Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 838359 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #3135 u: Lipanj 21, 2014, 21:37:54 »
Also.... Ferrari se zaprijetio da ce izaci F1 jer dosli su se trkati a ne stedjeti gorivo... iako su to samo rijeci, nekaj se prica da mozda i budu, ali u slucaju ulaska u WEC(LeMans) kaj god do 2020.
Ma to su lajavi talijani s LDM-om na čelu, plaču što su loši a misle da će odlaskom na LM blistati. Potez očajnika, nikako potez koji će ih izvući, barem ne odmah. Jer pazite koliko oni stvari, resursa, infrastrukture, osoblja mora odvući, kupiti, dovesti, izmisliti...za prelazak u WEC/24h LM.

Od 2015. će se nakon safetovog auta startati na gridu, znači stajaći start. a ne rolling kao dosad.
FIA je otišla u onu stvar. Dupli bodovi, ovo, pa su čak pregovarali u Austriji da ukinu ovakav format GP vikenda i uvedu neku kraću utrku + da maknu vježbe u petak.
?!?!!? cry1

Neću moći gledati utrku, ali ću vas čitati kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #3136 u: Lipanj 21, 2014, 22:52:20 »
To skracivanje se spominje zato da ustede pare. Al ne bu nis od toga

Sent from the den


Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #3137 u: Lipanj 22, 2014, 13:57:31 »
Uskoro krece i utrka.

Bilo bi lijepo da Williams dojde do pobjede ali jako bude tesko, no ko zna.
Ak ne oni, onda Ferrari :)

No najbitnije (mi) je ipak da sama utrka bude zanimljiva, a nekak to i ocekujem.

Kaj je lijepo videti stazu u prirodi i sve krcato navijacima, koji nisu samo na tribinama.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #3138 u: Lipanj 22, 2014, 14:09:26 »
Ja isto ne mogu gledati jer u nijednom od 5 TV-a u kući plus mutavi maxtv ne hvatam nijedan program koji prenosi. Imamo SLO2 kao na maxtv ali slika je zamrznuta već par sati baš na tom programu  fpalm1

Ima tko neki live stream?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #3139 u: Lipanj 22, 2014, 14:46:36 »
here you go lads!

F1 Austrian Grand Prix | Squirrel Streams

EDIT: 36 krug... Vettel.. retiring the car

Rosbergu se jako griju kočnice.. čak je došlo do vatre pri kretanju iz boksa

43. krug.. Rosberg pita "who am i racing?" teamradio kaže "your racing hamilton to the end"
« Zadnja izmjena: Lipanj 22, 2014, 14:58:36 od Wulf »

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #3140 u: Lipanj 22, 2014, 14:59:18 »
Napeto je, mislim da se bude sad, nakon drugih bokseva, prelomilo ipak kaj se tice broja bolida za pobjedu.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #3141 u: Lipanj 22, 2014, 15:38:02 »
Napeto na kraju.. Ros imao malu greško ali je Ham nije iskoristio..
Merc 1-2, 3rd Bottas, 4. Massa.. Ono kaj sam uspio gledati od 30og kruga, zanimljiv race dosta. Jako mali gapovi i borbe kroz bokseve na kraju, ali se vratio poredak kao i prije 2 pita. Mislim da je ALonso zgubil poziciju zadnji krug
Ali dobra utrka  šofe1




Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #3142 u: Lipanj 22, 2014, 15:39:46 »
Kako je izgubio kad je završio peti?

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #3143 u: Lipanj 22, 2014, 15:39:50 »
Nije Alonso ništa izgubio... Tu je od početka utrke..

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #3144 u: Lipanj 22, 2014, 15:43:52 »
ma mislio sam na to jer je bio četvrti jedno vrijeme. priej kraja utrke. osim ak nisam zamijenio il nekaj malo... zabrijao  cer1njo

Offline DogZy

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #3146 u: Lipanj 22, 2014, 16:32:42 »
ma mislio sam na to jer je bio četvrti jedno vrijeme. priej kraja utrke. osim ak nisam zamijenio il nekaj malo... zabrijao  cer1njo

Nije bio četvrti.. Starto je četvrti, tada ga prelazi i Hamilton, )odmah na startu utrke) te pada na peto mejsto... Kratko vodi i nakon bokseva se vrća na peto mjesto i to je to..

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #3147 u: Lipanj 22, 2014, 18:58:15 »
Na kraju sam gledao kod frenda ali tek od 40 i neko kruga, dakle propustio sam svu akciju. Ali sam barem vidio kako izgleda na TV-u ono gdje sam bio uživo  ;D

I... čak i TV ima svojih prednosti  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #3148 u: Lipanj 22, 2014, 20:36:10 »
Baš pod kraj i nije bilo tak napeto, iako je Hamilton bil blizu - greškom je popratil grešku Rosberga pol kruga prije kraja.
Dobro, barem postolje za Williams, zaslužili su.

TR: Kimi, loviš Buttona, trebamo 0,2s po krugu
KR: Dajte mi snage i konja, pa može

 ;D
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #3149 u: Lipanj 22, 2014, 21:16:50 »