Autor Tema: WRC  (Posjeta: 116006 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: WRC
« Odgovori #60 u: Prosinac 14, 2012, 19:32:42 »
Za mene je on "uništio" WRC zadnjih dosta godina (neću reći punih devet), i osobno mi je dosadan jer je preprecizan kao vozač i pretih kao osoba, ali da je talent i da zaslužuje ovo, jest. A i Antti radi vrhunske klipove  thumbs1

Al kenjate bezveze po Loebu cry1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC
« Odgovori #61 u: Prosinac 15, 2012, 15:32:25 »
Ali kao osoba i pojedinac koji dok ukljuci prekidac u glavi ispod kojeg pise "razum" - puno vise cijenim takve samozatajne likove koji nemaju nikakvu potrebu javno se isticati van staze i plijeniti pozornost samo zato da bi bili popularni. Takav skill i preciznost nisu stigli preko noci. Tu su godine i godine odricanja i vjezbe. I na njegovu zalost, bio bi puno popularniji da je lajavac i klaun koji zna zabaviti javnost. You can talk the talk, but can you walk the walk?

Ne radi se (kod mene) uopće o tome. Npr, Gornholm ili Makinen - jel za njih možeš reći ovu zadnju rečenicu, tj da mogu talkati a ne mogu walkati?  ;D Nisu Loeb, ali bome ni 2, a pogotovo 4 naslova prvaka nisu za baciti, s time da smatram da Makinenovih 4 naslova nisu toliko slabiji od Loebovih 9 koliko se brojčano čini, jer kada se sagleda koja je to konkurencija bila u Makinenovo doba, kakvi su to vozači i koliko njih bili, veći je pothvat nego Loebu koji ima jednog do 2 konkurentna vozača među "protivnicima". i ne radi se o lajavosti, Makinen, za mene broj 1 vozač, nije uopće bio lajav tip, niti neki klaun, ali je bio zabavniji za gledati. Izvodio je riskantne poteze. Ista stvar kao reicmo Colin McRae, taj je išao na sve ili ništa, i to nema veze ni sa lajavosti, ni sa time da je ekcentrik, nisti klaun, nego je tip tkao vozio i ili uništio konkurenciju ili uništio vozilo.

Također (ovo ide i tvoj komentar Punisher :P), ja en umanjeujem nimalo Loebovu umijeće, da ga nema, ne bi bio tu gdje jest, samo, dosadan mi je, cijenim i divim se tako preciznim likovima, ali ih ne volim. I sam sam po prirodi više kamikaza (u smislu sve ili ništa i riskantnih poteza, ne u smislu da nisam fair-player, poštujem druge na stazi (virtualnoj očito ili u stvarnosti npr na u biciklizmu)), i možda je zato, ali niti mi je Loeb zanimljiv, niti mi je ikad bio ili će biti Button u F1 npr... Vrhunski su to vozači, ali su mi dosadni jednostavno.

A što se tiče lajanja, ne bih rekao isto da je npr Gronholm lajavac i zabavlja publiku, tip je jednostavno takav, to se vidi kada on priča. Npr, Solberg kojeg isto volim djeluje više umjetno i možda jest "klaun", ali samo zato što je netko smiješan ne znači da je takav "zabavljač". Kao i Kimi u F1, moj najdraži vozač. On je recimo dosta samozatajan tip, ali opet je zabavan zbog svojih munjenih poteza i izjava, a k tome vrhunski vozač
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: WRC
« Odgovori #62 u: Prosinac 15, 2012, 16:19:25 »
Sve stoji i slazem se thumbs1
Nisam fan Loeba, ali mi nije jasno zbog cega vecina ljudi pljuje po njemu. Kao da je on kriv sto je konkurencija trula (isto kao u danasnjem boksu), a on jako dobar.
Colina jako postujem i divim mu se, ali dok realno pogledam - precijenjen je kao vozac i dignut u sedmo nebo "samo" zbog atraktivne voznje. U 9 od 10 utrka zavrsis u jarku/sumi/zidu i jednu odvozis atraktivno bez greske i svi padaju u trans.
Drugi vozac odvozi savresnih 10/10 utrka, ali bez toliko riskantnih poteza i nitko ne mari jer je dosadan i nema stila. Ista stvar u formuli dok su u pitanju Japanci i temperamentni Juznoamerikanci. Vecinom rade nered na stazi jer su usijane glave, ali samo jedan dobar potez ih u ocima publike uzdize iznad visestrukih prvaka. I sam sam takav, ali nema smisla  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: WRC
« Odgovori #63 u: Prosinac 15, 2012, 16:33:03 »
Ali kao osoba i pojedinac koji dok ukljuci prekidac u glavi ispod kojeg pise "razum" - puno vise cijenim takve samozatajne likove koji nemaju nikakvu potrebu javno se isticati van staze i plijeniti pozornost samo zato da bi bili popularni. Takav skill i preciznost nisu stigli preko noci. Tu su godine i godine odricanja i vjezbe. I na njegovu zalost, bio bi puno popularniji da je lajavac i klaun koji zna zabaviti javnost. You can talk the talk, but can you walk the walk?

Ne radi se (kod mene) uopće o tome. Npr, Gornholm ili Makinen - jel za njih možeš reći ovu zadnju rečenicu, tj da mogu talkati a ne mogu walkati?  ;D Nisu Loeb, ali bome ni 2, a pogotovo 4 naslova prvaka nisu za baciti, s time da smatram da Makinenovih 4 naslova nisu toliko slabiji od Loebovih 9 koliko se brojčano čini, jer kada se sagleda koja je to konkurencija bila u Makinenovo doba, kakvi su to vozači i koliko njih bili, veći je pothvat nego Loebu koji ima jednog do 2 konkurentna vozača među "protivnicima". i ne radi se o lajavosti, Makinen, za mene broj 1 vozač, nije uopće bio lajav tip, niti neki klaun, ali je bio zabavniji za gledati. Izvodio je riskantne poteze. Ista stvar kao reicmo Colin McRae, taj je išao na sve ili ništa, i to nema veze ni sa lajavosti, ni sa time da je ekcentrik, nisti klaun, nego je tip tkao vozio i ili uništio konkurenciju ili uništio vozilo.

Također (ovo ide i tvoj komentar Punisher :P), ja en umanjeujem nimalo Loebovu umijeće, da ga nema, ne bi bio tu gdje jest, samo, dosadan mi je, cijenim i divim se tako preciznim likovima, ali ih ne volim. I sam sam po prirodi više kamikaza (u smislu sve ili ništa i riskantnih poteza, ne u smislu da nisam fair-player, poštujem druge na stazi (virtualnoj očito ili u stvarnosti npr na u biciklizmu)), i možda je zato, ali niti mi je Loeb zanimljiv, niti mi je ikad bio ili će biti Button u F1 npr... Vrhunski su to vozači, ali su mi dosadni jednostavno.

A što se tiče lajanja, ne bih rekao isto da je npr Gronholm lajavac i zabavlja publiku, tip je jednostavno takav, to se vidi kada on priča. Npr, Solberg kojeg isto volim djeluje više umjetno i možda jest "klaun", ali samo zato što je netko smiješan ne znači da je takav "zabavljač". Kao i Kimi u F1, moj najdraži vozač. On je recimo dosta samozatajan tip, ali opet je zabavan zbog svojih munjenih poteza i izjava, a k tome vrhunski vozač

Jes ti mene opet pomješao s Punisherom? cer1njo

Inače ne slažem se s tvojim postom uopće cry1 Ok poštujem ja tvoje mišljenje, ali brate kad si spomenuo Buttona jednostavno.... cry1
« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2012, 16:36:25 od Praetorian »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC
« Odgovori #64 u: Prosinac 15, 2012, 16:56:40 »
Da, opet očito brkam  cer1njo

Gle, ne moraš se slagati, ali čini mi se da si me opet krivo skužio (dok Ther vidim je skužio što želim reći thumbs1). POnavljam - Button je SJAJAN VOZAČ, KAO I LOEB (po kojem također NE pljujem niti ikad jesam), nego jednostavno meni nisu atraktivni, taj stil vožnje i tempreament, nisu mi zanimljivi. Dakle, još jednom - vrhunski su vozači, ali MENI su dosadni. Jednostavno savršenstvo mi je općenito dosadno. Svi mi težimo tome, ali kada je nešto savršeno, npr savršen krug, bez greške odvožena dionica... i onda kada se to još ponavlja, prestaje biti zanimljivo. Nezz, takav sam jednostavno da mi je zanimljivije kada ima nesavršenosti, u bilo čem, pa tako i vožnji, i ljepše mi je gledati kada netko i pogriješi 5 puta tokom utrke, ali onda izvuče jedan ili dva veličanstvena poteza koji skroz zasjene one greške nego kada je netko konstantno dobar ili vrlo dobar, pa čak i odličan

@Ther - i slažem se za McRaea, on je vozio zanimljivo, iako većinom zbog udesa, ali ne smatram ga ni blizu tako velikim vozačem kao Makinena, Kankkunena, Sainza, ili baš Loeba
« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2012, 16:58:41 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: WRC
« Odgovori #65 u: Prosinac 15, 2012, 17:49:55 »
Znači tebi je onda dosadan i Messi, i bilo koji igrač koji owna u svom sportu, kad kažeš da ti je savršenstvo dosadno. A dobro 100 ljudi 100 ćudi p1va

Offline Cole™

Odg: WRC
« Odgovori #66 u: Prosinac 15, 2012, 17:55:13 »
Vidiš meni baš tvoji stavovi često ne sjedaju baš najbolje, jer nešto favoriziraš i onda je to najbolje, dok druge ne shvaćaš i ne trudiš se shvatiti.
Nemoj misliti da imam nešto protiv tebe, naprotiv. =)
Shimmy je komplikovana osoba, baš ono dosta. Ali mi je frend i to što je takav je jako simpatično i to je ON jel. Svi smo različiti i zato nam je zanimljivo kako na netu tako i u stvarnom životu.
Za mene osobno Colin je najdraža osoba u Rally svijetu, zbog toga što mi je prezentirao taj rally svijet kakav on i je u suštini, a to je napravio kroz zanimljivu i riskantnu karijeru i hvala bogu kroz igre koje dan danas nose njegov duh. Ja shvaćam što Shimmy kaže za Loeba, ali osobno nemam ništa protiv njega. Da je konkurencija pobjeda tragično loša - je, ali čovjek je najbolji u svome poslu i to se mora cijenit.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: WRC
« Odgovori #67 u: Prosinac 15, 2012, 18:07:07 »
Savrsenstvo je vrijedno divljenja, ali u isto vrijeme predstavlja kraj.
Dobar dio tog kraja se u sportu manifestira kao nedostatak uzbudljivosti i zato takve osobe kasnije od publike budu tretirane kao ubojice odredjenog sporta, iako su mozda najvise zasluzni za popularnost tog sporta. Ljudi su jednostavno takvi i postanes im dosadan ako te stalno gledaju na istoj poziciji. Razlog zasto npr. spomenuti Messi ne dobiva paznju medija kao prije, najbolji je i nije vise zanimljiv. Sad se mora propiti i pasti u okove droge ako zeli popularnost koju je na pocetku karijere imao, ludo, ali na taj nacin svijet funkcionira  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: WRC
« Odgovori #68 u: Prosinac 15, 2012, 18:28:01 »
Vidiš meni baš tvoji stavovi često ne sjedaju baš najbolje, jer nešto favoriziraš i onda je to najbolje, dok druge ne shvaćaš i ne trudiš se shvatiti.

Nije mi cilj da ispadne kad nešto favoriziran da je to najbolje, stvarno nije. Volim favorizirat kad mi je nešto dobro i to je sve, ako to zvuči kao da mora biti svima najbolje onda sorry to mi zbilja nije namjera.
Ma trudim se ja shvatit druge, ako netko ima drukčije mišljenje od moga, volim prokomentirati o tome i to je sve.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC
« Odgovori #69 u: Prosinac 15, 2012, 18:53:38 »
@Praetorina - ne pratim toliko nogomet da bih mogao to komentirati. No mogu reći da zadnje dok sam još pratio, nevjerojatan mi je bio Ronaldinho. Vrhunski igrači i stvarno ne znam kakav je danas Messi jer rekoh ne pratim, pogledam samo europsko i svjetsko prvenstvo pa neću sa njim uspoređivati ali Ronaldinha mi je bilo lijepo gledat zbog zabavnog načina igre i veselja na njegovom licu. Kod tog čovjeka se jednostavno vidi da voli igrati, imao je uvijek onu dječju zanesenost. On je recimo ne tako davno bio nešto kao Messi danas ili barem blizu toga, ali iako je bio u svoje vrijeme isto "nogometni bog", i takav "savršen", bio ej zabavan i uvijek je čino igru atraktivnom. Ovo sada ne uspoređujem sa Messijem jer kako rekoh premalo znam, možda je i on takav, nego sa Loebom npr i/ili Buttonom. Ne mora netko biti dosadan jer je vrhunski. Pa Alonso je recimo isto vrhunski vozač i "savršen" kao Button npr, ali mi je draži zbog temperamenta, onako, primjećuješ ga. Isto kao i Loeb, tip je jednostavno neki lik kojeg uopće ne primjećujem čisto jer znam uvijek da će on pobijediti, biti prvak, da će odvoziti najbolje moguće, ali pritom neće biti atraktivan niti karakterom niti vožnjom pa mi zato ostaje ispod radara. Ne znam akko bolje objasniti ovo, sada je evo povućena i analogija sa nogometom, dalje od toga ne znam više reći  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: WRC
« Odgovori #70 u: Siječanj 07, 2013, 13:50:27 »
Jel mi može netko reći gdje mogu gledati WRC (samo mi nemojte reći satelit, eurosport itd)? Znači volio bih pratiti WRC preko interneta (stream), ali kad sam ga god tražio po stream stranicama nisam ništa našao. Uskoro počinje sezona u Monte Carlu

Offline Praetorian

Odg: WRC
« Odgovori #71 u: Siječanj 08, 2013, 13:59:20 »

Offline Iceman

Odg: WRC
« Odgovori #72 u: Siječanj 08, 2013, 14:33:13 »
Nisam, hvala

Offline Iceman

Odg: WRC
« Odgovori #73 u: Siječanj 15, 2013, 09:14:25 »
Jesi probo na ovoj stranici StreamHunter - Live Streaming Video / Watch Free Live Sport Streams - Motor Sports ?



Čini mi se ništa od toga, WRC počinje danas u Monte Carlu, na linku nema ništa

Offline CROKiXi

Odg: WRC
« Odgovori #74 u: Siječanj 15, 2013, 09:21:01 »
Jedva čekam da počne.Hanninen bi mogo dar mar napraviti među njima   šofe1
Da je barem on umjesto Sorda došo u Citroen WRT tim uz Loeba i Hirvonena..
EDIT: http://www.forum-rallye.com/index.php/topic/3858-monte-carlo-2013-shakedown-en-live/
Tu bi trebo biti neki live prijenos, ali meni neće otvorit..
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2013, 09:33:24 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1