Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 838268 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2580 u: Listopad 13, 2013, 20:57:48 »
Wulfe, propustio si zanimljivu borbu za prvo mjesto i jos mnogo toga... Pogledaj svakako kad mozes kadt1kažem

Dalje u spoiler, da ne bih nekog zeznuo
« Zadnja izmjena: Listopad 13, 2013, 21:02:13 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2581 u: Listopad 13, 2013, 21:00:25 »
BBC livestream preko njihovog playera - mila majka, niti jednom nije zastekao, malo odmaka od Skyjevih komentatora koji su mi poceli biti dosadni i slika sasvim zadovoljavajuca.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ares

Odg: Formula 1
« Odgovori #2582 u: Listopad 13, 2013, 22:38:40 »
Ne znam da li znate, ali Alonso je danas prestigao Schumija po broju osvojenih bodova sa ukupno 1.571 bodova, dok je Schumacher na 1.569 bodova. Ovo nije mjerodavno jer je bodovanje za vrijeme Schumija bilo drugacije nego danas, ali nije to razlog da omalovazavam Alonsov podvig.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2583 u: Listopad 13, 2013, 22:46:41 »
Dobro je Schumi odgovorio, tko ce se toga (mijenjanja bodova) sjecati za 20 godina. Svi ce znati da je Alonso prvi i gotova prica.
Ali nece zadugo, i tu ga Vettel ima na nisanu. Mislim da mu je unutar 200 bodova, tu se vidi koliko je dominantan zadnje 4 ipo godine.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ares

Odg: Formula 1
« Odgovori #2584 u: Listopad 13, 2013, 23:05:27 »
Da, razlika je oko 200 bodova. Ali Vettelu je tek 26 godina i ima vremena da obori mnoge rekorde, a ne samo ovaj(ovaj ce samo usputno pomesti). Nisam neki ljubitelj Vettela, ali realno je da mu niko danas ne moze parirati.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2585 u: Listopad 13, 2013, 23:24:46 »
Slazem se da je dobar, ali se ne slazem da mu nitko ne moze parirati. Realno gledajuci, Alonso je najkompletniji vozac danasnjice, jedino mozda u kvalama ne briljira. Ali zato ima dobar start :P

Tu vidim i Hamiltona, koji je sazrio, samo da nema nesreca i kvarova, tu je. I najbrzi je mislim od sve trojice, pardon, cetvorice.

Kimi je tu takoder, vidjet cemo ga sljedece sezone s Alonsom. Njegova osobnost nas tjera da mislimo da nije tu, ali je. Brzina, agresivnost i iskustvo.

Moje vidjenje stvari kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ares

Odg: Formula 1
« Odgovori #2586 u: Listopad 13, 2013, 23:47:05 »
Zelio sam reci da Vettel ima taj neki balans stvari(dobar vozac, dobar bolid, vrlo rijetke situacije kad ima problema sa bolidom, odlicna vremena na kvalifikacijama....) koje mu sluze da bude prvak. Nisam ljubitelj Vettela, ali zbog ovog gore on vec cetvrtu godinu osvaja prvenstvo i to je dokaz da mu niko ne moze na taj nacin parirati . Svakako da ima odlicnih vozaca, ali nemaju taj balans koji je neophodan za titulu prvaka. Vidjet cemo sta ce nam donijeti slijedeca sezona, ali ovo je moje vidjenje prijasnje 3-4 sezone. Iskerno, ne pratim bas svaku utrku pa mozda moje vidjenje nije mjerodavno.  sm1jeh

Postujem svacije misljenje, samo naprijed   p1va

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2587 u: Listopad 13, 2013, 23:53:01 »
Zapravo isto mislimo, jer sam slicno htio napisati u editu, pomislio sam da si to mislio i napisati...

Mr.Kaziprst trenutno ima sve cetiri znacajke za prvaka, dok ovima ostalima fali ta jedna, "odlucujuca". Tu ponajvise mislim na bolid. Onda bi svi bili poravnati, kao u rpg igrama, ovaj ima bolji race pace, ovaj vozi najkonstanije, onaj nesto trece.

 thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2588 u: Listopad 14, 2013, 13:20:24 »
Vettel, nema tu prigovora s vozačke strane.
On juri rezultat kad treba, kao jučer recimo, ima u njemu atraktivnosti i uvijek potrebne doze sebičnosti, jer i to je dijel koji čini velike prvake.
Jedino je loše kaj to mora raditi jako, jako rijetko, a tome je uz predobar bolid ponajviše zaslužan njegov tim, koji mi se zbog n situacija tolko zgadil da neću ni dalje govoriti o tom slučaju.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2589 u: Listopad 18, 2013, 11:45:45 »
Pa ja ću poluditi  fpalm1

Honda Fires new F1 Engine for the First Time


Idem baš nabaciti jedno usisavanje. Usisavač se zove Honda  cer1njo ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #2590 u: Listopad 18, 2013, 19:34:34 »
E ako je to zvuk tih 1,6 pizdeka, neka sve ode u 3 krasna  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2591 u: Listopad 18, 2013, 19:38:35 »
Jel im referenca bila GT5? cer1njo

Ok, dosta trolaze, zvuk je ocajan i nadam se da ce se do 2015 bar malo promijeniti nabolje. Kad bi bar licilo na one turbo motore iz nekih davnih vremena hmm
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2592 u: Listopad 18, 2013, 19:43:25 »
 cry1 cry1 cry1 Šta je ovo utrka electroluxa  cry1 cry1 cry1 cry1

Offline ares

Odg: Formula 1
« Odgovori #2593 u: Listopad 18, 2013, 20:48:10 »
Hoooooonnnnndddddaaaaaaa... :D Nista bez BMWovog v10 motora  šofe1

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #2594 u: Listopad 19, 2013, 08:14:33 »
lets not get hasty here guys  ;D
zvuči očajno da, ali to je samo audio i nezna se je li to bio upaljen samo goli motor ili koi drek već..
jer ako nije nataknut na neki exhaust pipe i u nekom kućištu naravno da zvuči ko da razvijaju motore za usisavanje debrisa na cesti
Ali kad sjedne u bolid i ima pravilnu ispušnu granu i slične gluposti, možda će biti bolje - možda  :P