ave1

@dottore - ak se nekad nađem dole ziher bude neka pivčina pala! thumbs1

Piratluk MORA postojati i nadam se da nikad ne bu iskorjenjen tak da moremo komotno piratizirati poluproizvode.  cer1njo

(ne sećam se kad sam zadnje piratiziral neku igru, ali eto)  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #264 u: Studeni 22, 2012, 15:59:17 »
Citam malo dojmove na raznim forumima.
Ocekivano, vecina ljudi se uvjerava da je igra najbolja u serijalu s odlicnim dizajnom levela.
Tek par postova vidjeh koji spominju probleme koje sam naveo. I jos dok vidim pohvale za level u kojem se soras u ringu (koristeci QTE) i dobijes silent assassin rank, unatoc tome kaj ubijes lika pred tisucama ljudi  fpalm1 Stanje je i vise nego zabrinjavajuce i ne ginu nam barem jos 3 poglupljena nastavka prije nego se ljudi probude.
« Zadnja izmjena: Studeni 22, 2012, 16:01:58 od Thergothon »

Offline doktor1

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #265 u: Studeni 22, 2012, 16:02:06 »
.....barem jos 3 poglupljena nastavka prije nego se ljudi probude.




Dobra, dobra.....

Ljudi će se probudit..... da... moš mislit...

« Zadnja izmjena: Studeni 22, 2012, 16:04:59 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #266 u: Studeni 22, 2012, 16:41:16 »
Jel se isplati ovo odigrat; ne kupit naravno, već odigrat... Priča, likovi... Ako ima malo atmosfere možda i pređem preko nekih stvari...

A kada vidim ove klonove gore....aaaaaaaaaaaaaa  kava1

Sve u svemu



 ;D

Offline budainka16

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #267 u: Studeni 22, 2012, 17:17:48 »
Koliko sam te skuzio, ako ovo odigras otic ces se objesit  cry1 cer1njo cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Thergothon

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #268 u: Studeni 22, 2012, 17:40:58 »
Jel se isplati ovo odigrat; ne kupit naravno, već odigrat... Priča, likovi... Ako ima malo atmosfere možda i pređem preko nekih stvari...

Zbog price definitivno ne, dosadna je i predvidljiva uz dodavanje sentimentalnih osobina glavnom liku, a u isto vrijeme su pokusali zadrzati cool madafaka stav. Atmosfera varira od dobre, pa do odlicne - ovisno o levelu.
Zaigraj ako ti se igra tek prosjecni stealth naslov. Ako si igrao stare igre iz serijala, sumnjam da ces biti odusevljen.
Disguise sustav je beskoristan, a skrivanje po zaklonima bi imalo smisla da imas alternativna rjesenja za napredovanje. Sve pada u vodu dok vidis da se uspjesno skrivas, a na kraju su samo jedna jedina vrata kroz koja moras proci i eventualno koristiti instinct ako zelis ostati nazamijecen.

Offline Thergothon

Odg: Hitman: Absolution
« Odgovori #269 u: Studeni 22, 2012, 20:30:49 »
Ima i ljudi koji imaju pojma, pokrenuta je peticija na sluzbenom forumu u vezi nekih stvari.....


Citat:
IO, can you tweak the disguise system? It is utterly ridiculous that some NPC can see you from miles away and even to be suspicious about you. Don't get me wrong I love the game but it is so frustratning to knock someone out, grab his disguise and only to find out that the disguise is not really a disguise but a buff that helps you for few more secounds before they blow your cover. Seriously there is not a big difference betwen the suit and a disguise. The disguise just lets you be "unseen" for few more secounds. I understand in some missions it makes sense that they are on high alert.

Citat:
To all players who defending this disguise system and never played hitman before!

STOP THAT! TO DISGUISE IS A FUNDAMENTAL GAMEPLAY PART IN HITMAN!

Thats the main reason why i liked to play hitman from the first game "Codename 47" till "blood money"!!!! If you prefer to act like "hitboy" from the abortive movie "hitman" then play other games who do that!

And i sign this petition too:

THIS DISGUISE SYSTEM IS USELESS!!!

They want to sell it as "more realistic". How realistic is it if you disguise unmasked like in level "orphanage" while all other wear masks!!!! I would suspicious too if i would see hitman like this!!!!

Or later in the game, where you really wear a face mask and all other recognize you?

The disguise system was well tweaked in "blood money" and i agree with the developers that in an elite squad know eatch other, but in the most situations this is just ridiculous!!!!
Another example! The market place in china town: Every market seller have nothing else to do than check all time the other market sellers who might not be one of them??? Come on!!!!
And 100 cops in "run for your life" also know eatch other??? Ask a cop in New York if he know everyone in his town!!! I don't think so!!!!

So the disguise system needs to be closer to "blood money", but at this times it makes no fun!

And i hope IO or Square Enix pay attention too!!! I'm not a thief, i bought this game in pre-order for more than 50 Euros to get an hitman game!!! THIS IS NOT A HITMAN GAME RIGHT NOW! If you can't or won't fix this i want my Blood Money back!!!

Citat: Nick@IO (IOI Community Manager)
We are currently looking at how to tweak the detection system with disguises.
« Zadnja izmjena: Studeni 22, 2012, 20:34:34 od Thergothon »