Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 793108 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1860 u: Listopad 02, 2014, 17:57:56 »


Igretina...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Deadwalker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1861 u: Listopad 02, 2014, 20:25:40 »
Killzone: Shadow Fall

Za sada lošije od trojke (kada odigram malo više budem nabrojao što točno), al' vizualno čista perverzija. I prva igra so far koja je preznojila PS4 pa ventilatori rade punom parom :D

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1862 u: Listopad 02, 2014, 20:42:18 »
Zašto meh? Mene je AW oduševio. Mislim svakome njegovo no zanima me tvoje stajalište  sm1jeh

dobra zamisao i reference što na literaturu što na filmove,  ali loša izvedba,
kretnje toliko nezgrapne i likovi toliko lutkastični (nema "lutkastični") da mi manjka imerzivnosti
plus repetitivni šumski drvosječe koji jednostavno dopizde

sigurno sam kritičniji od ostatka družine no ;
npr. igra iz trećeg lica, plus da je sjeban lik, plus da je naracija u tijeku radnje je bila u Max Payne 2
a Max u kontrolama i fluidnosti i samoj logici priče pojede ovo za doručak

deinstalisao sam Alana

kao što veliš, nekome paše nešto , nekome drugome ne

Offline manjamax

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1863 u: Listopad 02, 2014, 20:44:35 »
Nisam našao temu, pa ću ovdje.
Želim si uzet igru koju ću igrati svaki dan po sat vremena, možda manje. Razmišljao sam Fallout, možda Skyrim, ali nisam siguran. Zasad jedino Gran Turismo 6 igram. Pola sata najviše.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1864 u: Listopad 02, 2014, 22:39:48 »
A ovisi što te zanima i koliko ti je bitno da brzo pređeš igru, Skyrim il Fallout moš mjesecima igrat a da ih ne završiš :)) Baš sam ovo ljeto utuko 160-ak sati na Skyrimu, a trenutno baš igram Fallout NV na kojem imam nekih 50-ak sati :)))

Offline manjamax

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1865 u: Listopad 02, 2014, 22:58:15 »
Ma ovako, utukao bih dosta sati. Bitno mi je da prijeđem, a sada kada, to nije bitno. :) Nemogu se odlučiti, Skyrimje odličan, ali mi smeta taj Medivial i to, dok Fallout NV kada sam ga igrao, nisam ništa mogao pohvatati.
Htio bih igrati normalno, ne ubijati bezveze, nego baš priču i Side-Questove.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1866 u: Listopad 02, 2014, 23:42:26 »
Ma i Skyrim i NV su vrhunski. E sad, vidi šta ti više paše. Ja ti toplo preporučam da probaš Skyrim, kad kreneš jednostavno nećeš prestat. I Nema ubijanja bezveze, sve ima smisla. Istražuj koliko god možeš i tako, nećeš požalit vjeruj mi :)) Garantiram ti da ćeš ju igrat više od jednog sata dnevno...
« Zadnja izmjena: Listopad 02, 2014, 23:45:06 od gamelaker »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1867 u: Listopad 02, 2014, 23:45:03 »
Igraj LoL. Partija taman pola sata do manje od sat i možeš igrati dokle hoćeš  kuul

@versus - slažem se, MP je bolja igra, no meni je i ovo bilo odlično. ALI, do pred sam kraj. Kada je došlo ono sa clickerom i meni je igra otišla u tri vražje... Priča mislim. No sve skupa jako dobro. Meni.

@Deadwalker - slabija od trojke? Dakle smeće od igre  cer1njo cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1868 u: Listopad 02, 2014, 23:52:47 »
I meni je Wake bio dosta okej, gameplay je mrvicu dosadan bio al priča je rulala zato.
Ali naživciro me cliffhanger na kraju  cry1 mrzim to kod igara, pogotovo što ćemo na eventualni nastavak čekat godinama,,,

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1869 u: Listopad 03, 2014, 00:00:42 »
Ma mene nije cliffhanger nego cijela ona stvar oko clickera i snova i gluposti. Volim nadnaravno ali ne volim kad se ode predaleko u tome. Ono, neko prokletstvo - OK, netko te začarao tj pretvorio u nekog zombija i vuće konca - OK, ali te gluposti tipa umišljaš da umišljaš da sanjaš ali je to ipak prošlost, no zapravo nije - e to su mi gluposti. Draže bi mi bilo da je ostalo na tome da mu se nekako realizirala njegova knjiga ili da ispada da on to sve sanja ili tako nešto, a ne ovakvi mindfuckovi i glupi predmeti sa kojima rješava probleme
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1870 u: Listopad 03, 2014, 00:18:36 »
A mislim, meni je ok bilo, nadao sam se da će na kraju sve sjest na svoje mjesto i onda se dogodi onaj mrtvi cliffhanger  cry1
No kad smo već kod Alana, zašto nitko ne spominje Bright Falls? Kako rula taj gradić i sve oko njega, baš ono ima atmosferu neku, divota  shy1

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1871 u: Listopad 03, 2014, 10:19:41 »
Ja trenutno GranTurismo2 i FM2014. To kad stignem. U GTu sam na 53%. Rjesavam polako endurance i manufacturer cupove.. skupljam za Escudo pikespeak :D

A FM ide nekak.... trenutno sam 5. Na ljestvici, moram produziti ugovore, a pol njih nece pa se svadim s njima jer nece smanjenje place cer1njo

Nekak cu izdrzat do kraja sezone

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1872 u: Listopad 03, 2014, 10:55:35 »
Shimmy daj se transferaj na east XD dzabe je XD

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1873 u: Listopad 03, 2014, 11:33:48 »
Shimmy daj se transferaj na east XD dzabe je XD

Dodaj me - dok1or

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1874 u: Listopad 03, 2014, 15:05:13 »
Meze, kad upalim veceras.