Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 838834 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #2100 u: Svibanj 26, 2013, 15:12:18 »
Red Flag

šugavi red bull se provukao ispred hamiltona

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2101 u: Svibanj 26, 2013, 16:08:19 »
Omašio sam ceo fudbal sa predictorom, mislim da cu imat samo 5 bodova danas T_T

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2102 u: Svibanj 26, 2013, 16:26:40 »
Hoce li se na podijumu Vettel i Webber spricati sa sampanjcem? :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2103 u: Svibanj 26, 2013, 16:33:47 »
Napokon našao ono prekrasno okretanje by Bottas od jučer


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #2104 u: Svibanj 26, 2013, 17:04:25 »
vrhunski  ave1

Nego ja ću imati skroz dobar broj bodova  :P

Pogodio i PP i pobjednika i Hamiltona a mislim da i Di Restu točne pozicije, Vettela fulao jedno mjesto, a i Raikkonena bih pogodio točnu poziciju te  Pereza jako blizu, mjesto ili dva, da se ono nije dogodilo. Što sam dobar  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2105 u: Svibanj 26, 2013, 17:29:01 »
Dodana je anketa, komentirajte zasto ste se odlucili bas za tu opciju.  thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2106 u: Svibanj 26, 2013, 17:35:18 »
Volim agresivnije vozace poput njega, al posto je jos uvijek jako zelen zna pretjerati i dovesti i sebe i druge u opasnost, nesto ko grozni XDD

dakle za 2. sam glasao je li.

Offline CROKiXi

Odg: Formula 1
« Odgovori #2107 u: Svibanj 26, 2013, 17:38:18 »
Ja, 30-35 bodova...
Vidim da osvanula anketa u vezi Pereza  kava1
Ne znam, ali u nekoliko zadnjih utrka za mene je Perez postao govno od vozača, kod svakog pretjecanja ne ostavi ni minimalno prostora za drugog vozača, izgura ga sa staze ili nešto slično. Pa makar to bio neznam kako individualan sport,ali neke granice sportskog ponašanja moraju postajati.
Danas prolazi kroz šikane kao da ih nema i drago mi je da je na kraju tako završio, ali mi je žao Kimia čiji plasman je mogo biti puno bolji, ali ajde dogurao je do desetog mjesta..
Glasao za 3. odgovor...
To je moje mišljenje i nemojte se sad svi obrušiti na mene  cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2108 u: Svibanj 26, 2013, 17:47:48 »
Glasao sam drugu opciju.

Perez je cim je dosao u McLaren odlucno rekao da ce se boriti i dokazati se drugima i jedan je od rijetkih koji je rijeci sproveo u djela. Radi se o odlucnom mladicu s velikom voljom i talentom, vidjelo se u toga u svim utrkama ove godine i u nekim dok je vozio za Sauber.
Bas je osvjezio Formulu 1, rijetko se pojavi neki ovakav agresivni vozac u F1. Ne mogu reci da drugi nisu, ali ovaj mladac stvarno pokazuje zube kad god mu se pruzi prilika.
Sto me dovodi do sljedeceg; premlad je i nema jos iskustva. Zeli se dokazati i pokazati sto sve moze, ali nije mu ocito jos doslo do mozga da je sudjelovao u vise situacija koje su mogle zavrsiti fatalno. Stavlja sebe i druge u rizik, i jos svoj tim. Dok to ne popravi, nema napretka u karijeri.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #2109 u: Svibanj 26, 2013, 17:49:46 »
Ja, 30-35 bodova...
Vidim da osvanula anketa u vezi Pereza  kava1
Ne znam, ali u nekoliko zadnjih utrka za mene je Perez postao govno od vozača, kod svakog pretjecanja ne ostavi ni minimalno prostora za drugog vozača, izgura ga sa staze ili nešto slično. Pa makar to bio neznam kako individualan sport,ali neke granice sportskog ponašanja moraju postajati.
Danas prolazi kroz šikane kao da ih nema i drago mi je da je na kraju tako završio, ali mi je žao Kimia čiji plasman je mogo biti puno bolji, ali ajde dogurao je do desetog mjesta..
Glasao za 3. odgovor...
To je moje mišljenje i nemojte se sad svi obrušiti na mene  cer1njo

+1

I glasao za istu opciju. Iako DogZy ovo što kažeš stoji i možda je i tako ali ovo danas mi je baš bilo prebezveze, kako je rekao pajo - "Danas prolazi kroz šikane kao da ih nema"
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #2110 u: Svibanj 26, 2013, 17:51:17 »

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2111 u: Svibanj 26, 2013, 18:13:14 »
Kimi car mu je lijepo odvalio, bez dlake na jeziku.

Ovo sto je danas uradio Perez je ostavilo na mene dojam da je nedorastao jos u nekim stvarima. Primjerice, da nije bilo onog stupidnog ubacivanja u Kimijevu guzicu u sikani, vjerojatno bi ga svi proglasavali genijem radi priasnjih (pokusaja) pretjecanja Buttona i Alonsa. Ovako samo mogu reci da je pretjecanje Buttona i Alonsa bio splet okolnosti srece i imanja muda, majstorstva tu nije bilo previse...
Svejedno, mislim da je to sto je radio do incidenta s Kimijem sasvim u redu, dalje je sve islo nizbrdo. Ako se moze u Monte Carlu, moze se bilogdje drugdje pretjecati.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Formula 1
« Odgovori #2112 u: Svibanj 26, 2013, 20:36:07 »
Ja bih čak rekao da su Perezova pretjecanja Buttona i Alonsa više pokazatelj majstorstva njih dvojice nego ovog ,kako je Kimi rekao , glupana. Perez je imao desetak pokušaja pretjecanja na šikani i svaki je bio na rubu katastrofe .Button i Alonso su vjerovatno skontali da prije ili kasnije to neće završiti dobro, jer za Pereza bi bilo dobro da bar 10% onoga što ima u mudima ima u glavi.

Mislim da mu se Button slatko nasmijao nakon utrke , i jako mi je žao što je upropastio Kimijevu utrku.Opcija 3 u anketi.

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #2113 u: Svibanj 26, 2013, 20:40:35 »
Odabrao sam drugu opciju.

Još je zelen i jako nadobudan. Ima vremena da sazrije i razvije osjećaj za dobru procjenu i tajming.
No svejedno ću uvijek više cijeniti rizičan pokušaj od nikakvog pokušaja, pogotovo dok nema ništa za izgubiti. To ne znači da vozač nije zaslužio kaznu ako rizičan pokušaj krene po zlu. Kazni ga (bodovno i novčano) ako je to zbilja potrebno. Takve stvari su normalne, ipak govorimo o kompetitivnom profesionalnom utrkivanju. Tolko se diže frka oko neopreznih poteza i sigurnosti da ponekad mislim da F1 prate samo uštogljeni prometni policajci koji negoduju jer nitko ne staje na onom pješačkom prijelazu.

Kimijeva reakcija je normalna, ipak mu je uništena utrka. Samo ljudi zaboravljaju da je bilo situacija u prošlosti u kojima je Kimi nekome uništio utrku na identičan način. Čak da to napravi i u budućnosti ispast će car zbog svojih izljeva.

Senna kojem se svi klanjaju je imao više dodira i sudara od bilo kojeg vozača koji trenutno vozi. Naravno, odlični potezi su to sve zasjenili, ali bilo je poteza koji nemaju veze s mozgom. Pribijali su ga na križ da ugrožava sve oko sebe itd.
Očito ljudi koji mu se klanjaju, a OŠTRO osuđuju npr. Pereza i riskantnu vožnju nemaju pojma o svom idolu tj. vrlo su mladi i nisu nadoknadili propušteno gradivo, odnosno utrke i sezone iz prošlosti.

Najbolji odgovor ikad: 2:00 - 2:55
(The video's owner prevents external embedding)

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2114 u: Svibanj 26, 2013, 21:34:44 »
@Kimi

Zanimljivo, ima i tu istine.

@Ther
To je pravo izbjegavanje odgovora na pitanje, (govorim o intervjuu) no svejedno, dobro mu je odgovorio, snasao se. Unatoc tim poznatim kontroverzama oko Senne, svi uspjesi i poduhvati koje napravio za karijere zasjene lose stvari. To sto je on cinio je bilo zbilja nevjerojatno, u razdoblju kad su vozili i Rosberg i Piquet i Mansell i Prost i Schumi.... On se najvise istaknuo.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.