Autor Tema: Novi modeli automobila  (Posjeta: 201337 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #195 u: Ožujak 08, 2013, 23:55:49 »
Nakon Drive Cluba, evo konačno i pravih fotki CLA.

Mercedes-Benz CLA 2014





Sviđa mi se shy1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #196 u: Ožujak 09, 2013, 09:37:54 »
Prelijep  hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #197 u: Ožujak 09, 2013, 22:13:18 »
FIRST LOOK: Bentley Flying Spur - New Model - Geneva 2013


Dobro izgleda s novom guzom.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #198 u: Ožujak 21, 2013, 21:28:28 »
Vidim da je DogZy gore već stavio sliku, ali evo ja ću i AMG verziju.

Procurile fotke Mercedes-Benza CLA 45 AMG


Moram reći da prije cca 2-3 godine nisam bio ljubitelj mercedesa. Jednostavno niti jedan njihov model mi se nije sviđao. Nisam volio tu marku. Situacija se počela mijenjati dolaskom novih/novijih modela C i E klase te SLS-a.
Uskoro dolazi CLA koji mi je prelijep, a vjerojatno će mi biti i najljepši mercedes uz SLS.
Sad ga još moram vidjeti uživo, zanima me njegova veličina. Nadam se da nije puno manji od C klase.
Ali auto je prelijep, pogotovo AMG verzija. Kaže mi frend iz njemačke koji radi za daimler da bi početna cijena trebala biti oko 28000 eura.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #199 u: Ožujak 21, 2013, 21:30:08 »
Savršen. Ista priča kao i kod tebe Ice  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #200 u: Ožujak 21, 2013, 23:02:33 »
savim je okej
jedino mi je bijela boja promašena za merc
siva mu je nekako prirodnija


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #201 u: Ožujak 21, 2013, 23:50:15 »
Crveni  hug1

A ne znam, dobar mi je bijeli u AMG izvedbi, kombinacija bijelo - crno - crveno mi je mrak
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #202 u: Ožujak 22, 2013, 00:19:58 »
Ista stvar Shimmy, sviđa mi se jako u bijeloj boji. Mislim da me baš bijeli AMG C63 koji sam znao viđati po gradu privukao ovoj marki. Inače slažem se da je mercedesova siva boja, ali nemam ništa protiv da se malo odmaknu od tog sivila.

Offline karlo007

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #203 u: Ožujak 26, 2013, 13:33:31 »
FORD SHELBY 1000 S/C Trn u peti Bugattija Veyrona

Čak 1200 KS pod haubom novi Super-Mustang čini najsnažnijim serijskim autom



Kome Shelby GT500 sa 662 KS nije bio dovoljno o snažan Ford i Shelby pripremili su novu snažniju izvedbu. Tako će premijerno prikazivanje na Salonu automobila u New Yorku doživjeti Ford Shelby 1000 S/C sa čak 1200 KS, što ga čini najsnažnijim serijskim street legal muscle carom na svijetu.

RETROBUILT MUSTANG Novi model s izgledom legende
Mnogobrojnim zahvatima na 5,8-litrenom V8 motoru iz Forda Mustanga Shelbyja GT500 snaga je povećana gotovo za duplo! Logičan je to nastavak, jer je još prošle godine na salonu u New Yorku Shelby predstavio 950 KS snažan model. Osim nevjerojatne snage, nova verzija ima launch control, podesiv ovjes, snažnije kočnice i atraktivnije te još sportskije uređenu unutrašnjost. Performanse još nisu poznate, za sada se tek nagađa da će Shelby 1000 S/C u salonima stajati oko 160.000 dolara, a proizvesti će se samo sto primjeraka.




Ford Mustang Shelby 1000

Offline DogZy

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #204 u: Ožujak 26, 2013, 17:18:33 »
160000$ kazes? kuul

Mlako mi izgleda.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #205 u: Ožujak 26, 2013, 17:54:02 »
Meni je odličan, osim ove hiljadarke, bezveze mi to, jeftino izgleda.

Nego  - žena i to amerikanka vozi auto od 1000+ konja - sa ručnim mjenjačem?!  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #206 u: Ožujak 28, 2013, 16:52:07 »
volim ja muscle car

al kao da su malo zasrali novi camaro. I dalje super izgleda, no djeluje mi kao da dizajnerski idu u krivom smjeru. Pogotovo zadnjica. Štajaznam....






Offline ManTheRamparts

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #207 u: Ožujak 28, 2013, 16:56:25 »
Je, iza su ga zeznuli, ko neka Honda zgleda.

Offline Punisher

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #208 u: Ožujak 28, 2013, 18:19:36 »
Slazem se sjeban straga, i malo manja svjetla sprijeda, ljepsi mi ke prosli.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #209 u: Ožujak 28, 2013, 23:03:26 »



Slažem se, zajeb žešći, naprijed ne još toliko iako isto ali iza - kako je i Punisher rekao, Honda, čim sam vidio zadnji kraj Prelude mi pao na pamet



 fpalm1

Nije Prelude loš ali bome nije ni Camaro Prelude
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2013, 23:45:49 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.