Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1884504 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #6075 u: Siječanj 15, 2015, 16:41:07 »
7 godina

WTF, kaj smo tako nesposobni?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #6076 u: Siječanj 15, 2015, 19:59:23 »
Kakvih kretena ima:


Tip me davi da je to strašno.. Na svaku poruku odgovara i sere; U šest dana koliko je na forumu je već dobio suspenziju jer sam ga prijavio, no danas je krenuo i na pp maltretiranje...

To je inače onaj koji se preseravo sa GTX 970 karticom kojem sam slikovito objasnio situaciju



Zvučim glupo, ali što znači TDi kod računala? Mislio sam da dosta znam s računalima, ali nikad ne čuh za TDi. To neki Dizel za računala?  cer1njo
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #6077 u: Siječanj 15, 2015, 21:09:55 »
TD= thumb down, TDi je množina :D
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #6078 u: Siječanj 15, 2015, 21:17:48 »
thumbs... DOWNi?  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #6079 u: Siječanj 15, 2015, 21:37:49 »
WTF, kaj smo tako nesposobni?


Ne, brod je renoviran, (produžen) davno sada je jednostavno na vezu u Lencu jer je jeftinije nego u ostalim Euro zemljama..

Iako ne kužim baš previše zašto nema posla za njega, ali nije ni bitno... Mutno je to sve skupa

A na zimu 2013 je orkansa bura otčupala ovaj crveni brod sa veza i  u smjeru strelica  je došlo do "sudara" jer je ovaj bio vezan na lukobran kamo je odneslo ovaj vrveni brod  cer1njo
I ponovni remont  cer1njo


Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #6080 u: Siječanj 15, 2015, 21:42:30 »
thumbs... DOWNi?  cer1njo

Da   cer1njo
Njemu je to logično, vidiš iz njegovih postova na BUG-u  s kojima yebe Doktora u zdrav mozak da nije baš skroz posložen u glavi  ;D
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #6081 u: Siječanj 15, 2015, 21:55:39 »
Ima tamo puno likova kojima ti TU i TD život znače... Da ne pričam i zvjezdice...
Uredu je kod diskusije jer znaš kada netko sere, a kada ne iako više znam po imenima članova tko je kakav forumaš nego po tim TDima koji su do nedavno predstavljali dizaster jer su se djelili ko ludi od strane isfrustriranih idiota. Da ne pričamo da je neki tip napravio stotinu accounta samo da bi sa svima djelio TD... Pištolj, metak, čelo; hvala ljepo.

Čak sam dobivo i poruke da sam te zvjezdice, (nekakav doprinos i kvaliteta diskusije na forumu; šta praktički i nije istina) dobio "preko veze" ma šta god to značilo i tako to...

Zbilja ima retardiranih ljudi kojima bi bilo bolje da istražuju morske dubine i ostanu bez zraka u boci nego da komentiraju na forumu...

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #6082 u: Siječanj 15, 2015, 22:00:41 »
Sad je fora kad se za  TU i TD može vidjeti ko je stisnuo. Dosta se sad smanjilo thumbanje, kolko sam vidio ono što pratim da se sad daje baš s razlogom kad netko nešto korisno napiše ili opet kad netko baš užasno sere i trolla dok se prije dijelilo šakom i kapom..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline the_prodigy

Odg: Birtija
« Odgovori #6083 u: Siječanj 15, 2015, 22:23:52 »
Vidilo se i prije, pa su onda to maknuli jer su ljudi kenjali jedni drugima zasto im daju TD, a kad su maknuli onda su pak drugi koji prije nisu htjeli davat TD poceli davati. A sad nedavno su opet vratili da se vidi, meni je bolje tako.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #6084 u: Siječanj 15, 2015, 22:29:45 »
 cer1njo



TD troll king BUG.hr

« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2015, 22:32:02 od doktor1 »

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #6085 u: Siječanj 15, 2015, 22:38:16 »
Vidilo se i prije, pa su onda to maknuli jer su ljudi kenjali jedni drugima zasto im daju TD, a kad su maknuli onda su pak drugi koji prije nisu htjeli davat TD poceli davati. A sad nedavno su opet vratili da se vidi, meni je bolje tako.

Aha, onda nisam dovoljno dugo aktivan pa nisam skužio da se već prije vidlo  sm1jeh
Što se mene tiče isto je ovako bolje, ak napišeš nešto korisno meni ili općenito to vrijedi TU, ak sereš vrijedi TD  pa nek se vidi svačije mišlenje  thumbs1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #6086 u: Siječanj 15, 2015, 22:39:25 »
Je, bilo je prije pa je ukinuto te je zavladao potpuni kaos...
Svi su lupali TD samo iz nekog reatrdiranog zadovoljstva...

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #6087 u: Siječanj 16, 2015, 08:54:21 »
I na Indexu su isto pastiri izgleda  fpalm1
Pogledaj jebeni tekst.. pogledaj ga samo. To da nije članak sa 3 riječi naprave ga ovako  fpalm1




Citat:
U Detroitu je predstavljena novi Porscheov 911 Targa 4 GTS koji je, ovaj put, dobio nešto sportskiju vanjštinu, bi­xenon svjetla, sportski ispuh i nove 20­colne naplatke. 

Međutim, sigurno je glavna vijest kod njega je 3.8­litreni bokser s 430 KS koji mu donosi ubrzanje do stotke za nevjerojatnih 4.3 sekunde!

Ispod prednjeg poklopca nije 3,4­litreni motor već 3.8­litreni bokser sa šest cilindara koji Targi 4 GTS donosi 430 KS i 440 Nm okretnog momenta dostatnih za maksimalnu brzinu veću od 300 km/h i skok do stotke za oko četiri sekunde!

 Uz spomenuti motor Porsche 911 Targa 4 GTS dobio je i PASM šasiju te Sport Crono paket. U prodaju 911 Targa 4 GTS krenut će u ožujku po cijeni od milijun kuna.


Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #6089 u: Siječanj 17, 2015, 15:52:25 »
Car ave1
Super je rekao za ono o izborima i kolindi