Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 838378 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2505 u: Rujan 11, 2013, 15:31:27 »
I am back!!!!!!!
Što? Neće te mi čestitati na povratku u Ferrari?
Whooooooooo hoooooooooooooooooooooo :D

Offline ManTheRamparts

Odg: Formula 1
« Odgovori #2506 u: Rujan 11, 2013, 15:34:20 »
Ijao kaj bu Fernando kmečal dok ga ovaj skulirano razguzi hgahahahahahhah

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2507 u: Rujan 11, 2013, 15:41:20 »
 ave1 ave1 ave1 Bilo bi mi presmiješno, ali i pre drago da kimi u povratničkoj sezoni u Ferrari osvoji naslov.  hug1 hug1

Offline ManTheRamparts

Odg: Formula 1
« Odgovori #2508 u: Rujan 11, 2013, 15:43:06 »
100% bu neki momčadski okršaj. Samo da opet ne dojde do McLaren scenarija tj. da se Alonso počne osjećati nevoljeno u momčadi hahahah

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2509 u: Rujan 11, 2013, 16:26:11 »
Ne znam zašto dio ljudi misli kako će Kimi razguziti Alonsa? Na temelju čega to ljudi tvrde ili obrnuto, da će Alo razguziti Kimija.
Već u samom startu sezone Alo je u prednosti. 4 godine živi i radi sa timom, to je "njegov" Ferrari, Kimi dolazi u Alonsov Ferrari, novi bolid se radi po Alonsovim željama (kao i prošla 4). Znači sve je u samom startu na strani Alonsa.
Daleko od toga da je Kimi broj 2. Ferrari sad ima dvije jedinice. Isto tako Kimi će se brzo prilagoditi jer ekipu već zna.
Ali tko će koga razguziti mislim da to nitko ne zna.

Offline ManTheRamparts

Odg: Formula 1
« Odgovori #2510 u: Rujan 11, 2013, 16:36:24 »
Krivo si me skužil. Alonso ima od nekad prgavu plačipička narav i dok nekaj ne štima odma je kmeč kmeč i sigurno bude opet bilo jer sad konačno ima poštenog timskog kolegu. Koj ne šljivi nikog. A to je recept za komediju.

Ne znači da ga bude razbil na atome ili nekaj, jer je realno gledajući Alonso već godinama najjači vozač na gridu. Samo ga bude razguzil mentalno kaj bude popizdil, jer je Kimi flegma i boli ga neka stvar, a ovaj bude odma cvilil dok ga ovaj ne bude propustil makar su mu prek team radija rekli da to napravi. Kad nije trček ko Massa.

Tome se veselim, jer bude pravi cirkus.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2511 u: Rujan 11, 2013, 16:54:50 »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #2512 u: Rujan 11, 2013, 19:30:35 »
A dobro, mislim da se opametil nakon McLaren incidenta i prokockanog vremena nakon odlaska.

Plačipička je i teško podnosi konkurenciju, ali nije onda sva krivica bila na njemu, dapače - McLaren se ponesel ko najveće govno prema aktualnom prvaku.

Sigurno mu je cilj ostati u Ferrariju do kraja F1 karijere, a to znači da mora biti spreman na neke kompromise tj. shvatiti da je samo jedan "mali" (potrošan i zamjenjiv) kotačić u mašineriji zvanoj Ferrari.
« Zadnja izmjena: Rujan 11, 2013, 19:33:57 od Thergothon »

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2513 u: Rujan 11, 2013, 19:49:06 »
A dobro, mislim da se opametil nakon McLaren incidenta i prokockanog vremena nakon odlaska.

Plačipička je i teško podnosi konkurenciju, ali nije onda sva krivica bila na njemu, dapače - McLaren se ponesel ko najveće govno prema aktualnom prvaku.

Sigurno mu je cilj ostati u Ferrariju do kraja F1 karijere, a to znači da mora biti spreman na neke kompromise tj. shvatiti da je samo jedan "mali" (potrošan i zamjenjiv) kotačić u mašineriji zvanoj Ferrari.


Upravo to. Tek sada nakon dolaska Kimija, Alonso bi mogao biti jači nego u ove 3,5 godine u Ferrariju. Sa Massom se naučio da mu sve ide lagano, sada će morati uložiti dodatan trud, pogotovo ako želi biti bolji od Kimija.
Bit će to strašan tandem, pogotovo ako od starta sezone budu imali konkurentan bolid/motor.
Iako mi je i Kimi jednako drag kao Alonso, rado bih volio vidjeti kako Alonso redovno tuče Vettela. To bi mi bila prava satisfakcija, a mislim i njemu.

Offline CROKiXi

Odg: Formula 1
« Odgovori #2514 u: Rujan 11, 2013, 21:15:15 »
Preuzeo vodstvo lige  p1va
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #2515 u: Rujan 12, 2013, 19:37:02 »
Alonso ima od nekad prgavu plačipička narav i dok nekaj ne štima odma je kmeč kmeč i sigurno bude opet bilo jer sad konačno ima poštenog timskog kolegu. Koj ne šljivi nikog. A to je recept za komediju.

 Kad nije trček ko Massa.

Tome se veselim, jer bude pravi cirkus.

 cer1njo ave1

@pajo - ja zaboravio  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2516 u: Rujan 13, 2013, 00:08:10 »
Jedan video za ljubitelje McLarena!

BBC Sport F1 2013 - 12 Italian GP - Pre-Race: McLaren 50 - Mika Hakkinen and David Coulthard

Offline ManTheRamparts

Odg: Formula 1
« Odgovori #2517 u: Rujan 13, 2013, 18:54:02 »
Vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada. cer1njo

Minimalno jedno kmečanje Alonsa očekujem.

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #2518 u: Rujan 13, 2013, 19:25:03 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Formula 1
« Odgovori #2519 u: Rujan 13, 2013, 19:30:50 »
Wat?