Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 795482 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SuperVeloce

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2250 u: Veljača 12, 2015, 23:52:45 »
Završio sam sa FC4 skroz.

Nije 100%, ali šta da se radi. Problem je što imam 17/18 vozila, a nema šanse da pronađem to jedno. Pored toga treba mi još 500k novčanica da kupim dva oružija, ali neda mi se više jer znam da zbog vozila neću moći zaokružiti na 100. Fenomenalna igra, nema šta.  Čak sam i achievementse nagurao na 45/50 iako nisam ach. hunter.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2251 u: Veljača 14, 2015, 21:15:33 »
Nakon kakvih 12 sati prešao tek prvi dio Deponie.. Još dva... Dakle istina je da ova avantura ima trajnost oko 30, 40 sati.. Zbilja impresivno! Broken Sword 5 traje cca 12 sati.
Raznih lokacija je zbilja mnogo!  thumbs1
Voice acting i sveukupna produkcija su odlični.
Grintavac, mrgud i budala Rufus je odličan, (a tek kada se javi u developer komentarima te razgovara sa Pokijem, tvorcem igre cer1njo) kao i popratni likovi poput Doca, Toni, Goal...



Ther ova igra bi bila za tebe.. Znam da voliš teške igre, a ovo zbilja zna biti izazovno... Pogotovo na početku.
« Zadnja izmjena: Veljača 14, 2015, 21:18:37 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2252 u: Veljača 14, 2015, 21:43:49 »
Infamous second son još uvijek.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2253 u: Veljača 15, 2015, 16:29:04 »


Ther ova igra bi bila za tebe.. Znam da voliš teške igre, a ovo zbilja zna biti izazovno... Pogotovo na početku.

Ne škodi probati  ;D
Trenutno slobodno vrijeme uništavam s BF4 MP, makar je popis SP igara koje želim odigrati poprilično dugačak  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2254 u: Veljača 15, 2015, 17:49:27 »
Ja sad ne znam sta da krenem igrat. Najviše me GTA v vuče opet

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2255 u: Veljača 15, 2015, 19:54:52 »
Dakle, sada sam u Deponiji imao takvo razbijanje glave i nevjerovatno i suludo rješenje koje sam na kraju morao potražit na netu...
Dakle, uglavnom za preći jedan dio potrebno je u igrinim opcijama isključiti muziku unutar igre te tako napredovati.. I ne, nije bug već je tako odrađeno...  hmm
DFQ

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2256 u: Veljača 15, 2015, 21:19:43 »
Moram offtopik potaknut sad.
Nisam čitao ime teme, nego samo počeo čitat post.
Reko, opet doktor po alkoholu, kak je sad razbio glavu. Kakvo riješenje na netu? Šta on to priča?!
I onda pogled u naslov teme, aha.

  cer1njo  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2257 u: Veljača 16, 2015, 12:10:39 »
Nista krenuo u 3 prolazak GTA V, igra mi je savršenstvo.

Offline hendrix

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2258 u: Veljača 16, 2015, 12:56:39 »
Ja ju prosao na trojci i uopce mi se ned SP vise, sad samo po onlineu derem i totalni je gust  thumbs1
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2259 u: Veljača 16, 2015, 13:16:29 »
Ja jednom na 3 jednom na 4. Ma ja brijem da ću moć stalno sp igrat, nikak da mi dosadi. A mp igrač nisam tak da to nisam ni probao igrat, jednostavno me ne privlači

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2260 u: Veljača 16, 2015, 14:32:06 »
Pređen i drugi dio - Chaos on Deponia



Prvi dio mi je bio nešto bolji od drugog. I ovaj obiluje teškim zagonetkama te apsurdnim rješenjima, (poput spomenutog isključivanja muzike u opcijama za proći dalje).. Još preostaje Goodbye Deponia da upotpunimo triologiju
Kada sam tamo 2012 probao Deponiu, Rufus mi se nije svidio kao glavni protagonist, no nakon dosta vremena provedenih s njime u Deponiji to se promjenilo. Jako dobro napravljen egocentrični glupan!
I bez developer commentary opcije to nebi bilo to.. Toliko toga objasni na originalan način da potpuno upotpuni igru!

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2261 u: Veljača 17, 2015, 16:19:51 »
Goodbye Deponia je definitivno najbolji dio! Mnogo raznolikih lokacija, (drugačijeg dizajna naspram prva dva djela) luda radnja i likovi te zagonetke koje mi se ipak čine lakše nego u prva dva djela.. Ili sam se naviko an ludosti koje treba radit u ovoj igri...
Sve mi djeluje mnogo bolje odrađeno nego prije.. Priča je zbilja otkačena i zahvaljujući idiotu Rufusu nikako da završi jer uvije sve usere!!



Trenutno sam na zadnjem, 12 chapteru no to je polovica igre tek... Baš me zanima kako ovo ludilo završava.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2262 u: Veljača 18, 2015, 20:43:29 »
Završena cjela Deponia...



Povlačim ono šta sam gore reko da je treći dio najlakši!! Nije, nikako!!
Također razočaran krajem kao i mnogi drugi, a još više pošto su rekli da neće biti nikakvog nastavka!
U ova tri nastavka morao sam četiri puta potražit pomoć ne internetu...
Ako netko želi PnC u totalno drugačijem settingu, predivnog dizajna, vrhunske produkcije i voice actinga, specifičnog glavnog lika koji sa vremenom postaje odličan te dosta veliki izazov ovo je avantura za njega...

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2263 u: Veljača 19, 2015, 13:09:04 »
Probao Atillu... Kakav napredak naspram prethodnog Rome II nalsova...
Drastično!



Ali pokazuje kretenizam igrača...
99% ljudi je jebalo majku Creative Assembleyu zašto nema family tree opcije u Rome 2, da je politika bezveze itd..
Sada kada su to uvrstili u igru i napravili iznenađujuće dobro i gdje se traži malo razmišljanja ljudi opet seru da je to nepotrebno bla bla bla bla...
Strašno...
« Zadnja izmjena: Veljača 19, 2015, 13:14:37 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2264 u: Veljača 19, 2015, 13:18:36 »
Uninstalirao LoL. Toliko mi pojeo živce da to nije bilo više za trpit. Ili mi puca veza (ali jasno neće u aramu, niti normal nego tek ranked), ili ekipa dobije u guzicu i odlazi AFK, ali UVIJEK u mom timu. Ili kao danas, neki kurac ne valja sa igrom ili čim i svake 1-2 minute nekome pukne veza, samo vidiš disconnected, i tako jedno 10 min ja mislio ekipa se zajebava i odlazi te se vraća, kad i meni počelo. I tkao nas 5 narednih 20 min se izmjenjivali koga nema, a jasno u protivničkom timu nikakvih problema. Pa jebem ti pušku i nišan... ne mogu više, draže mi moje zdravlje od takve potrte igre
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.