Gran Turismo > GT serijal

Gran Turismo 4 Photomode

(1/12) > >>

Shimmy:
Znam da je već zastario i da ima istu takvu grafiku, no slikama koje ću staviti ovdje baš želim dokazati da se i na prastaroj četvorci (GT) i dvojci (PS) još uvijek mogu izvući sasvim solidne slike.

Zapravo je fora da nemam para za nešto novije pa se zadovoljavam onime što imam  cer1njo

Ako ima još nekoga da je jadan još uvijek na PS2, ili možda nije ali ima negdje na kompu svoju kolekciju GT 4 fotki, neka slobodno stavi, dapače - što više to bolje  hug1


Pa evo za početak par fotkica iz kolekcije koju sam danas stvorio










Thergothon:
Pa jos se i sad dobro drzi, to dovoljno govori kakvo cudo je igra bila u ono vrijeme, pogotovo s graficke strane taj photomode!

Shimmy:
Stvarno je. No na žalost koliko je GT4 bio napredan, toliko je petica podbacila. Nadam se da će šestica opet biti "prava"

Nego - El Capitan - meni možda i najbolja "izmišljena" staza koju sam ikad vozio, no definitivno sa Nurburgringom najbolja staza u GT4. Ne znam zašto ju nisu u peticu stavili. I vizualno, i za voziti - obožavam ju  ave1









Thergothon:
Slazem se u vezi svega i nadam najboljemu, inace odlicne fotke  thumbs1

Shimmy:
Hvala. Drago mi je da ima nekoga tko će pogledati iako je GT5 vani, aktualan i ljepši, znači da ne stavljam baš bezveze  cer1njo

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju