Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 793111 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2310 u: Ožujak 11, 2015, 19:16:55 »
Call of Duty Ghosts
na Xbox1

nerealan sam, jer je nova generacija i kupili su me fluidnošću i grafikom kao dijete bombonima, ali meni je to  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2311 u: Ožujak 11, 2015, 19:24:56 »
Kupio X1 ili?

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2312 u: Ožujak 11, 2015, 19:35:19 »
Kupio X1 ili?

Posudio. Još valutiram, jel PS ili XB1

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2313 u: Ožujak 11, 2015, 20:11:55 »
Vidi koje te ekskluzive vise zanimaju i po tome se odluci

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2314 u: Ožujak 11, 2015, 21:15:02 »
Call of Duty Ghosts
na Xbox1

nerealan sam, jer je nova generacija i kupili su me fluidnošću i grafikom kao dijete bombonima, ali meni je to  thumbs1

Kada bih ocjenjivao sve Call Of Dutye, Ghosts i Advanced Warfare su mi daleko najbolji naslovi.
Četvorka je bila revolucija i evolucija FPS-a i ona je nedodirljiva, ali G i AW su upravo tu iza nje. Trajnost obje je mislim 7+ sati, a obje teže "realnom" osjećaju.
A ne ono mrtvo smeće (neka se netko ne uvrijedi, čisto osobni dojam) od Black Opsa 2 koji mi je kao nekakvo trolanje FPS igara.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2315 u: Ožujak 11, 2015, 22:02:06 »
Kolko sam ja čuo Ghosts je smeće. Od frenda kojem je prvi Black Ops vrh ovih novih. A za prvi BO e slažem s njim pa mu nekako vjerujem i za Ghosts  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2316 u: Ožujak 11, 2015, 22:52:41 »
Probao malo i watch dogs igrat. Konačno nema stuttera :)

Offline manjamax

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2317 u: Ožujak 14, 2015, 22:51:37 »
Ponovni prelazak GTA V.
Došao do prve pljačke. Odigrao Loud (uvijek igram stealth, pa sam malo htio izaći iz Comfort Zone-a.). Sad obožavam Loud pristup. Baš nalet neki me uhvatio. Sve brzo. Samo sam odabrao onog glupog malog hakera iz LifeInvadera, skoro me sjebao, iako mi je sjebao vrijeme za nekih 10 sekundi. Ali uspješan bijeg.
Sada sam negdje poslije upoznavanja Trevora, par misija. Majko mila, on nije normalan. Već sam zaboravio.
Razlog ponovnog prelaska:
1. Dosada.
2. Online:Pun djece od 12. godina koja obožavaju uništavati tuđi auto, nakon što si ga jedva popravio s ono malo novaca što imaš. Htio sam se pridružiti u Car Throttle Crew, ali imam loš auto za pokazivanje, Muscle neki, pa sam odustao. Nisam ljubitelj Muscle auta, iako jesu super, samo su meni Japanci uffff.

Uživam zasad.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2318 u: Ožujak 15, 2015, 10:40:10 »
Ja u GTA 5 samo SP, nemam ja živaca za MP. Al i općenito za MP...

Offline manjamax

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2319 u: Ožujak 15, 2015, 22:50:29 »
Ja u GTA 5 samo SP, nemam ja živaca za MP. Al i općenito za MP...
I ja isto SP samo igram. Jednostavno postoji previše klinaca koji unište sve što si zaradio, ili te namjerno trollaju.
Recimo u GT6. Kada se dogovorim s nekim da igram, sve je super, ali ako uđem u neki rendom lobby, sa svojom Moddanom RX8 (Dodao sam spojler, ali sam pažljivo modelirao, nisam ga samo strpao tamo), odmah ti se počnu rugati autu, iako oni imaju žešći Ricer, koji moja Mazda opere. A kada ih opereš, odmah kick i psovanje na Mic-u.
Jedino što mogu igrati MP su FPS-ovi. Ostalo ništa. A ionak imam 1 FPS u kolekciji. (Ne računajući Resistance Trilogy.).
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline hendrix

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2320 u: Ožujak 16, 2015, 14:52:04 »
Ja sam na trojci igrao samo SP i bježao od onlinea jer sam jednom probao i mislio glupo. Na četvorci igram samo online i žao mi je šta nisam igrao i na trojci. Najbolje online iskustvo ikad. Još sam našao neke naše ljude i predobro je igrati na slušalice i prolazit misije,dogovarat se. Mislio sam da to neću nikad. Čak se razvilo i prijateljstvo. Ta 3 dečka su jučer iz Zagreba došli u Rijeku kod mene na jedan dan i bilo je odlično. Eto šta se sve desi kad daš malo više prilike  p1va
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2321 u: Ožujak 20, 2015, 13:31:54 »
Dobro mi u the last of usu kad mi baterija počne treperiti, pa onda moram promrdati gamepad da opet normalno svijetli. Ili kad uperim svjetlo u Ellie ona se mrsti i okreće pogled jer joj svjetlo smeta.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2322 u: Ožujak 24, 2015, 21:59:29 »
U 12 dana odigro jednu partiju LOLa.. I to je sve...
Moram završit 3 i 4 epizodu Revelationsa i sljedi prelazak Pillars of Eternitya

Predivno, jedva čekam...



Kao i ulazak u ovaj ludi dungeon...


Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2323 u: Ožujak 25, 2015, 16:00:06 »
 

Nakon prelaska Rainbow Six 3: Raven Shielda bacam se na Vegas.
Igra je jako dobra, ali nema ništa od Rainbow Six atmosfere i bila bi još bolja da uopće ne nosi to slavno ime.
Ima dosta taktike, ali nema nikakvog planiranja prije same misije.

Prije nego sam pokrenuo igru, ubacio sam CD u komp sa nazivom Rainbow Six: Lockdown, no to je toliko smeće od igre da se čudim da su je uopće izbacili na tržište.
Što se tiče Vegasa ima jako puno dobrih stvari i trudim se odvojit igru od Rainbow Six imena i uživat u istoj.

Igra nema po defaultu 1080 rezoluciju, pa sam morao skinut widescreen fix s neta, no malo se kolje sa uvodom u misiju, pa to malo izgleda smješno.
Bitno da je unutar gameplaya sve uredu iako nightvisioni isto imaju problem s widescreen dijelom. No toplinski i noćni mod je toliko užasan da ga ni ne koristim. No harm done.

AI u jednu ruku briljira, a u drugu je baš blesav. Nekad znaju kao tulavci stajat na jedno stotinjak metara i ne primjetit me.
No ima situacija kada flankiraju, pucaju iz zaklona te koriste blindfire. Taktičke opcije agresivnog i non-lethal breacha su efektne i dobro rade.
Mogućnost šerafljenja prigušivača na gotovo sva oružja u svakom trenutku je sjajna opcija. Igram na X360 kontroler i kontrole i općeniti feeling je jako dobar.
Doduše malo nelogičan raspored kontrola i bez mogućnosti button mapinga, no nakon sat vremena se sve zapamti pa nema pretjeranih problema.


Prošao igru na kraju, a nisam javio završne dojmove. Ostavlja ukupno jako mlak dojam, unatoč dobrom gameplayu i taktičom osjećaju.
Dobro za igru da je ne gledam kroz prizmu prijašnjih Rainbow Six igara, jer bi dobila puno manju ocjenu i puno više hejta.
Gledam na R6 Vegas igre kao na posebni serijal ili ti nepotrebni spin off.

Dobro napucavanje, ali je sve nekako dosadno i repetitivno.

Doslovce ju moram vuč da uđe u 70+ kategoriju. Ali sedamdeset i zaslužuje.
Nastavak Vegasa nezz ni dal hoću ponovo pokrenut. Sjećam se da ima malo nekakvih taktičkih noviteta, ali sjećam se i da ih je premalo.
Meh, nisu trebali ni raditi obje igre.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2324 u: Ožujak 26, 2015, 19:02:10 »
Pillars of Eternity  ;D