Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 734271 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1785 u: Srpanj 21, 2015, 00:29:08 »
It Follows -
Užas! Joj!

Seksualni demon, nigdje odraslih osoba u filmu, djeca pobjegnu u vukojebinu da zaštite prijateljicu i ostala sranja...

Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1786 u: Srpanj 21, 2015, 08:55:57 »
Ex Machina je odličan!  thumbs1
Baš ga "nabavljam", kasnije vjerojatno pogledam

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1787 u: Srpanj 21, 2015, 09:32:18 »
It Follows -
Užas! Joj!

Seksualni demon, nigdje odraslih osoba u filmu, djeca pobjegnu u vukojebinu da zaštite prijateljicu i ostala sranja...


Told ya.. Neka teen sex drama

Pogledao District 9 jučer. Treći il četvrti put. Kak mi je carski film ave1

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1788 u: Srpanj 21, 2015, 15:50:51 »
Pogledo sam film i nekako mi je meh... Šta ja znam, previše sam očekivo očito...
Bezveze je. Pogledao sam sat vremena i više nisam mogao. Totalno prosječno i niš posebno. Odma je odletio u smeće...  kava1

Offline SuperVeloce

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1789 u: Srpanj 21, 2015, 17:43:06 »
Baš ga "nabavljam", kasnije vjerojatno pogledam
Pogledao ga maloprije. Prosječan film.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1790 u: Srpanj 21, 2015, 21:31:22 »
Baš sam maloprije naletio na jedan kratki film koji sam prije pogledao, sad još ima i titlove. Dobar dio toga što sam ja govorio u vezi knjige 'Kako je nastao novac' - ovdje je objašnjeno na jednostavan način. Film objašnjava funkcioniranje trenutnog monetarnog sustava i njegove posljedice na nas, kako bankari 'krivotvore' novac i obacuju ga u opticaj bez ikakvog pokrića i ostale činjenice koje su sakrivene od očiju javnosti. Koga zanima neka pogleda, vrlo korisno i zanimljivo...

Američki san - The American Dream - YouTube

Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1791 u: Srpanj 22, 2015, 14:14:13 »
Pogledao ga maloprije. Prosječan film.
I meni je bliže prosjeku nego nekom odličnom filmu  hmm
Kraj ga spašava
« Zadnja izmjena: Srpanj 22, 2015, 21:06:23 od speedy56 »

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1792 u: Srpanj 27, 2015, 13:40:13 »
Leviathan
Odličan ruski film. Slučajno naletio na njega te odlučio pogledat i ostao ugodno iznenađen.

'71
Isto vrhunski film!

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1793 u: Kolovoz 04, 2015, 17:28:44 »
Focus (2015)   ★★★★ ½

Pošto mi je Margot Robbie omiljena nova najjebobica, a ko nebi Willa Smitha ja bi njega, rekoh pa nemože biti loš ili mediocre. I nije! Odličan je. Podsjeća me na Now you see me. Ali nekako bolji. Okej razmijem da ima ekipe kojima je ljiga i klišej film, ali je jebeno zabavan cijelo vrijeme. Jako mi rula i cijelo vrijeme sam pod hypom bio. Vuče malo nekim šarmom i na Oceanove filmove. Margot Robbie, hej!? Kako ta žena izgleda ;( To treba klonirat brate <3. Rula jebeno s tim twistovima and shit. Jako zadovoljan.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1794 u: Kolovoz 04, 2015, 21:21:31 »
Ona glumi Harley Quinn u Suicide Squadu, jebozovna je do boli.

Poslano sa mog Blade III koristeći Tapatalk


Offline Nexus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1795 u: Kolovoz 07, 2015, 02:12:31 »
Mad Max: Fury Road

Ostao pomalo razočaran filmom...premalo priče koja je razbacana na sve strane, a pozadinu o onoj "bandi" uopće nemamo kao ni lokacije na kojoj se nalaze ni na što se odnosi jebeno mlijeko?! Imena likova uopće nisam zapamtio...jedva da se spomene iti jedno ime u filmu, a Max se spomene tamo pred kraj  :S
Premal fokus na Max-a (odličan novi glumac IMO) te je u cijelom filmu jako nedostajala ona njegova priča kao solo ratniku/odmetniku (osim kada je želio preuzeti ono vozilo) i općenito kako je on završio kod onih likova itd...velike rupe u priči koje stvarno smetaju.
Ono što mi se svidjelo je vrhunski dizajn likova, vrhunske lokacije te naravno auti i luđačka over-over-over the top akcija.
Doduše ima stvarno glupih scena poput one pješčane oluje te one gluposti koja je opremljena sa 1000 zvučnika te lika koji svira gitaru dok su oni u svim onim potjerama...
Max uopće nema svoj kultni auto...nešto na početku ono i tjt.

Ocjena 7/10 isplati se pogledati zbog same luđačke akcije i predobro dizajniranih likova i auta kao i odlično dizajniranih lokacija.

Sveukupni dojam je da je film po onim ocjenama overrated i da mi ovo nije bio pravi Mad Max...potpisan je ugovor na još 3 filma pa će se valjda popraviti dosta stvari.

Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1796 u: Kolovoz 13, 2015, 11:28:00 »
Pogledao i ja jučer Le Mans (nakon što mi je cca godinu dana bio na vanjskom disku, da bih ga slučajno formatirao  fpalm1 i nedavno ponovno skinuo) nakon HRT-ovog podsjetnika.
DTS 5.1 + neka remaster điđamiđa u hd = vrhunsko iskustvo
Svidio mi se film, definitivno must watch za svakoga koga zanima motorposrta

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1797 u: Kolovoz 18, 2015, 14:30:34 »
Pogledao sinoć Guardianse... Drago mi je kaj sam ga pogledao iako sam ga odgađao jer mi se Marvel nije gledao, ali na kraju je ispao jako jako dobar film.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1798 u: Kolovoz 25, 2015, 15:14:32 »
Pogledao PPerfect i Perfect2... PRvi mi je puno bolji od drugoga. Drugi dio mi je ona mala Emily uništila film totalno...
Inače je i drugi dio ok, ali ne tolko kolko prvi. I ne znam ćemu tolka "zbrka" oko Anne Kendrick. OK, mala je zgodna i ovo i ono, ali ništa da bi sad tražio njene fakeove po netu  cer1njo
ili njene neke performanse po filmovima.

Fora mi je u prvom dijelu onaj "miss me when im gone" sa čašama za audiciju. A Fat Amy mi je vrh, bilo gdje da je gledam ko da nema svoj scenarij nek dojde i blebeće samo i ispadne super  cer1njo
Također ogroman product placement za apple i VW u drugom dijelu  :P
I da se ponovim, Emily mi je bila preloša i ako mi je ocjenu srozalo nešto, to je onda ona.

Offline gamelaker

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1799 u: Rujan 01, 2015, 15:41:44 »
The Expendables (2010)
Okej je. Dosta zabavna akcija, ali isklišejiziran je užasno (očekivano al eto). Ekipica rula. 6-7/10