Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 734159 vremena)

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1815 u: Listopad 12, 2015, 21:57:05 »
Magic Mike XXL (2015) ½

Doslovce najgori film koji sam gledao zadnjih pet godina, ako ne i više. Da je ekipica gay, nebih ništa rekao, ovako su valjda najodvratnija škvadra ikad, baš ljigica totalna. Jedina svijetla točka film je šta Channing Tatum radi od koreografije. 3/4 film je doslovce za povraćat i brijem da moraš bit žensko ili gay da bi ti ovo bilo dobro; ne osuđujem. Kraj malo rula sa tim zadnjim showom i znao sam da će se bar "malo" morat isplatit istrpit dno dna od filmske zabave.

The Man from U.N.C.L.E. (2015) ★★★★ Cinestar

Oduševljen! Pogledao trailer; zaintrigirao me, ali sam zaboravio. Solo besprijekoran kao i uvijek, a totalno iznenađenje mi je Armie Hammer kao Illya; nisam ga nikad gledao u nekom filmu i moram priznat da sam kupljen! Film mi je mješavina novih James Bond filmova i Oceanovog serijal, ali uz dosta više humora, što mi je full pasalo. Alicia Vikander mi je ponudila klasičan horny time, a ova dva špijuna urnebesnu zabavu. Baš nekako skroz feel good akcija/komedija. Totalni kino film, preporuka svima, plus vrijeme radnje mi je totalno sex <3.

The Martian (2015) ★★★★★ Cinestar

Jedan od najboljih filmova godine definitivno. Baš ću na kraju godine napravit listu najboljih pa ću ih rangirat. Šta ja znam, nije najbolji ikad sci fi, ali on to ni ne pokušava biti. Mark Watney je savršen, kao i cijeli cast. Već dugo nisam gledao film, u kojem je cijeli cast fantastično posložen kao u ovome, a da su mi stvarno svi glumci onak mrak. Humorističan, predivnog izgleda. Ovo se baš mora otić u kino pogledat, nema tog medija koji će zamjenit sci fi u kinu. Baš feel good movie. <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1816 u: Listopad 12, 2015, 23:13:14 »



 cer1njo

Enivej ajd da napišem nekaj tu, ovih dana sam pogledao

Birdman: Or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) - IMDb

Sunce (2007) - IMDb

Locke (2013) - IMDb

Sva 3 filma malo drugačija po nekom fičru. Birdman je sniman kamerom s ramena i prati svega 2 večeri ako sam dobro zapamtio i iako mi je na početku bio dosadan i  samo sam čekao da završi nakon pola sata dobi neku čar i Edward Norton počinje rasturati kada se pojavi kao konstanta u filmu.

Sunshine je modernija kopija Event Horizona, Sphere i sličnih i nema mu se što zamjeriti u vidu modernog SF-a, dok Locke po nekim elemntima podsjeća na Birdmana (krupni kadrovi, radnja se odvija u kratkom periodu, ovdje još kraćem, svega sat i nešto vožnje u autu) ali je dosta drugačiji film. Ukratko cijeli film se događa u autu gdje glanvi lik priča na telefon sa ljudima i tim više cijenim film koliko je dobor napravljen i napet a realno mogao je biti snimljen za 5 kuna.

A prije toga svega pogledao sve Jurassic Parkove/World, Clash i Wrath of The TItans a prije toga Mad Maxa što sma pisao u temi. JUrassic Park/World sve se zna a ja ih volim, Titans je kul za pogledati ako se traži nešto bezmozgovno i ako se baš nimalo ne analizira film


E da nisam nijendom pisao u temi ali prije par mjeseci sam pogledao i ovo

John Wick (2014) - IMDb

Jedan od najboljih akcijskih filmova tog tipa koje pamtim. Baš me oduševio svakom svojom sekundom a Keanu Reeves je ovdje još veći badass nego kao Neo u Matrixu.

Baš ono, stil od filma!

Eto to bih preporučio svima koji ga nisu još pogledali. Ja ću ga mislim uskoro opet iako nije puno prošlo od prvog gledanja.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1817 u: Listopad 12, 2015, 23:21:43 »
The Martian (2015) ★★★★★ Cinestar

Jedan od najboljih filmova godine definitivno. Baš ću na kraju godine napravit listu najboljih pa ću ih rangirat. Šta ja znam, nije najbolji ikad sci fi, ali on to ni ne pokušava biti. Mark Watney je savršen, kao i cijeli cast. Već dugo nisam gledao film, u kojem je cijeli cast fantastično posložen kao u ovome, a da su mi stvarno svi glumci onak mrak. Humorističan, predivnog izgleda. Ovo se baš mora otić u kino pogledat, nema tog medija koji će zamjenit sci fi u kinu. Baš feel good movie. <3

Svi ga hvale tak da mi je malo i žao kaj nisam do kina skoknul.
Ne znam, radnja mi je tako očajno na papiru zvučala, baš ko tipični film pun klišeja koji se vrti oko jednog nebitnog amera, da se jednostavno nisam bil u stanju prisiliti na odlazak u kino.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1818 u: Listopad 12, 2015, 23:37:18 »
Odi, isplati se :) svemir i cijela ta space sranja su top notch
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1819 u: Listopad 13, 2015, 13:37:14 »
Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) ★★★★★

Morao ga pogledat prije nego odem pogledat u kino Rogue Nation. Pamtim ga kao najboljeg u serijalu, što se ispostavilo točnim i nakon drugog gledanja. Baš savršen akcijski film koji svakim novim nastavkom u serijalu biva sve bolji i bolji. Jeremy Renner prijekopotrebno osvježenje u serijalu, kao i Paula Patton kao Jane - predivna žena. Početak sa balkancima i Kremljinom je baš apsolutno fantastičan, iako cijeli film ima nevjerovatan pejsing i atmosferu. Baš top notch akcija all-the-way.

Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) ★★★★★ Cinestar

Oduševljen sam bio iako nisam uvjeren dal mi je bolji ili lošiji nego Ghost Protocol pa sam ga sinoć opet pogledao. Moram priznat da su oba filma genijalna u svakom pogledu i doslovce je nevjerovatno da svakim nastavkom ovaj serijal ima uzlaznu putanju. Sviđa mi se što je više trilerast nekako. Ilsa Faust, odnosno Rebecca Ferguson <3. Akcija savršeno over the top, zabavan u pravom trenutku, seksipilan također u pravom trenutku, film je brutalica.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1820 u: Listopad 13, 2015, 18:21:32 »
Je, i meni je bio dobar ovaj zadnji MI: Rogue Nation, nije bilo nekog pretjerivanja, odličan.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1821 u: Listopad 13, 2015, 20:33:36 »
 thumbs1

Izlazim iz kina i nakon Rogue Nationa i nakon The Martiana, dvije različite žene, isti komentari:
Ma meni je sve super, ali mi je malo nerealno.
Ono daj me nemoj jebat.

 fpalm1  kava1

Žene...

 cer1njo  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1822 u: Listopad 14, 2015, 04:12:59 »
John Wick (2014) ★★★ ½

Prva dojmovi o ovome filmu koje sam dobio od drugih su bili da je smeće od filma sa pretjeranim glupostim, no na sreću pogledao ga i poprilično se iznenadio. Keanu Reeves kao John Wick me oduševio. Baš brutalno izgleda, mračan i opasan; totalno uvjerljiv i uživljen u ulogu. Totalno se radujem nastavku, jer je ovo odlično. Naravno nije među najboljim akcijskim tog tipa, puno bolji mi je primjerice The Equalizer. Barem što se tiče "realnosti" iako to mi nikad nije bitno kod filma. Ovdje je ipak prisutna over the top akcija, pa mi to uvijek baci filmu malo trashy vode. Svejedno jako dobro.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1823 u: Listopad 14, 2015, 18:19:45 »
Pročitaj moj komentar i on nije da je smeće, naprotiv, ja sam svršio na film  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1824 u: Listopad 14, 2015, 20:39:52 »
Prvu recenicu kao da u netko prevodio s gugl translatorom. cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1825 u: Listopad 17, 2015, 10:14:49 »
John Wick (2014) ★★★ ½
Bla bla bla.....
Ovdje je ipak prisutna over the top akcija, pa mi to uvijek baci filmu malo trashy vode. Svejedno jako dobro.


Avengersi 5/5, a ovdje te over the top akcija smeta....  cer1njo
VIcko spremi Avengerse u kofer i zakopa ih u nevadi da ih nitko više NIKADA ne nađe...

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1826 u: Listopad 17, 2015, 10:23:01 »
Zato što su Avengersi u startu takav film, znači oni po defaultu su takav film!!!
Dok je akcija u John Wicku mogla otić i u realnijem smjeru. No ne smeta mi nimalo, možda sam se krivo izrazio.
Dapače over the top u tom filmu je sjajan i nemam trunke zamjerke...

 
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1827 u: Listopad 17, 2015, 10:49:51 »
Vicko je negdje 2x kvalitetniji film od Avengersa...
A to šta se ljudi pale na jeftino napisani humor koji izgovara Downey Jr. je veliki probklem današnjeg društva

Ali sada će srećom DC sa Batman V Supermen i Suicide Squad filmovima zgazit ta sranja koja su davno trebala prestat sa prikazivanjem..

Sve pet, ima ljudi poput tebe kojima je to 5/5, ali svatko tko imalo realno pogleda prvi i eventualno drugi Iron man su bili dovoljno; isto tako i prvi kapetan Merka.
Ovo sve ostalo je obični cash grab i ništa drugo. Nikava scenarija, nikakva gluma. A alergiju sa osipom dobijem kada ovaj u svom Iron Man odjelu počne sa poštapalicama i tim jeftinim humorom; ma kurac, skoro me pukne epileptični napad!!

Iako mrzim Tom Cruisea Edge of Tomorrow je pokazatelj kako treba napravit kvalitetan SF film. A ne iz godine u godinu i onda opet iz godine u godinu reciklirat isto sranje; ista stvar kao sa COD serijalom po pitanu igara..
« Zadnja izmjena: Listopad 17, 2015, 10:53:07 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1828 u: Listopad 17, 2015, 10:55:53 »
Siiiiicariiiiooo. Bezveze film.

Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1829 u: Listopad 17, 2015, 11:41:53 »
Coherence



Fantastičan film! Pogledo sam ga, nakon toga sam pročito ovaj intervju i pogledo ga ponovno.
Prvi gledanje razgovori među likovima djeluju radnom no kada ga se gleda drugi put vidi se kako je mngogo toga povezano i bitno.
Jako ljepo iznenađenje od filma...

Jučer sam ga pogledao (saznao za njega nakon tvog posta). Potpis  thumbs1