Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 842211 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #3960 u: Svibanj 05, 2016, 14:00:52 »
To sam procitao rano ujutro. Logicno.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #3961 u: Svibanj 05, 2016, 18:05:30 »
Logicno ako cemo ovako gledati.

RB i TR su sestrinske tvrtke pod vodstvom doktora Marka i Matesica i da kao takve, imaju posebne dogovore, ugovorne klauzule, a u jednoj je i pisalo ukoliko jedan ne zadovolji u utrkama, brise van. Pa eto, ocekujmo neocekivano od RB i TR, jel...

Apsolutno nelogicno jer nitko ne zasluzuje ovakav tretman.

DK je prosle godine odvozio vrlo dobru sezonu i u ovoj je skupio vise bodova nego Ricciardo, iako je sveukupni dojam kako je Ricciardo bolji bio. Boljka su mu bile kvalifikacije gdje je samo jednom bio brzi od njega.

Mediji i ljudi i dalje neopravdano svaljuju krivnju na njega za incident u Kini i to mu pripisuju kao jos jedan od povoda za njegov odstrel. Incident u Kini je bio nista vise nego trkaci incident gdje je Seb cendranjem postigao svoje, mada je i sam priznao da nije Kvyat kriv.

Summa summarum.
Meni se cini kako vodeci u RB (pre)vise vjeruju mladcu Verstappenu, a premalo Kvyatu i Sainzu. Ovim potezom Kvyat je jednom nogom van moguce plodonosne, mozda i sampionske karijere, jer vratiti se u RB, vjerujem, nece. Trazit ce svoj put kroz Renault, Williams ili neki takav tim.

Pritisak je i na Maxu, koji mora isporucit rezultate, a ima novi bolid, novo osoblje, novo okruzenje, sve to usred same sezone. Predvidjam da ce ga Ricciardo izdominirati, barem do pred kraj sezone. Mozda se i aklimatizira brzo pa bi mogao pokazati svoj neupitni talent, tko zna. Tu je i Sainz, koji isto ispada kao sporedni, manje vrijedni igrac u cijeloj ovoj prici. Je li Sainz toliko losiji od Verstappena? Mislim da nije.

Moje osobno misljenje je da se ovo ne bi smjelo dogadjati. Kvyat je zgrijesio, ali grijesili su i Maldonadi i mnogi drugi kvalitetniji vozaci koji su se zadrzali vise i dulje u jednom timu. Kvyat je perspektivan, brz vozac i svakom mladom vozacu se moze desiti ovakav lanac nezgoda ilte koliko god ovaj razvoj dogadjaja bio crno na bijelo, za mene je presedan.
« Zadnja izmjena: Svibanj 05, 2016, 18:09:50 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #3962 u: Svibanj 05, 2016, 19:38:54 »
Uglavnom, Mercedes i Ferrari su se počeli zanimati za Verstappena.
Kvyat je manje-više bio lošiji (sporiji) od Ricciarda (bodovi baš i nisu neki pokazatelj) i 2015. i 2016. Nakon Kvyatovog sudara u Rusiji Marko je samo dobio jako dobar argument za zamjenu VES-KVY. Ovako Verstappen ostaje pod njihovim krovom i u budućim godinama kad se RB nada ponovnom konkuriranju za naslov.

Offline c0bra123

Odg: Formula 1
« Odgovori #3963 u: Svibanj 05, 2016, 19:47:20 »
Pročitao sam članak od speedy56, čitam komentare u ovoj temi i ništa ne kontam, F1 je otišao u ..... Ili ja kasnim vrlo...  cer1njo

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #3964 u: Svibanj 05, 2016, 19:53:57 »
@Speedy56
Da, slazem se. To sam nekako izostavio u svom eseju.  sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Formula 1
« Odgovori #3965 u: Svibanj 05, 2016, 22:02:53 »
Po meni je ovo neopravdani potez. Morali su onda i Webera odavno prebaciti u Toro Rosso kad je još vozio, jer je on i njihovog ljubimca jednom izbacio iz utrke. Ako se već drže te politike.

Uvijek imam drugačije mišljenje od drugih oko F1, pa tako mislim da Kvyat nije kriv za drugi sudar u Rusiji. Kod prvog se prekočio, zblokirao je kotače i nije imao kamo. Nesreća je da je Vettel opet bio ispred njega. Dok kod drugog krivnja po meni ide samom Vettelu koji je, pošto je imao probušenu gumu, usporio na najglupljem mogućem mjestu da si to potvrdi.

Nadam se da će se Kvyat čim prije prilagodit opet na Toro Rosso i da će bit bolji i od Verstapena i od Ricciarda.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Nexus

Odg: Formula 1
« Odgovori #3966 u: Svibanj 05, 2016, 22:47:58 »
Pročitao sam članak od speedy56, čitam komentare u ovoj temi i ništa ne kontam, F1 je otišao u ..... Ili ja kasnim vrlo...  cer1njo
Kako misliš?

Offline c0bra123

Odg: Formula 1
« Odgovori #3967 u: Svibanj 05, 2016, 23:17:45 »
Sve mi nešto novo, koda nikad nisam pratio F1 eto tako se osjećam. Ili ste vi baš infromisani, ja prije sam na tv pratio i što je rekao komentator to sam upratio, nije bilo interneta niti išta, a znalo je se ko di vozi. Nedeljom u 2 obavezno hrt3 se palio itd. Ili me prestalo toliko da zanima uglavnom neka se čar izgubila vjerovatno.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Nexus

Odg: Formula 1
« Odgovori #3968 u: Svibanj 06, 2016, 00:22:57 »
Sve mi nešto novo, koda nikad nisam pratio F1 eto tako se osjećam. Ili ste vi baš infromisani, ja prije sam na tv pratio i što je rekao komentator to sam upratio, nije bilo interneta niti išta, a znalo je se ko di vozi. Nedeljom u 2 obavezno hrt3 se palio itd. Ili me prestalo toliko da zanima uglavnom neka se čar izgubila vjerovatno.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Koliko ne gledaš F1?  cer1njo

Nego evo ti odličan portal na kojemu možeš pratiti sve o F1
F1puls.com

Offline c0bra123

Odg: Formula 1
« Odgovori #3969 u: Svibanj 06, 2016, 00:59:59 »
Koliko ne gledaš F1?  cer1njo

Nego evo ti odličan portal na kojemu možeš pratiti sve o F1
F1puls.com


Dugo brate, dugo ne znam koja je zadnja sezona koju sam pogledao, znam da sam bio stopirao koju sezonu i opet se vratio gledati,
Sjećam se iz neke sezone što sam pratio Kobayashi tek se pojavio, ili je i prije došao nezz uglavnom vozila se Kina (ja mslm) i tu mi se svidio sa rush-anjem, s njegovom drskošću. Sve mi je kroz maglu nekako.  fpalm1

Hvala na preporuci portala, valjda ću nadoć sa novostima. Samo vi pišite neću da smetam više. Ubacit ću se nekad ako pohvatam.  thumbs1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline c0bra123

Odg: Formula 1
« Odgovori #3970 u: Svibanj 06, 2016, 01:26:13 »
Bgti je hoću slagat... Izvini Nexus!

Zvao sam prijatelja i pitao ga kad smo gledali F1 u birtij sa gazdom svake nedelje,  reče mi: prije 3 godine.(sva trojica pratili jesmo i nismo, ali volimo brzinu i zvuk F1, a gazda je stari jazavac sve je tad znao) To znači 2013 sam cijelu pogledao. Gle jada, samo se sjećam da smo gledali... 

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Nexus

Odg: Formula 1
« Odgovori #3971 u: Svibanj 06, 2016, 10:51:03 »
 cer1njo
Pa dobro 2013. nije bila baš najuzbudljivija sezona. 2012. je bila vrhunska kao i 2010.
Prije toga odlične sezone su bile 2007. i 2008.

Offline c0bra123

Odg: Formula 1
« Odgovori #3972 u: Svibanj 06, 2016, 11:59:31 »
Auff 08,07 ko poznato zvuči  cer1njo

Uglavnom nadam se od sad da neću ništa propustit! VRATITE V12!!!!!!!! Oću zvuk!  cry1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Nexus

Odg: Formula 1
« Odgovori #3973 u: Svibanj 06, 2016, 12:19:19 »
Ehh sad puno tražiš.
V6 je trenutno do 2020.
Nije loše...ekipa puno njurga bez razloga.

Offline c0bra123

Odg: Formula 1
« Odgovori #3974 u: Svibanj 06, 2016, 12:45:13 »
Šteta! Ja ništa u životu nisam ljepše čuo od motora v12 u F1, proć će i taj ugovor brzo. sm1jeh

Da, baš sam čitao komentare i vjesti na f1plus, ferrari ima novaca i samo gura i dostižu mercedesa a zar ferrari nema najviše osvojenih naslova? Nisam ni znao da kasni eto.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.