Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 838817 vremena)

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #2385 u: Kolovoz 24, 2013, 15:16:00 »
Odlična završnica, Di resta se malo prebrzo ponadal  ;D

Ferrar-ferrari, jao-jao  fpalm1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2386 u: Kolovoz 24, 2013, 17:08:07 »
Citat:
Poštovani gledatelji SPTV-a,

Laž je da zbog SPTV-a nema prijenosa natjecanja Formule 1 u Hrvatskoj! Sportska je televizija u dobroj vjeri, iako prema ugovoru nismo bili dužni, organizirala, financirala i odradila prijenose sedam utrka F1 iz vlastitog studija i režije od 16./17.03.2013. (prva utrka sezone u Australiji) do 8./9.6.2013. (utrka u Kanadi). Apsolutno nitko u tom periodu nije imao pritužbi na kvalitetu prijenosa i studijske emisije.

Za VN Velike Britanije (29./30.6.2013.) vlasnik prava „Kreator grupa“ seli studio i satelitske prijemnike u svoj studio u Jastrebarsko i tada počinju ogromne primjedbe na kvalitetu slike, zvuka, pa i same emisije (kašnjenje i slično).

SPTV je, prvenstveno zbog gledatelja, imala strpljenja i čekala da vlasnik prava poboljša signal prema nama, kako bi gledatelji uživali u programu. To se nije dogodilo i 29. srpnja 2013. je SPTV službeno zatražila prekid ugovora,svjesni da ne postoji nitko tko bi od nas mogao tražiti da plaćamo za neisporučenu uslugu!

Vlasnik prava nije se udostojio ni odgovoriti, nego sad svoju nesposobnost prebacuje na SPTV, iako je prava za emitiranje prodavao i drugima,a u marketinškom dijelu nije dozvoljavao da mu pomognemo u boljoj zaradi.

SPTV žali zbog nastale situacije, jer smo tu prvenstveno zbog gledatelja,čak smo nudili vlasniku prava i dogovor oko utrke u Belgiji,no na ovaj jednostran čin opoziva prijenosa od vlasnika prava, te na njegovo jednostrano priopćenje morat ćemo reagirati i kroz traženje zaštite ugovora koji smo potpisali.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2387 u: Kolovoz 24, 2013, 17:15:59 »
Pa znao sam da je štetner gglavno đubre, tako mu i treba, sad nek ga tuže i sptv i fom i sky  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline radici

Odg: Formula 1
« Odgovori #2388 u: Kolovoz 24, 2013, 21:31:11 »
Di resta zamalo pravo đenje,zahvaljujući kiši,nikad dosadna belgija,i jebo hr tv bilo koju,sva sreća pa su mi išli na jetra i prije sa reklamamamaaaaaaaa,pa odavno gledam na rtl osteraich,jedino mi žao ekipe koja nema satelit,ni mogućnost hvatanja slo 2 kava1

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #2389 u: Kolovoz 25, 2013, 11:13:14 »
Onog razbojnika Stetnera u zatvor treba strpat.
Sad cu morat propustiti najbolju utrku sezone :(

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2390 u: Kolovoz 25, 2013, 11:21:07 »
Evo streamovi za danas... Za prvi nisam siguran da će radit iako mi je jučer radio i ima vrhunsku sliku! Sve Sky Sport...

Formula 1 - Spa-Francorchamps, Belgium (Qualifying)

Ova dva mi uvijek rade:

SkySports F1 : SkyF1 Online Live Stream (čini mi se najgora kvaliteta prikaza)

Sky Sports F1 Live Stream |Sky Sports F1 Live Streaming Free

Ima i ovdje:

 http://www.stopstream.tv/10-motorsports.html (dobra slika, možda najbolji osim prvog linka ako radi za vrijeme utrke..))

FirstRow Watch Live F1 Race Online | Moto GP online Stream | Formula 1 live streaming and Moto GP Free Stream

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2391 u: Kolovoz 25, 2013, 11:48:41 »
Kaj se tiče SPTV-a, pretpostavljal sam da nisu oni glavni krivci, baš ko i NeT u slučaju Laguna Seca.
Probleme je trebalo riješiti na način da ne ispaštaju gledatelji, no očito je da dš nema razumijevanja za takve stvari.
A tu je možda i neka druga igra, "prisiljavanje" na Max tv itd...

Također je istina da je prije te selidbe u novi studio slika bila sasvim ok.
SPTV i inače ima dobru kvalitetu slike, a ono sa strimom naravno nije do njih.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2392 u: Kolovoz 25, 2013, 11:57:14 »
Dve, tri zadnje utrke gledam samo Sky... Kada se navikneš na njih nemožeš se vratit u taj amaterizam koji rade naši "stručnjaci"...

Pa na Sky nedjeljnji F1 GP traje od 12:00 do 17:30! Da ne spominjem ljude... Brundle, Davidson, Herbert, Hill.. Ted sa bilježnicama i javljanjima... Ma kakav SPTV i Štetneri...

Naravno tko nemože gledat stream njemu mora biti dobar i SPTV/Kreator, ali od sljedeće godine uzimam Sjy SPort F1 HD paket i to je to...

A smješno je da je na streamu slika ista, (zadnje tri/četiri utrke i bolja) nego na našim lokalnim televizijama lani; SPTV je u početku imao kvalitetnu sliku, no posle je to sve otišlo u 3pm...

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2393 u: Kolovoz 25, 2013, 12:00:51 »
N SPTVu je slika bila super dok su koristili svoj studio, onda je kreator to odnio u svoj studio u jasterbarsko i onda je sve vrit ošlo XD

also hvala na linkovima ^^

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2394 u: Kolovoz 25, 2013, 12:04:53 »
onda je kreator to odnio u svoj studio u jasterbarsko i onda je sve vrit ošlo XD

U kojem nas je Blažićko dočekao sa rječima: "dobrodošli u novi ULTRA MODERNI studio"!!!!!!!!!

A ono zvuk iz bunara,..

Seljačine mutikašne...

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2395 u: Kolovoz 25, 2013, 12:09:47 »
Naravno tko nemože gledat stream njemu mora biti dobar i SPTV/Kreator, ali od sljedeće godine uzimam Sjy SPort F1 HD paket i to je to...

Recimo ja.
Komp mi se jedva nosi i s forumima (na većinu portala niti nemrem, ruše se, smrzava/resetira...).

i onda je sve vrit ošlo

 cer1njo  cry1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2396 u: Kolovoz 25, 2013, 13:16:57 »
Stream preko sopcasta i VLC playera  cer1njo cer1njo

Bolja slika nego iakda na našim televizijama...  cer1njo




Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2397 u: Kolovoz 25, 2013, 13:49:36 »
Upute za najbolji stream - SopCast... Kasni minutu, ali to nije vrijewdno spmena naspram kvalitete Sky SPort HD prenosa!!  thumbs1

Skinuti i instalirati Sopcast - KLIK
nije scam....!!

Instaliraj VLC player - KLIK
logiraj se kao anonimac nakon instalacije i odi na opcije te odi u okvirenom području do instalacijskog odredišta VLC palyera... Tada na applay i izađi iz programa te ponovno uđi...



Tada uđi ponovno, logiraj se isto kao anonimac i u crveni okvir upiši sljedeće:
sop://broker.sopcast.com:3912/143877
te klikni na plavu strelicu



Tada klik na ovu ikonu u žutom okviru da prebaci na VLC; ako radi default media player, (meni nije) nema potrebe za VLC playerom; Dakle tada preskoči prvi korak i samo ubaci ovu adresu


Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #2398 u: Kolovoz 25, 2013, 13:53:05 »
Thnx p1va

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2399 u: Kolovoz 25, 2013, 13:55:34 »
HVALA  ave1 ave1 ave1