Autor Tema: Watch Dogs  (Posjeta: 37135 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #120 u: Svibanj 26, 2014, 20:36:21 »
Proveo u igri otprilike 2h, dovoljno da vidim da igra definitivno nije za mene.
Pošto sam se nabrijal na sandbox, a od ovoga ništa, pustil sam si malo GTA V - razlika ko nebo i zemlja po pitanju svega.

Probo i ja kod frenda, koje sranje od igre.
Znači baš ništa ne valja od likova, grafike, voznog (ne voznog lol modela) priče i ostalog. Totalno smeće od igre i GTA V je za ovo 7 svjetsko čudo, a isto tako i GTA IV koji je u svakom elementu bolja igra...
« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2014, 20:41:28 od Praetorian »

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #121 u: Svibanj 26, 2014, 20:45:53 »
Probo i ja kod frenda, koje sranje od igre.
Znači baš ništa ne valja od likova, priče

Pa koliko dugo si igrao da ubereš likove i priču?

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #122 u: Svibanj 26, 2014, 20:47:24 »
Nekih 2 sata. Glavni lik mi je totalno isforsiran, ono tipični Ubisoftov lik...Ovo šta sam vidio od ostatka ekipe isto tako.
Valjda sam očekivao previše od igre, a to si je Ubisoft sam kriv

« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2014, 20:54:31 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #123 u: Svibanj 27, 2014, 05:14:42 »
Užasno je što su napravili s lažnim reklamiranjem ove igre.
Trebali su ovo odgoditi i bar ispolirati kako spada, da bar taj downgrade se ne osjeti na performansama.
Došao mi original pod ruke i puno bolja je situacija što se tiče tehičke strane od one leakane verzije.
Nema više ni glitcheva, ni grafičkih problema od kojih je igra u toj verziji strahovito patila.

Nije više problem toliko igrat mišem i tipkovnicom iako strogo preporučujem gamepad.
Što zbog userfriendly kontrola, što zbog vožnje koja je puno bolja na kontroler, no i dalje je tragično loša. Baš ubija kretanje gradom.
Sve zadatak ispod pola kilometra na mapi riješavam on foot. Što zbog dodatnog sadržaja i atmosfere (o kojoj ću kasnije), što zbog aljkavog voznog modela.

Stvar donekle spašavaju lijepe pile, više kamera za upravljanje, te neke sitnice poput kretanja pod ručnom i gasom te skrivanja u automobilu (Aiden gasi auto i ščućuri se u stand by mod).
Kretanje lika je dosta dobro napravljeno iako čudno izgleda kada dođete u koaliziju s NPC-em, nema prolaska kroz njegovo tijelo, ali na čudan način Aiden promjeni smjer.
Parkour je izvrsno obavljen, no tu nisu trebali imat puno mudrosti budući da jako puno Ubi igara upravo u ovom segmentu imaju najviše znanja i iskustva.

Ono što mi se gadi je prezetacija nekakvog vizualnog identiteta.
Ti grafički efekti su nekakav pokušaj imitiranja onog savršenog ludila iz Max Payna 3, sa nekakvim tehološkim uzorkom, no samo izaziva gađenje i generičan osjećaj. Nula maštovitosti u tom segmentu.
Sva sreća pa se za grad i njegovu prezentaciju nemože reć isto. Chicago je predivan i u većini vremena izgleda detaljno i impresivno. Rula što se na svakom koraku može nešto ishakirati ili odparkourati.

Priča mi zasada pije vodu iako nema ničeg wow u sebi, no za nekakvu promjenu nije patetična kao što je to čest slučaj kod Ubisoftovih igara.
Aiden mi vizualno skroz okej, no premalo sam vremena proveo u igri da bi sudio njegov karakter i lajkabilnost.

Sviđa mi se što nemožete baš se izvući od rađenja kaosa u gradu, kao što je to slučaj u GTA igarama.
Tu kada vas okruže snage zakona vrlo vjerovatno ćete kroz određeno vrijeme biti ubijeni.
Napucavanje je dosta dobro, dok mi takedown prejednostavan i malko prebrz.

Zasada je osjećaj oko igre dosta mlak i trebat će me još nečim kupiti da bi bio blaži po pitanju lažnog reklamiranja na koje je hrpetina ljudi jednostavno popizdila.
Zasada zadovoljan atmosferom u gradu, samim gradom i gameplayem, idem dalje...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #124 u: Svibanj 27, 2014, 09:15:08 »
Gamespot - 8

Destructoid - 8

Polygon - 8

IGN - 8.4

Gameinformer - 8.5

PC Gamer - 87

Igram igru i gameplay mi je zabavan... Probali su nešto drugačije...
Šteta za tehničke nedostatke u pogledu efekata i fizike automobila, ali očito im to nije bilo primarno. Šta ih ne opravdava da su dizali onakav urnebesan hype oko tog vražijeg nex gen efekta...
« Zadnja izmjena: Svibanj 27, 2014, 09:21:58 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #125 u: Svibanj 27, 2014, 11:30:27 »
Vidim Ubisoft je bio široke ruke....

Uskoro očekujem Wd 2

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk

Offline Cole™

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #126 u: Svibanj 27, 2014, 11:47:25 »
Ma sumnjam, igra iako fejla na nekim jako bitnim područjima, nudi jako puno.
Npr. napucavanje je jako dobro i cijeli sistem borbe, stealtha je poprilično dobar, plus čini mi se kako igra ima svoj identitet i unikatnu atmosferu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #127 u: Svibanj 27, 2014, 14:02:12 »
Watch Dogs VS GTA IV или халтура Ubisoft - YouTube

Offline Thergothon

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #128 u: Svibanj 27, 2014, 14:06:49 »
Komentiralo se već par stranica prije...

Watch Dogs

Offline Luckyluke

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #129 u: Svibanj 27, 2014, 14:08:37 »
Ja uskoro počinjem s igrom, baš sam se zaželio nekog sandbox naslova, nadam se da ne može biti tolko loš kolko se spominje za jedan prolaz.

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #130 u: Svibanj 27, 2014, 14:32:01 »
Komentiralo se već par stranica prije...

Watch Dogs


Moramo utvrditi gradivo :D

Luckyluke odigraj i Sleeping Dogse ak nisi, dobra igra.


Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #131 u: Svibanj 27, 2014, 20:11:20 »
Ja uskoro počinjem s igrom, baš sam se zaželio nekog sandbox naslova, nadam se da ne može biti tolko loš kolko se spominje za jedan prolaz.

Što više igraš misije i side gluposti to je igra bolja. Neke segmente odrađuje čak bolje i od GTA franšize.
Isplati se odigrati unatoč ozbiljnim manama.

 thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #132 u: Svibanj 27, 2014, 22:16:32 »
Gameplay i sve to skupa mi je zabavno i dobro...
Igram na realistic i dosta je teško tako da većinu toga pokušavam odraditi u stealth pristupu... Odlično je šta rješiti problem možemo na više načina...  thumbs1
Pa i napucavanje je jako dobro...

A oni QR kodovi šta sam mislio da je bug su dio igre  cer1njo



« Zadnja izmjena: Svibanj 27, 2014, 22:24:01 od doktor1 »

Offline Thergothon

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #133 u: Svibanj 27, 2014, 22:25:29 »
Sviđa mi se što nemožete baš se izvući od rađenja kaosa u gradu, kao što je to slučaj u GTA igarama.
Tu kada vas okruže snage zakona vrlo vjerovatno ćete kroz određeno vrijeme biti ubijeni.

Kolko si uspio izdržati u GTA V tijekom potjere na pet zvjezdica u free modu?
Nije jednostavno nabiti na pet, a kamoli još dugo izdržati ili ih izgubiti dok specijalci ulete i 2-3 helikoptera.


Offline Cole™

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #134 u: Svibanj 27, 2014, 22:45:31 »
Kada se maknete od tih next gen sranja što su trenutno aktualna, igra izgleda predivno.
Možda ćete trebat stavit sve na ultra, nezz kako je kod korisnika mid end grafičkih kartica, ali ovo izgleda dosta dobro.
Jedino što imam konstatne frame dropove u vožnji...
Čak sam se i na nju naviknuo nekako.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB