Autor Tema: E3 2013  (Posjeta: 36778 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2013
« Odgovori #120 u: Lipanj 11, 2013, 15:43:42 »
Pa baš to - u zadnjih godinu dana i više posudil sam 1 igru i to na silu - liku su se igrali Gearsi, pa sam mu posudil, a on meni Far Cry 3 (kaj baš ne bu da sam mu posudil za ništ) koj me opće nije zanimal i koj sam igral sat vremena. Znači, očito je da si kupujem samo ono kaj me zanima i to igram. Always connected mi isto nije neki problem. Al da bi bilo lakše bez tih gluposti - bi.

Offline Punisher

Odg: E3 2013
« Odgovori #121 u: Lipanj 11, 2013, 15:50:36 »
Upravo to, npr frendica ima kuću na otoku za ljeto i tamo joj bude ps, i sad retardirano je kad dođe tamo bude 3 mjeseca i ne može igrat igre jer eto nema net tamo jer joj ne treba XDD

90% ljudi sigurno su spojeni s konzolama 90% vremena tako da taj allways online ne utječe baš tolko, ali je retardiran s razlogom, jer jebemu mater, ako dam 500€ za nešto + po 50€ za igru, pa jebeno želim očekivati da s tim mogu radit što i kada hoću, kolko god to bilo trivijalno jer 1% vremena provedu offline, ljudi ne vole kad im se nešto ograničava, stoga i je takvo pljuvanje po tome.

Po diablu se sralo i sralo i sralo i svejedno je prodan u milijune i milijune primjeraka.


Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2013
« Odgovori #122 u: Lipanj 11, 2013, 15:55:10 »
Istina. Ako nekaj platiš, onda bi trebal imati mogućnost prodaje ak ti se ne sviđa, a ovak si osuđen na gluposti.

Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2013
« Odgovori #123 u: Lipanj 11, 2013, 15:55:57 »
Btw lol Nintendo direct bu sad cer1njo

Offline Punisher

Odg: E3 2013
« Odgovori #124 u: Lipanj 11, 2013, 16:00:24 »
Meanwhile at nintendo press conference

"today we will present you a whole new world of mario the 256th installment of the game." preorder now and play with luigi lol jk, who wants to play with luigi.

Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2013
« Odgovori #125 u: Lipanj 11, 2013, 16:00:58 »
Eh moj gaming, u grob me buš steral. cer1njo

« Zadnja izmjena: Lipanj 11, 2013, 16:05:10 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: E3 2013
« Odgovori #126 u: Lipanj 12, 2013, 14:49:09 »
Jučer sam u miru odgledao snimku sonijeve konferencije i nisam baš oduševljen viđenim.
Ne mislim na igre i dizajn konzole (koji je meni jako dobar) nego na koncept konferencije. Tu ih je Microsoft slomio totalno zbog jednog jednostavnog razloga. Predstavili su konzolu i sve gluparije na onoj prezentaciji priji E3-a i fokusirali se samo na igre, a sve ostalo su sveli na minimum, pogotovo ono trkeljanje i uvodne najave tijekom kojih stignem na par minuta sklopiti umorne oči.

Sony je sve ono što su trebali pokazati u veljači ostavio za E3, a najbitnije ekskluzive predstavio mizernim trailerima, umjesto bombastičnim gameplay prezentacijama. Na ekskluzive i launch naslove sam ostao ravnodušan. Nezanimljivi uvodi Japanaca koji trtlaju engleski, previše vremena potrošenog na indie naslove itd. Svaka čast na stavu i zauzimanju za indie developere čije igre znaju oduševiti više od visokobudžetnih naslova. Realno, nitko zbog toga ne kupuje konzole nove generacije i takve najave nisu za prime time. Očito im je namjera bila predstaviti sebe u što boljem svjetlu, a Microsoft dodatno prikazati kao zlu korporaciju koja ne mari za igrače i "sitne ribe" - to i nije daleko od istine.

Assassin's Creed IV prezentacija - LJUDI MOJI, pa kakvo je to čudo bilo? Tolko štekanja i smrzavanja da je mene bilo sram umjesto njih, a vjerojatno je i njima bilo neugodno kad su prekinuli prije nego je zamišljeno. Jasno mi je da je to verzija u razvoju i neoptimizirani kod, ali predstavljaš budućnost i sposobnosti nove konzole koja ljude mora šokirati u pozitivnom smislu. Na trenutak me razbudila najava Mad Max igre na kojoj radi Avalanche Studios (kao fan serijala smatram da ima potencijala, makar me njihov Just Cause nikad nije uspio oduševiti), Quantic Dream tech demo i Destiny gameplay prezentacija.

Kao što sam i očekivao prije par godina, online će se plačati. Uzaludno je uopće pisati o filozofiji online igranja koje bi trebalo biti besplatno nakon što daš pare za platformu i igru koju na njoj misliš igrati. Ako može Microsoft, onda može i Sony. Bez obzira na (po meni) lošu konferenciju, Sony je ipak izašao kao pozitivac i pobjednik E3-a u mojim očima samo zbog jedne stvari:

The Moment Sony Won E3 2013 - Sony Conference - Eurogamer


Ne kupujem korištene igre, ali kupuju drugi i to često od mene jer u kolekciji ostavljam samo vrhunske igre kojih je malo na godišnjoj bazi. Često kupim neki naslov koji me na kraju razočara i jednostavno ga ne želim posjedovati, želim ga se što prije riješiti i uz minimalni gubitak vratiti uloženo. Isto tako dok postanem vlasnik nekog uređaja, moram ga moći korisiti bilo gdje i bilo kada, pa makar i u šumi spojenog na  akumulator. Microsoft mi to ne dozvoljava...


Mislio sam da će mi neke stvari nakon E3-a biti jasnije tj. da ću se konačno odlučiti za jednu od konzola, a na kraju nisam zainteresiran ni za jednu. Xbox ima Forzu, ali bez prave podrške za volan, a PS4 ima odličnu podršku za volan samo što će trebati čekati nekoliko godina za pošteni racing naslov. Kako stvari stoje, jedino me novi MGS može natjerati da kupim najvjerojatnije PS4.

Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2013
« Odgovori #127 u: Lipanj 12, 2013, 15:45:32 »
Na E3 smo dobili ne vau next gen, nego next gen
kava1

Offline DogZy

Odg: E3 2013
« Odgovori #128 u: Lipanj 12, 2013, 15:50:45 »
Za mene nema next gena dok ne odigram sljedeće: GT5 (3 endurancea i pozlaćivanje Vettela), GT6, Dishonored, TDU 2 i GTA V.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2013
« Odgovori #129 u: Lipanj 12, 2013, 15:53:57 »
Meni se sve više čini da dolazi pošteni volan i vozi miško na ovome kaj se ima.

Offline Thergothon

Odg: E3 2013
« Odgovori #130 u: Lipanj 12, 2013, 15:58:49 »
Znači imamo još jednog vozača za GT6 CSR kupove (koji su osuđeni na propast prije nego počnemo)  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2013
« Odgovori #131 u: Lipanj 12, 2013, 15:59:29 »
Bez volana nema smisla. Volim CSR kupove. cer1njo

Offline DogZy

Odg: E3 2013
« Odgovori #132 u: Lipanj 12, 2013, 16:09:23 »
Znači imamo još jednog vozača za GT6 CSR kupove (koji su osuđeni na propast prije nego počnemo)  cer1njo

Roflmao. cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: E3 2013
« Odgovori #133 u: Lipanj 12, 2013, 17:13:19 »
Ovo je lijepo sa videa koji je Ther stavio (ja nisam još gledao Sony prezentaciju), samo problem je što to nije, po meni a vjerujem i većini razumnih ljudi, ništa posebno, nego je Microsoftov pristup retardiran i bezobrazan - ovo je najnormalnija stvar, tj tako bi trebalo biti.

A vezano za kupnju konzola ovo ono - nikad nisam kupio nijednu konzolu odmah na launchu a kamoli se odlučio prije nego je došla, i vrlo vjerojatno nikad ni neću. Volim pričekati barem koji mjesec da vidim kako stvari stoje i onda se odlučiti na temelju viđenog, ne najavljenog. Po pitanju dizajna, iako najmanje bitna stavka, obje konzole su mi mrak, baš po mom ukusu - volim oštre linije i minimalizam. S te strane mi je Microsoftov kontroler ljepši, ali opet - to nije bitno, samo komentar tek toliko
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: E3 2013
« Odgovori #134 u: Lipanj 12, 2013, 18:42:09 »
Ovo je lijepo sa videa koji je Ther stavio (ja nisam još gledao Sony prezentaciju), samo problem je što to nije, po meni a vjerujem i većini razumnih ljudi, ništa posebno, nego je Microsoftov pristup retardiran i bezobrazan - ovo je najnormalnija stvar, tj tako bi trebalo biti.

A vezano za kupnju konzola ovo ono - nikad nisam kupio nijednu konzolu odmah na launchu a kamoli se odlučio prije nego je došla, i vrlo vjerojatno nikad ni neću. Volim pričekati barem koji mjesec da vidim kako stvari stoje i onda se odlučiti na temelju viđenog, ne najavljenog. Po pitanju dizajna, iako najmanje bitna stavka, obje konzole su mi mrak, baš po mom ukusu - volim oštre linije i minimalizam. S te strane mi je Microsoftov kontroler ljepši, ali opet - to nije bitno, samo komentar tek toliko


Potpisujem!

Ja ću vjerojatno isto kupiti novu konzolu, ali brijem da ću pričekati i do 2 godine prije neg kaj se odlučim na kupnju. Zašto? Prvi razlogu su financije. Drugi razlog je PC, za mene uvijek primarna platforma. Prije nove konzole namjeravam novi PC bocnut. I na kraju, odabir konzole će vjerojatno ovisiti o broju ekskluziva, na kojoj konzoli igra bolje vrti/izgleda itd. Ali kako mi se čini, PS4 je u prednosti (zbog online sranja, 24h nadzor, podrška za volane itd).