Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1902989 vremena)

0 Članova i 27 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #5250 u: Lipanj 28, 2014, 20:23:12 »


Odlicna slika...


Sent from my iPhone using Tapatalk
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5251 u: Lipanj 29, 2014, 12:38:03 »


Nisam dugo čistio...

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #5252 u: Srpanj 02, 2014, 16:30:50 »

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #5253 u: Srpanj 02, 2014, 16:55:40 »
To je Ther puko a  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5254 u: Srpanj 02, 2014, 17:15:56 »
I ja kužim ali frajer nije normalan i takvo nešto nije za opravdanje, barem ne tako nad nekom jadnicom koja isto samo zarađuje za kruh. A i njeni kolege koji ni da bi se okrenuli  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #5255 u: Srpanj 02, 2014, 17:20:18 »
Jel ja jedini vidim thumbnail, a ne vidim video ? Prema ovome kaj čujem, mora da je bilo grdo...

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #5256 u: Srpanj 02, 2014, 18:05:03 »
I ja kužim ali frajer nije normalan i takvo nešto nije za opravdanje, barem ne tako nad nekom jadnicom koja isto samo zarađuje za kruh. A i njeni kolege koji ni da bi se okrenuli  fpalm1

Dis, koji mu je kurac ona na šalteru skrivila, treba opičit kaznu i na hlađenje pa nek si neurozira doma.

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #5257 u: Srpanj 02, 2014, 18:54:09 »
Baš je jadnica, dobiva plaću za čačkanje one stvari čitav dan za šalterom.

Svaki put dok sam bio u nekom T-com centru sam naletio na neobrazovane tudume koji valjda ni sami ne znaju kak su tamo završili. Uljudno postavljam pitanja i samo mi bahato odbruse da ne znaju i nek zovem službu za korisnike, a ta ista služba me dan prije odjebala da nemaju vremena i nek navratim do njihovog centra da mi objasne pojedinosti. I sad bi se nakon ove vijesti kao trebala u meni probuditi empatija? How yes no...

Gomila neradnika koji nažalost najviše popuše, a najmanje su krivi, al jebiga - hijerarhija braco.

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #5258 u: Srpanj 02, 2014, 19:54:25 »
+1 za Thera. Upravo to, znači ona je jadnica a ovdje svi seru protiv T-Coma. Daleko od toga da je dotična zaposlenica kriva, ali T-Com je samo jedna od firmi bilo privatna bilo državna gdje ti muzu lovu, a usluga je nikakva.

Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #5259 u: Srpanj 02, 2014, 20:22:07 »
oni nas jebu mi šutimo,pa ajmo pomalo dalje,dok ljudi ne počnu kričat i .........neš drugo,nebu se ova država makla dalje,sve su to naši politikanti skuvali
a mi stokica  sitneg zuba,ak ih još imamo............................ jaad

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #5260 u: Srpanj 02, 2014, 20:28:31 »
Upravo to, ja se iskreno čudim da nema više ovakvih primjera, čak i nešto puno veće i gore od ovoga.
Nas će valjda oglodati do kosti, a mi ćemo i dalje šutiti i biti apatični.
Jbte onaj majmun se šeće Gunjom i kaže ženi kako je i njemu pukla cijev u stanu. Pa ajde neka netko kaže jel taj čovjek ima tri čiste u glavi?!?!?!  fpalm1

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #5261 u: Srpanj 02, 2014, 20:45:20 »
inače, kaže Balašević, "krivi smo mi"
i u pravu je čovjek

kriva je i ta sa šaltera, naravno da je kriva, krivi su i takvi koji potpisuju ugovore i sa svojim novcima doprinose T-comu i ostalima.
Da je umjesto te na šalteru tip došao direktno do vile od Mudrinića i da je njega napao, rekli bi ljudi što mu je Ivica kriv kad su pravi gazde nijemci. Da je do nijemaca došao, ovi bi rekli da alo bagro, što očekujete, došli smo na vaše tržište i samo smo prilagodili i ponudu i cijenu i uvjete onome što imate tamo i na što inače pristajete

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #5262 u: Srpanj 02, 2014, 20:47:59 »
Upravo to, ja se iskreno čudim da nema više ovakvih primjera, čak i nešto puno veće i gore od ovoga.

Još uvijek je jako puno neinformiranih korisnika koji nisu svjesni da im se ne dostavlja niti pola od onoga što u ugovoru piše.
Po gaming forumima se najviše kuka pošto su to ipak napredniji korisnici, a boli briga tam nekog "dedu" za brzinu, bitno da može otvoriti jutarnji i večernji i u miru pročitati vijesti ili gledati maxTV.
Ali često nisu sposobni niti takvu polovičnu uslugu dostaviti, konstantno pucanje veze vodi do pucanja živaca pa makar ne znam kak bio tolerantan i neupućen. Najgore je kaj u puno mjesta ljudi nemaju alternativu i prisiljeni su to trpiti.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #5263 u: Srpanj 02, 2014, 22:09:40 »
igrom slučaja sam prije par godina surađivao sa jednom firmom za naplatu potraživanja i imao uvid u njihove dužnike

po hrvatskim selima ima puno seljaka sa skupim ugovorima, ljudi od 70-80 godina koji su potpisivali za T-com, Tele2 i Vip bijesne ugovore, podatkovne usluge, par GB prometa i onda prestanu to plaćat, pa to završi u firmama za naplatu potraživanja, pa ovi proslijede odvjetničkim službama pa tužbe pa ovrhe

realno, ti seljaci dođu jednom u XX mjeseci u neki grad, uđu u trgovački centar i oni sa pultova koji hvataju žrtve ih nagovore nabrzaka, ovi potpišu za flat uslugu i tako. Osoba od kojih 75 godina koja nema ni kompjuter nit zna što je internet i ko je onda kriv ?


Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #5264 u: Srpanj 02, 2014, 22:49:42 »
više puta stavim sliku svoje brzine,kad puknem,slikam mob,pa ,jednom uspijem stavit,da svi vidite brzine,a kad mjerim hakometrom-sve 5????????

e,otkad je napravljen onaj duble toranj i u njega uselio tcomm,sve okaj,a kak često-svaki dan idem bicom,slučajno i hakomova vozila tamo
jel to putar ili margarin????

svi na istom mjestu?????

treba nas vratit u doba gubca,kak mi se čini i idemo u tom smjeru,pa nek se povjest ponavlja,znam da su gubca nakraju smaknuli,ali.......... dsmoker