Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1884467 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #3210 u: Veljača 14, 2013, 14:33:48 »
A za kaj bi taj spotted trebao sluzit?

Naprave stranicu npr Spotted i ime tvoje škole i recimo taj koji je napravio te vidi i opiše te na statusu i ti se javiš i toe to lol

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3211 u: Veljača 14, 2013, 16:30:47 »
 cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #3212 u: Veljača 14, 2013, 19:13:51 »
Ja napravio za svoju školu al što je najbolje ovdje je vrijeđanje   cer1njo umirao sam od smjeha ovaj tjedan, sad sam dao frendu neka vodi stranicu, više mi se neda

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #3213 u: Veljača 15, 2013, 09:55:48 »
Ovaj spotted je glupost stoljeća.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3214 u: Veljača 16, 2013, 20:42:10 »
Zna li itko za neki dobar, besplatni video editing software?

Treba mi za potrebe editiranja YT videa, jer sam previše psovao i rageao na videima ;D

I da, n00b sam na tom polju, tako da mi slobodno uvalite nake savjete, opaske, prigovore, sugestije itd. itd.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #3215 u: Veljača 16, 2013, 20:59:15 »
Zna li itko za neki dobar, besplatni video editing software?

Treba mi za potrebe editiranja YT videa, jer sam previše psovao i rageao na videima ;D

I da, n00b sam na tom polju, tako da mi slobodno uvalite nake savjete, opaske, prigovore, sugestije itd. itd.

Može link tog videa ?  ;D

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3216 u: Veljača 16, 2013, 21:02:17 »
Ne može jer nije još uploadan na Yubitubi kadt1kažem


EDIT:
trebao sam se bolje izraziti. Imam više videa na compu u kojima sam rageao, a želim ih staviti na yt, naravno bez tih lijepih tonova ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #3217 u: Veljača 16, 2013, 21:04:21 »
Ne može jer nije još uploadan na Yubitubi kadt1kažem

Probaj s movie makerom, on ti je relativno lagan, a možeš i Sony vegas, camtasia studio ili adobe. Biraj  thumbs1

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3218 u: Veljača 17, 2013, 00:01:02 »
The estimated size of the object, prior to entering Earth's atmosphere, has been revised upward from 49 feet (15 meters) to 55 feet (17 meters), and its estimated mass has increased from 7,000 to 10,000 tons. Also, the estimate for energy released during the event has increased by 30 kilotons to nearly 500 kilotons of energy released.

Iste brojke je imao asteroid koji je 1908. uništio Tunguziju. Da je ovaj cijeli pao na Zemlju, broj žrtava bi se mjerio u stotinama tisuća.

NASA - Russia Meteor Not Linked to Asteroid Flyby
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3219 u: Veljača 17, 2013, 00:05:05 »
Sad ima materijala za teoretičare zavjere.  cer1njo

Tipa Ameri, HAARP, Rusija.  cer1njo

Makar, ništ nije nemoguće.

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #3220 u: Veljača 17, 2013, 00:25:09 »
Visokofrekventni elektromagnetski valovi pomocu kojih vam ispiru mozak i tjeraju vas da kupujete IGRICE jer rade na istoj frekvenciji na kojoj i mozak  cer1njo
HAARP je okrivljen i za potrese u Japanu, nist nije nemoguce jer strasan profit ostvaruju farmaceutske i raznorazne korporacije na mjestima gdje je prirodno ili umjetno izazvana kriza/katastrofa. Makar sumnjam, pogotovo za ovo u Rusiji.

A NASA ga isto sere, Tunguska je do dana danasnjeg jedan od najvecih misterija i samo su pretpostavke kaj se dogodilo i koja je jacina udara/eksplozije. Sreca pa sam procitao barem 50 teorija, a sveukupni broj ide preko 200  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3221 u: Veljača 17, 2013, 00:30:13 »
Na kraju krajeva nama običnim smrtnicima to ništ ne znači.  cer1njo

Možda su Ameri hteli diskretno testirati ruski proturaketni štit.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #3222 u: Veljača 17, 2013, 00:35:38 »
A mozda je za sve kriv papa jer je dal ostavku.
Munje i gromovi, poplave i pozari - u citavoj prici samo fali vatrogasac Mirko, kao kolateralna zrtva interdimenzionalne zavjere reptila  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3223 u: Veljača 17, 2013, 00:39:15 »

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #3224 u: Veljača 17, 2013, 00:41:47 »
Prva zapovijed bi bila: "Uvijek nosi sa sobom barem 5L benzina"  cer1njo