Autor Tema: The Witcher 2  (Posjeta: 25927 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TexWiller

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #90 u: Travanj 22, 2012, 00:01:06 »
Da, svako ima svoje mišljenje i to je to.

Nego, sada bi igrao neki atmosferični RPG sa dobrim likovima i pričom, ali neznam šta. Witcher 2 mi je postavio viskoe standarde tako da. Razmišljam preći Dragon Age i Dragon Age 2 i to će se vjerovatno dogoditi.

Probao Risen, ali onda mutava borba me je odbila nakon pet minuta, Mnogima je ta igra odlična , ali mene ne privlači uopće

Ako nisi probao, Divinity 2 - topla preporuka, Gothic 4 (bugovita, ali da se) i TwoWorlds 2 (isto bugovi, ali ne smeta previše). Dragon Age 1 ako nisi igrao, obavezno, 2 nemoj niti pokušavati.

Takav filing o viskom standardima sam ja imao nakon Witchera 1 (a imam ga još uvijek), sve RPG-ove uspoređujem sa njim, al još nisam naišao ko će ga zbaciti sa tron (Dvojka je genijalna, vidim da ti se posebno svidjela), ali meni nekaj fali (nemram to opisati).

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #91 u: Travanj 22, 2012, 00:05:43 »
Odlican je Witcher, ali svima toplo preporucam Dark Souls dok dodje na PC.
Najbolja borba ikad u nekom akcijskom RPG-u, pisat cete krv svako jutro nakon igranja, ali se isplati jer je nakaj posebno kaj se tice gameplaya. Sutra mislim zavrsiti Witcher 2 pa jos ovdje napisem konacne dojmove.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 2
« Odgovori #92 u: Travanj 22, 2012, 00:26:10 »
ali meni nekaj fali (nemram to opisati).

mračna, prljava i vulgarna istočnoeuropska atmosfera jedinice  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline TexWiller

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #93 u: Travanj 22, 2012, 00:33:42 »
 thumbs1

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #94 u: Travanj 28, 2012, 21:53:59 »
Vec par dana nisam igral, a na samom kraju sam sejval.
Danas sam ga konacno zavrsil, odlicna igra. Prica, likovi... ma sve.
Nije vrijedno spominjati neke mane i nedostatke. Nakon odgledane zavrsne animacije - jedva cekam nastavak!
Prije toga slijedi jos jedan prolazak i drugaciji pristup i odabiri. U prvom prolazu sam pokusaval rijesiti sve na ispravan nacin, borba za ideale neljudskih manjina, jednakost itd....

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #95 u: Travanj 29, 2012, 16:41:27 »
Je probao netko od vas igrati arena mode?
Izazovno i idealno mjesto za usavrsavanje borbe.
Nakon nekoliko sati u areni, Dark tezina mi se cini kao easy  cer1njo

Offline doktor1

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #96 u: Travanj 30, 2012, 08:26:41 »
I bez Arene i vježbanja na Dark težini posle postane jednostavno kada unaprijediš lika i oružja. A još mač koji pri udarcu vraća health i besmrtan sam. Ovo igrat na Nornal ili Hard je bezveze ja mislim.

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #97 u: Travanj 30, 2012, 13:07:16 »
Prvi puta sam poceo na Hard igrati zbog vlastite gluposti tj. neinformiranosti. Sjecam se da su jos prije izlaska najavili neku tezinu na kojoj nece biti save-a i pomislio da je to Dark  fpalm1
Dok sam shvatio o cemu se radi, vec sam ima barem 10h igre i nije mi se dalo kretati ispocetka. Ginulo se na nekim dijelovima dosta na hard. Sad igram na Dark i pri kraju prvog chaptera sam i jos niti jednom nisam poginuo. Ne znam u cemu je stvar, privikavanje i usavrsavanje ili ovi itemi koji se pojavljuju samo na Dark olaksavaju uzasno igru.

Po meni je najveci problem prelagane borbe potrosnja vigora tj. stamine. Trosi se samo dok blokiras i koristis znakove, a izbjegavanje udaraca tj. dodge je neogranicen kao i nabijanje s macom. Da se trosi nakon svake nase akcije trebalo bi dosta planiranja.

Posto je ovo ipak RPG, AI. nije neki pametnjakovic. Tijekom borbe ako se iskoristi Quen Sign i pocnes se bacati oko neprijatelja da mu dodjes iza ledja - gotov je sam tak i treba mu dugo se okrene na pravu stranu. Quen je stalno aktivan i cak ako te netko udari energija ostaje na 100% i samo se ponovi citav postupak bez potrebe za blokom i kontrama.
Probao razne pristupe, ali ovo najbolje pali i cak razmisljam da prekinem s tim samo da mi bude izazovnije.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 2
« Odgovori #98 u: Travanj 30, 2012, 13:09:22 »
Istina, Quen je i meni strašno olakšao igru kad sam ga otkrio i unaprijedio
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline LukaM 110

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #99 u: Svibanj 02, 2012, 20:14:15 »
Meni danas stigao za xbox. Jos nisam krenuo, samo sam ga instalirao na disk i upalio. Divim se cd projectu na tome kaj ti sve daju. Dobijes quest book od sto strana, debeli pravi manual i cd sa soundtrackom za manje para nego od ea jedan dvd i dva lista papira.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 2
« Odgovori #100 u: Svibanj 02, 2012, 22:03:40 »
Istina, ja imam jedinicu EE i dvojku "normalni" i u oba dobio DVD-e s igrom, sa bonus materijalom, soundtrackove, mape, manuale, game guideove, figurice, novčiće... nema što nema. A oba platio ispod 300kn  ave1 (jedinicu mislim 299, a dvojku oko 260 čak)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline LukaM 110

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #101 u: Svibanj 13, 2012, 14:27:47 »
Zanima me jel na kompu postoji arena (valjda postoji) i da li je igrate? Ja sam malo danas probao i super mi je. Zgodno je sta se mogu usporedjivati bodovi s prijateljima.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 2
« Odgovori #102 u: Svibanj 13, 2012, 15:04:07 »
Postoji, ali nisam baš osobno igrao
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline LukaM 110

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #103 u: Svibanj 13, 2012, 15:23:48 »
Probaj, meni je super

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 2
« Odgovori #104 u: Svibanj 13, 2012, 21:25:46 »
OK, probao, ali nisam igrao  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.