Autor Tema: Novi modeli automobila  (Posjeta: 201336 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #210 u: Ožujak 28, 2013, 23:16:15 »
koliko sličnosti ima, strašno  fpalm1

Offline Punisher

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #211 u: Ožujak 28, 2013, 23:25:26 »
Ramparts je rekao da je ko honda ne ja, ali slazem se, isti prelude straga.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #212 u: Ožujak 28, 2013, 23:46:28 »
Pardon, Ramparts onda  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #213 u: Ožujak 28, 2013, 23:59:58 »
i mene od prvog trena podsjetio na zadnji kraj Honde
ali, zanimljivo, mene je podsjetio na Integru a ne Prelude




Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #214 u: Ožujak 29, 2013, 02:28:20 »
Branik je sličniji na Integri a na Preludeu svjetla. Kako god okreneš, rade (staru) Hondu od (novog) Camara  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #215 u: Travanj 01, 2013, 19:10:40 »
ali, zanimljivo, mene je podsjetio na Integru a ne Prelude

 cer1njo cer1njo

Istina
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts


Offline Punisher

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #217 u: Travanj 02, 2013, 16:50:16 »
Prejebob

Offline DogZy

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #218 u: Travanj 02, 2013, 18:29:00 »
Sva sreca pa je koncept. Stignu popraviti jedan detalj: kod trece slike se najbolje vidi; kraj krova i iznad straznjih guma, ravna povrsina koja ide prema straznjem kraju, koja smeta mojim ocima. Nikako ne pase na cjelokupnu kompoziciju i plohe auta.

Inace, svida mi se. sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #219 u: Travanj 02, 2013, 22:08:09 »
DogZy - slažem se  thumbs1

Ali čist sumnjam da bu takva nova Impreza. Ako bude, svaka čast, jebeš Alfe i sve, ovo kupujem za 2 godine  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #220 u: Travanj 06, 2013, 20:41:48 »
Citroen C4 Picasso 2014









r







You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #221 u: Travanj 06, 2013, 21:55:09 »
Ne.
Naprijed mi je čudan, iza izgleda kao Golf, sa strane je čudan tj zbog konfiguracije stakala izgleda kao da bi mogao ići u oba smjera odn i zadnji kraj bi mogao proći kao prednji, a unutra - a ono ok je ali ja nikad neću prihvatiti nepostojanje instrument ploče ravno ispred vozača
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #222 u: Travanj 06, 2013, 22:41:44 »
Picasso ne podliježe zakonima auta, tj. ne očekuje se od njega što i od auta.

Jednom davno sam sa bivšim kolegama putovao u Fiatu Multipli (to je ta kategorija), odlično je to, mislim za takve situacije. Skupi se ekipa, mjesta ko u priči, ko salon na kotačima. Ili za veće obitelji. Zato je pretpostavljam i instrumentna ploča u sredini, da svi mogu pratit. Picasso sasvim solidno djeluje. Kupio bih ga - nikad, al to su ukusi.

Offline DogZy

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #223 u: Travanj 06, 2013, 23:16:51 »
Nisam se mogao sjetiti na kojeg me auta podsjeca, sad znam! sm1jeh
I sad znamo kako ce Golf Plus izgledati :P
Prvi je Picasso isto bio takav, oblik jajeta.

I ovo sto versus kaze.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #224 u: Travanj 06, 2013, 23:35:24 »
Dobro kaže ali ja ne govorim o praktičnosti nego izgledu. Praktičnost ne mogu osporiti. Ta Multipla je isto bila savršena za ekipu ili veliku familiju kad se putuje ali je bila ružna za popizdit  cry1
Prvi Picasso mi recimo nije bio ni ružan (kao Multipla) niti čudan kao ovaj, dapače, prvi Picasso mi se dizajnom jako sviđao kad je izašao.

A i prethodnik ovog, dakle C4 ne Xsara mi je lijep:



Čak sam se vozio u istom i ima prostora za ne vjerovat i udoban je.

Nije stvar Picassa niti takvog tipa vozila, jednostavno ovaj mi ne sjeda
« Zadnja izmjena: Travanj 06, 2013, 23:38:36 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.