Autor Tema: F1 2012  (Posjeta: 193075 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: F1 2012
« Odgovori #75 u: Srpanj 14, 2012, 20:57:00 »
Kukam za vozni model zbog problema kojeg imaju jos neki vlasnici skupih volana.
Silne pare ulozis u periferiju i na kraju ti doma trune. Kaj pametno imam za voziti, PC simulacije sa zastarjelom grafikom koje su gomilu puta pregazene i GT, forza na konzolama. Ostatak multiplatform drustva ne iskoristava potencijal tih volana iako se dobro vozi. Ne znam cemu nove generacije volana, ako nema pravog softvera ili je potrebno cekati godinama za pravu stvar, no to je vec za neku drugu temu.

Bilo kakve inovacije su uvijek dobrodosle i nadam se barem ovima koje si nabrojio.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2012
« Odgovori #76 u: Srpanj 14, 2012, 21:33:30 »
Ma OK, svakome njegovo. I stoji sve kaj si rekao, zapravo u ovoj temi jedino što mislim da nikako nije istina je što je luckyluke rekao - da igra ne daje osjećaj postignuća, jer ako nešto daje, mislim da to daje. Ponavljam, ne radi voznog modela i ne radi vremena nekog kruga, ali završiti utrku... zakon  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: F1 2012
« Odgovori #77 u: Srpanj 14, 2012, 22:34:16 »
Nisam rekao da nema zarade, ali vjeruje da ona nije ni blizu npr Dirtu2/3, a da ne govorim GT5/Forza. 2 milijuna primjeraka nije malo, ali kao sto sam naveo predhodne igre, mislim da im nije ni blizu. Zasto to mislim? Zato jer netko od tih 2 milje tko npr ima GT5, kupi F1, zabavit ce se par mjeseci, ali vratit ce se GT5. Kupit ce f1 da se vozika sa alonsom i vettelom neko vrijeme, ali zagrizeni ljubitelj F1 ce je imati i igrati, a mislim da je takvih malo. Tih 2 milje nisu svi ljubitelji F1, ima tu svakavih igraca, ali dobro vidim da sam sad otisao u daleku raspravu. Uglavnom mislim da nakon par mjeseci ostane malo igraca na f1. Svi se vrate na fifu, mw3, mass efect, gt5, gta itd. Meni je f1 2011 odakd je dosla i dalje stoji instalirana i nemrda dok ne dode 12. Sve sto ste naveli u predhodnih par postova stoji i svatko je upravu. Netko tko voli HC racing simulacije ce igrati iracing, gtr. Ja obozavam motosport i racing igre, ali trenutno ne osjecam potrebu za prelazak na iracing ili gtr. Odgovara mi F1, volio bih da imam ps3 pa da vozikam gt5. Ja da bi se zadrzao na nekoj igri, mora me privuci, zabaviti, ali opet ne da sve bud po spagi. I ja igram F1 na expert i iskljucim sve asistencije. Ipak volim da se pomucim u igri, a F1 sam znao pizdit. Ok vjerojatno je netko tko vozi iracing F1 sprdacina, ali meni je bas odgovara. Vidjet cemo kad dode gtr3, mozda me tada privuce nesto vise.

Offline Cole™

Odg: F1 2012
« Odgovori #78 u: Srpanj 15, 2012, 01:42:41 »
Slažem se s Thergothonom u potpunosti, jedino što se kod nas razlikuje, što ja imam veću toleranciju na te stvari i što me puno manje stvari kako u gamingu, tako i u racing gamingu mogu više razveseliti kod njega. Od nove igre želim da maknu užasni filter, da porade pod jebeno obavezno na tehničkoj strani igre (veliki je napredak što je napokon izostao GFWL klijent), te na cijelokupnoj prezentaciji tog F1 cirkusa, koji je još pod "Codmasterovom" tipičnom atmosferom. Malo više iskoristit te licence. Neznam zašto se boje upiknut neki stariji mod u igru, tipa legendarne utrke ili bolide, to sve fali ovakvoj igri, da se izdigne iz dojma "dovoljna zabava".
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2012
« Odgovori #79 u: Srpanj 15, 2012, 14:41:16 »
Onda se slažeš više samnom nego sa Therom jer i mene manje jebe vozni model, više to što si naveo  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: F1 2012
« Odgovori #80 u: Srpanj 15, 2012, 15:59:05 »
Većina nas, barem neki iz ove rasprave, puno smo se bavili HC vožnjama i ovaj F1 to svakako nije - nama.
U tome leži štos, mislim da igra (e) je prilagođena širokim masama ali gotovo sam siguran da mali postotak igra bez svih pomagala, na manual i s najvećom AI (segment kod kojeg uvijek ima mjesta napretku, koji je itekak poželjan) težinom.
Vozni model nije savršen i ko zna dal ikad bude, ovo je ipak samo igra.

Budući da se radi o službenoj F1 igri koja prati vozača kroz više sezona, itekak je bitno (a to sigurno nije lako) iz godine u godinu na neki način zadržati igrače, dati im osjećaj da igraju novu igru...i da ne odustanu od nje.
Svi mi samo vidimo "ovo je već viđeno", no malo toga nije viđeno i treba gledati i s te strane.
Jako je teško udovoljiti svima, pogotovo kroz više igara potpuno iste tematike.

Mislim da je gameplay poprilično dobar, neka ozbiljnija suradnja (u razvoju) sa samim Pirelliem bila bi itekak poželjna, jer teško da moru surađivati s nekom od samih momčadi u službenoj simulaciji.
Što realnije ponašanje guma i vjernije prenesene staze sigurno bi donjeli i bolji vozni model.
Paddock treba napraviti življim mjestom, na stazama još bolje dočarati pravi ugođaj, možda kao opciju uvesti neutralne komentatore, ne da se sve zasniva na svom team radiu, kojeg se i uz njih more čuti itd.

To su samo neke od mojih ideja i mišljenja.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

RajkaRajka

  • Gost
Odg: F1 2012
« Odgovori #81 u: Kolovoz 01, 2012, 14:16:33 »
Slozila bi se sa tobom montoya oko dosta svari...

Offline Kole

Odg: F1 2012
« Odgovori #82 u: Kolovoz 06, 2012, 12:33:24 »
Champions mode Teaser Trailer.
F1 2012 Champions Mode Teaser Trailer [HD]





« Zadnja izmjena: Kolovoz 06, 2012, 14:41:09 od Kole »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2012
« Odgovori #83 u: Kolovoz 06, 2012, 12:42:59 »
lebdeća F1  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: F1 2012
« Odgovori #84 u: Kolovoz 06, 2012, 18:55:03 »
New 'Champions Mode' for F1 2012
Basically, the Champions Mode is a single-player event that allows the player to, one at a time, take on the six world champions that are currently on the grid in six different events, with the next title winner only being available to challenge once you pown the previous driver.

Starting off with none other than the 'Ice Man' himself, upon beating Kimi Raikonnen, you'll in turn take on Lewis Hamilton, Jenson Button, Sebastian Vettel and Fernando Alonso, culminating in the final duel with the sport's most successful driver, Michael Schumacher.

This new Champions Mode will make its debut at the upcoming Gamescom event in Cologne, Germany, so if we can attend the show, we'll definitely make sure we'll post a report and/or a video of it in action.

F1 2012 Champions Mode Trailer


"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2012
« Odgovori #85 u: Kolovoz 06, 2012, 22:34:21 »
Ovo mi djeluje kao nešto kratkog vijeka, odn da će se brzo završiti i dosaditi. Zašto ne stave neke legendarne dvoboje, ili barem stare staze za voziti u time trialu. To bi me više veselilo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: F1 2012
« Odgovori #86 u: Kolovoz 07, 2012, 09:13:32 »
Očito neda bernie, možda ukine i službenu F1 igru...
Bilo je puno govora o Legends DLC-u za F1 2011 ali nikaj od toga.

Codi sigurno ima ideje, samo ovi nedaju.
Primjer je samo model oštećenja, od GRID-a je drastično ali baš drastično srezan - u svim igrama.
Umjesto da napreduje - a tu nije kriv Codi, 100% tvrdim.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2012
« Odgovori #87 u: Kolovoz 07, 2012, 11:20:50 »
Istina ovo za Grid i damage  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: F1 2012
« Odgovori #88 u: Kolovoz 10, 2012, 15:07:37 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Cole™

Odg: F1 2012
« Odgovori #89 u: Kolovoz 10, 2012, 15:17:30 »
Lajk.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB