Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 838272 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #3435 u: Veljača 07, 2015, 20:23:42 »
Darren Heath Formula One Wall Murals

Ovako nešto jednog dana želim imati na svome zidu  ave1

Vrhunski, nisam siguran, ali mislim da čak Alonso ima nešto slično na zidu, da je bila fotka na Twitteru prija god-dvije

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #3436 u: Veljača 07, 2015, 20:33:05 »
Ima ima...  thumbs1

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #3437 u: Veljača 07, 2015, 20:59:59 »
Ima ima...  thumbs1

onda nisam sanjao  cer1njo
O ovoj se radi ako se ne varam
Darren Heath Formula One Wall Murals

Offline doktor1


Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #3439 u: Ožujak 05, 2015, 23:44:43 »
 cry1  cry1  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #3440 u: Ožujak 05, 2015, 23:55:03 »
Iskreno se nadam da mediji preuveličavaju priče oko povratka. Pamćenje mu se kasnije vratilo pa vjerujem u brzi oporavak.

Offline radici

Odg: Formula 1
« Odgovori #3441 u: Ožujak 05, 2015, 23:56:39 »
čito na net.hr i nevjerujem,mislio izmislili,al jebo ih tito,ko boksač,nakon nokauta,gledo i simulaciju, 2 x udario u zid,al  postrance
nadam se da bu  bolje
a kad smo kod tužnih tema
šumi ,bjanki?
kaj novog,boljeg,pozitivnijeg?

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #3442 u: Ožujak 06, 2015, 00:04:07 »
Pazite, Sky sport F1 piše o tome...
Matin Brundle kaže da mu je to čudno...
Sebastian Vettel kaže da se je Fernandov bolid imao čudnu putanju ...
Neki timovi se nešto šepure o bojkotima dok se ne dozna šta je stvarno bilo sa Alonsom...

Pa kvragu, di ima dima ima i vatre...

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #3443 u: Ožujak 06, 2015, 00:05:26 »
Zaintrigiralo me ovo, sad pokušavam doći do nekih novih infoa.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #3444 u: Ožujak 06, 2015, 18:02:37 »
Iskreno, mislim da je 90% toga novinarski bull shit.

Prvo, jedino što mi fakat nije jasno su Mclarenovi postupci.
U izjavi kažu da je izletio na astroturf zbog vjetra i izgubio kontrolu, da bi malo kasnije napisali da nije bilo gubitka downforcea zbog vjetra kaj nema veze jedno s drugim.
Dalje, kažu da je kočio (i ja, vidi se trag, jučer se pojavio info o pritisku 75kg na kočnicu) i downshiftao... U takvim prilikama se ne downshifta...

Moja viđenje je da je istina jako blizu Mclarenove izjave.
Gps podaci koje su vidjeli malo ugledniji novinari u F1 (Andrew Benson bbc, Michael Schmidt -  Amus) kažu istu stvar - da je bio malo brži nego u prošlom krugu (prošli mu je bio najbrži do tada) i onda je tu odigrao ulogu vjetar.
Dalje, baca zadnji lijevi kotač na astroturf (onaj zeleni rub) i gubi kontrolu. Pokušava kočiti, udara u zid pod zahebanim kutom pa sva energija prelazi na njega i onesvijestio se (vidjelo se da nije reagirao kad su došli suci, a i to nije upitnik).
Ne vjerujem u nikakve strujne udare niti loše stanje Alonsa taj dan (onda ne bi uopće vozio). Imao i teorija da je do gubitska svijesti došlo prije sudara, ali sjetite se broja 75  kadt1kažem
Kažem, jedino su mi one dvije stvari čudne.

Bila je jedna izjava fotografa (Jordi Vidal) koji je vidio sudar uživo koje me svojevremeno dosta zamislila, ako nekoga zanima u spoileru...

E sad, kolko se sjećao koliko nije, ne znam. Nisam doktor i neću puno na ovu temu, ali kolko sam čitao po internetu, normalno je da se pacijent u ovakvom slučaju ne sjeća nekih dijelova svog života.

Bojkot?  cer1njo fpalm1 kava1 cer1njo

Više se neće utrkivati?
Citat:
Keep working good ..... 30 min bike, 30 swim, 30 gym. Malaysia is one of the most demanding races, and we will be at 100%
  šofe1

A evo i pismo Alexa Wurza, predsjednika udruge gp vozača.
Citat:
Dear Drivers,

In regards to Fernando’s accident:

The impact:‎

The impact forces were in the lower double digit g numbers. Exact details of the g-forces and the time over which such g-forces accrued on the car, the driver and more important on his head has not been disclosed (yet).

Fact gathering – CAR:‎

The ear accelerometers and the cars data recording should give (once again) an important inside into the accident. Currently it is understood that all the safety precautions of the car worked as intended by the rules‎. So all the rumors of electric shock, etc are false.

Fact gathering – DRIVER:

However, to understand the accident, the causes and the consequences to the drivers safety, we need to wait for the medical reports to understand the full picture. But we will give Fernando, his family and the doctors their space they require. I am not in a position to tell you anything about Fernando’s medical situation.

Conclusions:

In order to get the full picture and understand the accident as a whole, it will take a little longer, and that goes especially for any potential improvements which might or might not be necessary. The GPDA will keep the dialogue with the FIA and McLaren ongoing and for the time being, we wish Fernando a speedy recovery.

I keep you informed, if in the meantime any of you have questions, please do not hesitate to contact me.

Best regards,
Alex

klasika.. traži se detaljnije pojašnjenje... nikakvi masoni, židovi i bin laden

Edit:
taman kaj sam ovo postal je ovo bacio na twitteru
Citat:
In a few days the championship starts and we ran out "imagination". I propose a game with RT to the most creative.

#whereDidYouWakeUpToday

 cer1njo
« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2015, 18:05:42 od speedy56 »

Offline the_prodigy

Odg: Formula 1
« Odgovori #3445 u: Ožujak 06, 2015, 18:22:39 »
Ne znam zasto je ljudima cudno da je downshiftao, jest da je onaj pritisak kocnice stvarno jak, ali i masina koci. Prije bi downshiftao i kocio da vidim da idem u zid nego stisnuo kuplung i kocio..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #3446 u: Ožujak 06, 2015, 18:44:06 »
Dijelim isto mišljenje s prošla dva posta. Morao sam staviti u favorite Nandov tweet, presmiješno. ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #3447 u: Ožujak 06, 2015, 19:11:14 »
Probaj si zamislit facu... probudi se ujutro i krene čitat vijesti kad ono vidi da više neće voziti, da ništa ne zna, da su odnosi s Dennisom već gotovi (bilo je i toga), da neće voziti McHondu...  fpalm1 cer1njo

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #3448 u: Ožujak 10, 2015, 17:01:49 »
CroSimRacing najavljuje novu Formula 1 sezonu! | CroSimRacing



Naš speedy56 je napisao finu najavu.
Jednostavno, sažeto i lijepo. Bravo speedy. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #3449 u: Ožujak 11, 2015, 12:59:19 »
Ovo je jednostavno bezobrazno:
Ovog vikenda će za Manor nastupiti Will Stevens i Roberto Merhi koji nemaju ni jednog odvoženog kilometra u novom bolidu!

I iz gornjeg članka:
"Za kraj jedna dobra vijest – Manor (bivša Marussia) se vratio. Bolid, koji je modifikacija prošlogodišnjeg"

Po meni ovo nije nikako dobra vijest već užas! Prošlogodišnji bolid, prošlogodišnji motor, dva vožača bez iskustva... Kojeg vraga će oni na utrci Formule 1 - "elitnog" djela motosporta!
Užas!
« Zadnja izmjena: Ožujak 11, 2015, 13:02:04 od doktor1 »