Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 795500 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1965 u: Listopad 24, 2014, 12:38:08 »
Je li to kao neki DLC, ekspanzija ili stand alone igra?


Standalone...
Meni osobno setting draži nego povijesno razdoblje.. A i ima mnogo novina naspram prethodnika...
Ovdje na bug forumu sam napisao prve dojmove...


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1966 u: Listopad 24, 2014, 12:50:14 »
Zanimljivo. E da mi je vremena, krenuo bih, fali mi baš Civilizacija, nisam sto godina igrao. Iako sam preskočio i onu Kings i nešto, kako se već zove. Ali čim bude vremena...  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1967 u: Listopad 24, 2014, 18:36:13 »
Ameri i u virtualnom svijetu moraju po svome... Rat i samo rat...  ;D
Da upoznam igru bio sam pokrenuo tri kampanje i nitko do sada nije bio zaratio...

Sada sam krenuo u pravu avanturu i evo ih.. Nakon samo 35 krugova treba ratovat...  cer1njo


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1968 u: Listopad 25, 2014, 12:43:20 »
Ne, uopće mi se ne sviđa igra...  sm1jeh



Zbilja neznam zašto neki ljudi kenjaju... Igra je vthunska... Tako te uvuče u svijet da je to odlično... Uz sve to fantastični zvokovi, muzika i prezentacija...
Zanimljivo kako mnogi "stručnjaci" kenjaju da je ovo mogao biti mod za Civ V, a vjerovatno nemaju pojma šta sve treba za izradu kvalitetnog moda... Dakako da nije mogao biti mod uz meni odlične afinitete i ostala poboljšanja..

« Zadnja izmjena: Listopad 25, 2014, 12:45:30 od doktor1 »

Offline Mzehn

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1969 u: Listopad 25, 2014, 13:07:04 »
Sada sam krenuo u pravu avanturu i evo ih.. Nakon samo 35 krugova treba ratovat...  cer1njo

To je to  sm1jeh

Pogledao sam par recenzija i stvarno odlično djeluje sve, naročito mi se sviđaju oni djelovi mape di se zvjeri healaju a ljudi istovremeno slabe, imam filing da to dosta doprinosi taktiziranju. I skill tree rula isto.

Neznam zašto većina recenzenata daje 7-7.5 ocjenu, ovako iz videa mi djeluje kao poboljšana verzija CiV5 a ne kao nekakav mod/dlc i šta sve ne spominju. Jedino što se svi slažu oko toga da se gradovi prelagano osvajaju, ako je to točno onda je to i dosta veliki minus.

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1970 u: Listopad 26, 2014, 00:52:03 »
Jos uvijek Enemy Front. Podijeljenog sam misljenja, ima stvari koje dosta rulaju no onda me igra smori nekim svojim glupostima. Al ae nastavit cu s igrom...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1971 u: Listopad 26, 2014, 14:44:19 »
Sinoć bio kod kuma an druženju, prošli skupa Mega Mana II i igrali neke druge legendarne NES igre poput Double Dragon, Battle City, Contra... Povratak u prošlost. Devedesete, jeeeaaaa  kuul

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1972 u: Listopad 26, 2014, 15:15:37 »
Završil sa Dust: An Elysian Tail, odlična igra.
Počel sa inFAMOUS: First Light - dopal mi se Second Son, dobro je i ovo, plitko (i vjerojatno kratko) ali zabavno.
Baš su od SS-a napravili igru za dobru zabavu, koja usput grafički jako dobro izgleda, kaj se za FL i nemre reći, fali dosta tekstura kad se ide uspoređivati sam grad, u akciji se i ne vidi.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1973 u: Listopad 26, 2014, 21:32:28 »
Samo Civilizacija... 250 krugova
Razmišljam dali da napadnem amere koji su najnerazvijeniji od svih  cer1njo
A azijci su dobrano razvijeni, daleko su od svih...
A planet je ogroman! Trebat će to pripitom i osvojit...


Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1974 u: Listopad 26, 2014, 22:38:26 »
Dok1 što više stavljaš te screenove to mi se više igra Civ ;D
Barem onaj koji bi mogao igrati  hmm
Možda skinem Civ3 il tak nekaj ...

A igra se i dalje GT2.. sada sam na 73%. Prelazim manufacturers evente i skužio sam da imam super license pa sam to položio sad... I dobio sam onaj event generator.
Imo sam oko 1M creditsa i spao sam na neki 100k dok sam prešao East City samo... Pun kurac eventa sa istoka i racing modovi i pun k para ode na to.
Morat ću prejti endurance, 2 da dojdem do neke love. Sve u svemu jako zabavno i u određenim trenucima nudi pravi izazov

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1975 u: Listopad 27, 2014, 16:48:36 »
Senj i Delnice ispod Dubrovnika.. Nisi pazio na geografiji, ili je to gravitacija tog planeta sve sjebala  cer1njo

EDIT:

Da se malo povalim

 

Nije mi dugo trebalo, samo par mjeseci  cer1njo

Iako tek sam prije tjedan dana skužio princip kako doći daleko i od tada sam brzo to rješio. Dobar sam  ;D
« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2014, 17:11:37 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1976 u: Listopad 28, 2014, 11:05:30 »
Krenuo igrat CivIV.. Sjetio sam se da sam ga igrao neko vrijeme... Igram scenario kao earth il tak nekaj i igram sa Japancima. Kad sam se sjetio da sam igrao s njim i da sam zapeo na onom jebenom otoku popizdio sam  cer1njo
Pokušao naseliti dio na kraju Azije blizu Aljaske i izgubio sam Varaždin od barbara i onda mi ga Kinez uzme poslije  fpalm1
Dok1 dao dobru ideju da gradovi budu "naši" pa sam je posudio  thumbs1

Trenutno imam Zgb, KArlovac, Osijek i Sisak. Sad idem naselit Australiju dolje. Idem dignut Dubrovnik bwahahaha
Jedino kaj nikak ne kužim kak da riješim bolesni dio grada... its to crowded i slično. Imam aquadect, granary i ostale stvari, ali mi je grad bolestan svejedno.



Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1977 u: Listopad 28, 2014, 11:15:36 »
Ja sam trenutno na 370 krugu...



te polagano frakcija poprima izgled Harmony afinieteta... , (prilagodba novom planetu)



Moram na health segmentu još poradit da ne primam penale, špijuni kradu novce od bogatih frakcija, a ja pomalo pripremam vojsku za osvajanje...

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1978 u: Listopad 29, 2014, 13:36:49 »
Za zajebanciju još dovršavam Borderlands 2 i malo sam igrao Tiny Tina's Assault on Dragon Keep DLC
Kako je dobar! Fantastično  ave1


Offline hendrix

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1979 u: Listopad 30, 2014, 12:50:16 »
Nabavio Watch_Dogs i The Last Of Us:Remastered te krenuo igrat. Zasad samo pozitivni komentari,al tek sam krenuo. Mislim da cu sve polako odigravat i ne zurit. Oboje krenuo na Hard. Uz to od igara imam jos FIFA 15 i Driveclub,tako da sto se toga tice ja sam miran neko vrijeme. Nabavio sam ono sto me najvise interesira i miran sam. Vremena i nema na bacanje pa cemo uzivat svaki put kad se upali plejka  sm1jeh  thumbs1
Ferrari''Company that produces dreams''