Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 795343 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2865 u: Kolovoz 28, 2016, 10:18:57 »
I dalje razbijam glavu u Obductionu... Dosta teške zagonetke zadnje vrijeme, ali priča taman i radnja postaje napeta tako da treba dalje...

Ono, kada znaš da je sve ovo funkcionalno, ali pojma nemaš šta, kako, gdje, koliko i kada...  ;D



Potrebno je uzimati screenshotove da bi se sjetio nečeg, usporedio ovo sa ovime, zbrojio dva i dva... Prava Myst vibra   thumbs1
Inače igra je mnogo bolja od The Witnessa i jako je slabo medijski popraćena naspram njega... Šteta...

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2866 u: Kolovoz 30, 2016, 14:53:49 »
Igram FIFA 14 od podne i maloprije naglo ugasim igru na Alt+F4 pošto sam glup gol primio u zadnjim sekundama.

I sad se vratim kad ono sve transfere što sam poslao i sve ugovore mi nije spremilo, aj dobro, to je logično.

Što me je najviše naživciralo jeste golman Howard. (igram sa Everton-om)
Kad sam malo prije ušao u igru lipo mi kaže lik da će ostat u klubu i ja veseo,
pošto je najboli golman lige ispred De Gea, Hart-a, Petra Rusa.
 
Ali sad kad sam se vratio lik kaže da odlazi! Ono wtf?! Zar igra ne iđe jednim tokom? Kako more mišljenje tako promjenit?!
Mrš EA, mrš nogomet, mrš golmane, ti ne napuštaš klub! Ja napuštam ovu karijeru!!!


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2867 u: Kolovoz 30, 2016, 14:56:35 »
 ave1 ave1 ave1 ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2868 u: Kolovoz 30, 2016, 15:02:54 »
 cer1njo cer1njo cer1njo
To sam ja jedno vrijeme koristio u FIFAi12 il tak nekaj.. I čekao sam da neki igrači promijene mišljenje za dolazak u moj klub  cer1njo :P

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2869 u: Kolovoz 30, 2016, 15:13:29 »
 cer1njo cer1njo
Ma opet to nije u redu sebe varaš ali opet šta igra mene ima zajebavat.
Ja gledam da je što realnije, ono tako.
I šta ja imam gol primat u zadnjim minutam?
CPU s nekim likom proša mi sve igrače i one na klupi, dođe do golmana i opali loptu, moj golman obrani i lopta se odbije. Pogodite komen je u noge lopta došla? Pu, bem te.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2870 u: Kolovoz 31, 2016, 00:35:41 »
Eh, šteta nema FIFA 14 teme sad bi cijelu utakmicu analizirao xD. (Mislio sam sa slikam, vidio sad da se odužilo.)

Ne mogu vjerovat pa veliki Bayer je pao kod kuće!  ;D ;D ;D 



Pošto nema teme neću da ownam ovdje vele :D

Poveo sam u prvom napadu, lagano dodavanje kratko i onda jedna duga lopa u napad i LA GA NO!

Onda parkirao autobus, imali su zicera ali neće lopta u mrežu ja ostao u čudu.

Početkom drugog poluvremena sam zabio još jedan gol, kratko dodavanje prošao vezni red, došao do obrane njih lako izbacio jednim dodavanjem u for i eto.  0-2

I tako po ubičaju na glupu grešku kradu mi loptu 2 pass-a i Manđžo lako zabiva. Ja malo poslije toga držao loptu dodavanje da povećam, nek piše.

Morao sam se pohvalit na WORD CLASS-u veliki Bayern je pao ajmo reći protiv prosjećne ekipe u Bundesligi.


EDIT:

I da, neću više da igram večeras i ovako mi je prosjek radosti loš danas.  Da i ovo ne pokvarim.  cer1njo cer1njo

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2871 u: Kolovoz 31, 2016, 08:41:22 »
Najbolja Fifa ikad, ali moraš početi s online multiplayerom da iskusiš pravu draž igre  kava1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2872 u: Kolovoz 31, 2016, 14:23:55 »
Ako su popravili bug igranjem rukom u 16m i da igrač dobije crveni karton, a ovako podigne ruku nema kartona a igrač i dalje igra, nekad me znalo izvuć trebao sam jednu utkamicu 3 crvena dobit xD a i njih do duše. A nije igra skupa 6€ ali ne znam ja to koristit. Nisam upoznat sa online kupovinom. Imali cheatera? Ne želim u vjetar bacit novac a opet tko to još igra...

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2873 u: Kolovoz 31, 2016, 14:32:54 »
Ako su popravili bug igranjem rukom u 16m i da igrač dobije crveni karton, a ovako podigne ruku nema kartona a igrač i dalje igra, nekad me znalo izvuć trebao sam jednu utkamicu 3 crvena dobit xD a i njih do duše. A nije igra skupa 6€ ali ne znam ja to koristit. Nisam upoznat sa online kupovinom. Imali cheatera? Ne želim u vjetar bacit novac a opet tko to još igra...

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

Ma to nije bug, to EA podjebava pirate  kava1

Al ozbiljno, na original verziji nema takvih sranja. Bilo je jedno vrijeme na piratu i da je svaki faul crveni karton, ali to su uspjeli nekako crackati.

Što se tiče cheatera, vjerujem da ih ima. Kad je igra bila aktualna bilo je dobro iskustvo, mogao si bez problema igrati bez da te cheateri frustriraju kao na recimo Fifi 16 ili PES 16, ali nekako se bojim da su sad online ostali samo hardcore fanovi i cheateri. Mislim da sad ne bi više bila pametna kupovina, šteta što nisi otkrio igru ranije da vidiš što sve nudi.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2874 u: Kolovoz 31, 2016, 14:39:24 »
Pošteno! To treba svaka igra neki "bug" imat što ometa iskustvo!
To za crvene sam pročitao da su ljudi imali problema, eto našao ja novi crack V5 pa eto nemam tih problema. Samo onaj što sam naveo.

Da to vjerovatno cheater-i i Hardcore, šteta, nema veza i vako se zabavljam kolko tolko. Sviđa mi se,  kao nešto novo a nogomet :D jest zastarilo sa grafikom ali meni ne smeta kad mogu 720p na postenim detaljim vrtit. Ne mogu se sad sjetit visine detalja nisam na kompu da provjerim. :D

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2875 u: Rujan 06, 2016, 14:24:22 »
Pređeni Obduciotn i Rise of the Tomb Raider...
Sljedeće.. Ili Fallout 4 ili XCOM2... A možda i Dark Souls 3...

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2876 u: Rujan 08, 2016, 22:48:04 »
Imate na Humble Storeu besplatan Tropico 4 sve do sutra, pa ugrabite ako zelite.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2877 u: Rujan 09, 2016, 18:47:00 »
Haloez 5 na PC-u. thumbs1

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2878 u: Rujan 10, 2016, 22:02:50 »
Skinuo NES i SNES emulatore pa malo peglam Super Mario Bros i Super Mario Wolrds.Ovo su doslovno prve igre koje sam zaigrao u zivotu, to jest Super Mario Bros na NESu je bila prva igra kad sam imao nekih 5 godina i kad sam od starog dobio Nintendo.

I dan danas odlicne i zabavne igre.Nemozes vjerovat da su oni uspjeli smjestit cjelu igru sa soundtrackom u 34kb, stvarno cudo.

Jos uvjek nemogu proc 3. svjet, kao djete nikad nisam dosao do kraja, sada sam provao dva puta i fejlao, al dovrsit cu to cisto da vidim sta ce bit, a i iz nekog gusta nakon svih ovih godina.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2879 u: Rujan 12, 2016, 23:13:41 »
Evo skinuo sam i PS1 emulator pa emuliram Crash Bandicoot i Metal Gear Solid.

Ne sjecam se da je prvi Crash bio ovoliko tezak, a sta se tice MGS njega sam igrao kao djete i nikad nisam zavrsio.Iako igra izgleda uzasno jos uvjek je igriva i jos uvjek od price zastaje dah i od cjelog ugodaja i muzike.Doslovno se sokiram kad vidim neke djelove poput first person wieva, pa mogucnosti da se naslonis na zid i kucas, pa kad na prvom djelu se zatrcis put vode, a Snake skoci na glavu, stvarno  ave1

Pogledajte ovaj intro i pocetnu muziku i  recite da to nije nesto prebrutalno.

[HD 1080 ] [PS1] Metal Gear Solid 1 Introduction - YouTube
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller