Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1884461 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #4470 u: Siječanj 08, 2014, 20:15:52 »
Da, da, vidio  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #4471 u: Siječanj 09, 2014, 21:55:07 »
Dosta je bilo kila i debljanja.
Prijavio se na ovo.



 ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4472 u: Siječanj 09, 2014, 22:00:59 »
Ma daj me nemoj ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #4473 u: Siječanj 09, 2014, 22:08:32 »
 cer1njo cer1njo

Zapruđe.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4474 u: Siječanj 09, 2014, 22:16:34 »
 thumbs1

Cilj ne bira sredstvo, jeli? Kako ces mjesiti znojavom trbusinom medu zenskama cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #4475 u: Siječanj 10, 2014, 00:27:32 »
Ma vidi ti našeg šveckog poduzetnika, nije se ni vratio i već otvorio školu trbušnog plesa
 thumbs1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #4476 u: Siječanj 10, 2014, 02:23:40 »
Alfa Romeo 147 1,6 TS, 2001 god.

Pročiatti opis....

 cer1njo cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #4477 u: Siječanj 10, 2014, 10:20:57 »
Ma vidi ti našeg šveckog poduzetnika, nije se ni vratio i već otvorio školu trbušnog plesa
 thumbs1

 cer1njo cer1njo ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #4479 u: Siječanj 11, 2014, 10:31:11 »
Od nove godine do jučer nisam popiuo kap alkohola niti cigaretu zapalio, (ovo zvuči kao da sam lječeni alkoholiča; a nisam ni daleko a?)...
Ali jučer od četri popodne udario po pivici i ostalim aditivima, prespavo kod bivše cure, (film u teškoj magli) i sada došo doma....

Samo se nadam da mi se filmovi neće vraćat nakon određenog vremena...

P.S. upravo dok ovo pišem, mala me zove da mi je ključ od kuće ostao kod nje... A uzevši u obzir da smo se noćas vidjeli nakon dvije godine, morat ću ići radit novi...  kava1

Dubioza Kolektiv "Kažu" HD / Lyrics


Živli...  p1va
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2014, 10:33:49 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #4480 u: Siječanj 11, 2014, 11:04:06 »


Mi na svom svakodnevnom poslu odgovaramo za jebenih pet kuna, a ove majmunčine, (svi redom na ovoj slici, bili pokojni ili živi) rade urnebes, (radili su) i boli ih kurac!
Strašno!!

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #4481 u: Siječanj 11, 2014, 12:23:31 »
Ma nema ovdje budućnosti stari moj. Dok god imaš dvije opcije HDZ i SDP i njihove "prijatelje" HNS, HSS, HSP itd nema nam pomoći. Ovu zemlju jednostavno treba naopačke okrenuti, izbaciti i pozatvarati sve političke opcije i staviti ljude koji su neopterećeni prošlostću, koji imaju znanja, kompetencije i hrabrosti  napraviti pozitivni dar-mar.
I najvažnija stvar, u ustav treba staviti da krađa državne imovine i građana, pogodavanje prijateljima, kumovima i obitelji i rasprodaja državne imovine se smatra veleizdajom, a veleizdaja se kažnjava vješanjem na Trgu svih Hrvata! Pa da te onda vidim. Pa koliko možeš biti još bahat, bezobrazan i nezasitan i krasti vlastiti narod. Naravno, nije ovo samo pošast kod nas, ali.....
I zbog svega navedenog ovdje ne vidim nikakvu perspektivu. U govnima smo do grla i nema nam spasa. Sve što kažu - lažu. Ja dobro znam kako sam živio prije 5, 6  godina a kako danas.  Baš osjećam (naravno cijela obitelj) na svojoj koži. Točno mogu reći što smo imali i što smo si mogli priuštiti tada a što danas.
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2014, 12:27:36 od Iceman »

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #4482 u: Siječanj 11, 2014, 12:26:19 »
Polit benzinom i zapalit...

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4483 u: Siječanj 11, 2014, 12:37:17 »
Ma nema ovdje budućnosti stari moj. Dok god imaš dvije opcije HDZ i SDP i njihove "prijatelje" HNS, HSS, HSP itd nema nam pomoći. Ovu zemlju jednostavno treba naopačke okrenuti, izbaciti i pozatvarati sve političke opcije i staviti ljude koji su neopterećeni prošlostću, koji imaju znanja, kompetencije i hrabrosti  napraviti pozitivni dar-mar.
I najvažnija stvar, u ustav treba staviti da krađa državne imovine i građana, pogodavanje prijateljima, kumovima i obitelji i rasprodaja državne imovine se smatra veleizdajom, a veleizdaja se kažnjava vješanjem na Trgu svih Hrvata! Pa da te onda vidim. Pa koliko možeš biti još bahat, bezobrazan i nezasitan i krasti vlastiti narod. Naravno, nije ovo samo pošast kod nas, ali.....
I zbog svega navedenog ovdje ne vidim nikakvu perspektivu. U govnima smo do grla i nema nam spasa. Sve što kažu - lažu. Ja dobro znam kako sam živio prije 5, 6  godina a kako danas.  Baš osjećam (naravno cijela obitelj) na svojoj koži. Točno mogu reći što smo imali i što smo si mogli priuštiti tada a što danas.

Upravo to, isto je i kod mene, znam kolko smo mogli prije, a kolko sada možemo, cijela obitelj, baš su napravili takvo govno od države, treba sravnat sa zemljom sve i nanovo početi.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #4484 u: Siječanj 11, 2014, 14:31:04 »
teško da se išta može promijeniti u zemlji gdje su ljudi govna.
Govna kojima su prioriteti ko što ima, ko se s kim jebe, jel peder ili srbin ili slovenac ili bosanac ili iz drugog kvarta ili navija za pogrešni klub ili piše ćirilicom ili sl.
Vlast je promjenjiva. Ljudi nisu. Odnosno jesu, ali samo nagore. Kao što se vidi.

Nisam vjernik, ali sa simpatijama gledam na Franju. Štajaznam, ne kužim se ja u to, al mi izgleda sasvim ispravan lik.
No, mojim zemljacima talibanskim hrvatinama, niti papa nije dovoljno dobar.