Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 793011 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2385 u: Svibanj 20, 2015, 16:03:53 »
TDU najnovije... sad mogu vrtit da je ok i iznenaden sam sto mi je ostao profil od zadnjeg puta i prije ko zna kolko godina.
U garazi:
ZX 1000 R(valjda)
350Z
Miura
A3
Esprit V8
AstonMartin Vanquish
Nemrem se sjetit kaj jos... al mislim da stedim za McLarena sofe1

CivIV slabo ali kad me dojde onda igram
Homeworld2 Complex
Starcraft2
Presao BadCompany2 i skroz mi je bio zabavan. Jako kratak ali zabavan. Mogao bih opet na hard. Nisam znao kaj me ceka pa je bilo normal

I mislim da je to to zasad :)

Offline DogZy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2386 u: Svibanj 20, 2015, 23:16:40 »
TDU -  p1va
PS2 verzija ima briljantnu produciranu glazbu koju dan danas imam na youtube listi za reprodukciju koju palim svako malo za neki chillax moment.
Iznenadio sam se kad sam prije kojih godinu dana cuo kako McLaren F1 u igri zvuci vrlo dobro, bas se prepoznaju obiljezja BMW-ovog S70/2 motora.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2387 u: Svibanj 21, 2015, 10:51:48 »
Civ V i dalje plus vratio se Forzi 3 nakon koja 2 mjeseca neigranja. Krivac - Cole i pcars i volan. Nemam ništa od toga ali bitno da se vozi. Još taman ušao u 5. sezonu i počeo ganjati R3, R2 pile i to je sad to, makar na joypad  šofe1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2388 u: Lipanj 13, 2015, 21:14:22 »

Mafia II 2 Joe's Adventures


rula  kuul

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2389 u: Lipanj 19, 2015, 20:10:30 »
Pošto sam samo u Witcheru nisam ni znao da je izašla Galactic Civilzations 3

Galactic Civilization 3 - Official Launch Trailer - YouTube


Galactic Civilizations 3 review

Išo sam samo "probat"... Dva sata u nepovrat  cer1njo
Ah... toliko toga, svega, svakako, svagdje  ;D







A u ship builderu možeš napravit doslovno šta poželiš!

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2390 u: Lipanj 19, 2015, 20:22:43 »
Ma ja uz w3 nista ne mogu igrat.

Offline SuperVeloce

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2391 u: Lipanj 19, 2015, 20:27:30 »
Zadnjih mjesec dana samo FIFU 15 igram.   Odigrao sam sigurno 300+ sati u njoj i ne može mi dosaditi.

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2392 u: Lipanj 25, 2015, 11:22:54 »
Cole si ono počea Origins igrat?  shy1

Dojmovi?

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2393 u: Lipanj 25, 2015, 14:36:57 »
Jako dobri.
Taman puno vremena prošlo od igranja prvih dvaju Batman igara, pa mi je ovo odlično!
Ne vjerujem da će bit nekih dojmova, nego da ću po prelasku napisat standardnu Čole recu i to je to.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2394 u: Lipanj 25, 2015, 15:57:35 »
Prešao Battlefield 4. Zanimljivo je u vrijeme izlaska kad sam imao 4 GB DDR2 radilo je ko krepan konj, a sad sa istom konfom na 4 GB DDR3 radi ko podmazano na high presetu. Što se igre tiče, ha... standardni singleplayer, prosjek. U svakom slučaju bolje od BF3 kampanje koja je dovraga dosadna bila. Tu ima par dobrih misija i lokacije su općenito bolje i raznovrsnije.

Htio bih sad taj multiplayer probat, izgleda mi super na YT, ali kažu da je još bugovit pa ni sam ne znam kaj da radim.

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2395 u: Lipanj 25, 2015, 15:59:21 »
nego da ću po prelasku napisat standardnu Čole recu i to je to.

<3

Brijem da ćeš svršavat na priču, pogotvo od sredine igre prema kraju - savršeno.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2396 u: Lipanj 25, 2015, 16:00:32 »
Prešao Battlefield 4. Zanimljivo je u vrijeme izlaska kad sam imao 4 GB DDR2 radilo je ko krepan konj, a sad sa istom konfom na 4 GB DDR3 radi ko podmazano na high presetu. Što se igre tiče, ha... standardni singleplayer, prosjek. U svakom slučaju bolje od BF3 kampanje koja je dovraga dosadna bila. Tu ima par dobrih misija i lokacije su općenito bolje i raznovrsnije.

Htio bih sad taj multiplayer probat, izgleda mi super na YT, ali kažu da je još bugovit pa ni sam ne znam kaj da radim.

Vidiš meni je BF3 kampanja miljama bolja od ove iz BF4, koju doslovce nisam mogao progutati.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2397 u: Lipanj 25, 2015, 16:04:03 »
Htio bih sad taj multiplayer probat, izgleda mi super na YT, ali kažu da je još bugovit pa ni sam ne znam kaj da radim.

Radi SAVRŠENO na PS4, bilo je i vrijeme.
Probaj, lošije u odnosu na launch day  ne može biti  cer1njo

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2398 u: Srpanj 02, 2015, 11:40:21 »
Igrao Fallout 3 nekih 10-ak sati i mislim da joj se neću više vratiti. Ništa me privlači da ju ponovo pokrenem i ostat će na tome vjerovatno.

U međuvremenu sam pri kraju sa Mafia 2 Joe's Adventures Dlc-om koji mi je solidan. Ništa specijalno - iako mi se pri početku činilo tako. Jbg, nekako su mi previše gta-like misije, nikakav fokus na priču i lika (koji ima ogromnog potencijala).

Započeo Dishonored, drugi prelazak. Definitivno najbolja stealth igra unatrag 5 godina. Ta atmosfera, vrhunski dizajn, odlično koncipirane misije  ave1 Završio prvo ubojstvo u ghost stilu i bez da sam ikog ubio (jedino otrovao vinom onog gada  kuul).

 kava1

« Zadnja izmjena: Srpanj 02, 2015, 14:43:02 od gamelaker »

Offline Asko

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2399 u: Srpanj 02, 2015, 16:28:49 »
...Završio prvo ubojstvo u ghost stilu i bez da sam ikog ubio (jedino otrovao vinom onog gada  kuul).

 kava1
Čitavu sam igru prešao bez da sam ikoga ubio, isto i SC Blacklist i DE:HR (ako ne računamo one bossove koje čak i ako ih non-lethal uspavaš ipak animacijom prikažu kao da si ih ubio) kuul. Štaš kad sam dobra duša ;D