Autor Tema: Novi modeli automobila  (Posjeta: 201335 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #450 u: Siječanj 10, 2014, 11:48:30 »
Impreza uvek dok dojde novi model je gadna, al s vremenom sedne i opet je zakon. Bar je meni uvek tak bilo. cer1njo

Ko se seća ovo dok je došlo?



 cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #451 u: Siječanj 10, 2014, 13:37:39 »
neće mi otvoriti sliku, a baš me zanima na koju misliš  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #452 u: Siječanj 10, 2014, 13:43:40 »
ona sa okruglim svijetlima, tužnom facom i čini mi se da je najpoznatija kad kažeš Imreza WRX STi

Offline Punisher

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #453 u: Siječanj 10, 2014, 15:16:29 »


Ova vjerojatno al Ramparts hotlinka pa mu ne radi slika xDD

Offline DogZy

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #454 u: Siječanj 10, 2014, 20:54:59 »
Meni je i ta super, svjetla mi ne smetaju previse, cak imaju nesto...

Vidi se slika od Mtra, samo ga cititajte i c/p onu sliku.

A nova impreza nije losa...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #455 u: Siječanj 10, 2014, 21:33:42 »
@dogzy: prvi koji nije toliko kritican i skeptican. Mene je iznenadio izgled iako nisam odusevljen. Pogotovo kad sam vidio slicnost s Micekom :/
Svidja mi se tak uglasta i sve to, ali nisu je trebali bas tolko "evo"luirati... cak i ona prije mi je jako dobro zgledala kao hatchback samo... sve prije ovih new age linija su jako dobre, pogotovo "stara" 22B

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline DogZy

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #456 u: Siječanj 10, 2014, 23:31:51 »
 Dizajn kojeg furaju japanci (i ostali azijati) je ili dobar ili jednostavno los. Ova nova Impreza je iznimka koja se ugurala negdje izmedju. Ima naglasene bokove, izgledavo misicavo, spojler je savrsen... Ali prednji kraj mi je los i nedostojan STI znacke, najveci minus. Odozada je vrlo dobar, no prva asocijacija kad gledam straznje farove je Volvo, ne znam koji model, ali ima gotovo iste farove. Sve u svemu, solidan start, nadam se da ce nesto s vremenom izmijeniti sprijeda, ili mozda dolaskom drugog modela. Ostaje zal za konceptom kojeg su odbacili prosle godine, a koji je bio jedinstven i bas onakav kakav treba biti.
Kad ga budete vidjeli na cesti, okretat cete se vi za njim, bio on vama los ili ne. I s vremenom ce vam postati samo bolji.
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2014, 23:33:29 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #457 u: Siječanj 10, 2014, 23:33:10 »
Ma meni nije ružan al to nije pravi STI, izgubio je svoj subaru šarm, nije mi ružan.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #458 u: Siječanj 11, 2014, 01:53:34 »
Ma meni nije ružan al to nije pravi STI, izgubio je svoj subaru šarm, nije mi ružan.


Točno ovo  thumbs1

Inače ona sa okruglim svjetlima je i meni bila čudna kad je došla ali da, kak MTR veli, postane lijepa, dapače, danas (i već jako dugo) mi je prekrasna  hug1

EDIT:

@DogZy, je, imaš praf, ne znam jel mislimo na istog, no u šveckoj sam se nagledao volva i ovaj mi prvi pada na pamet



A možda i na C70 misliš ali ovaj mi je najsličniji sa svjetlima
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2014, 02:00:17 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #459 u: Siječanj 11, 2014, 15:19:50 »
A ja što više gledam Volvove aute, sve manje i manje sličnosti nalazim s Imprezom ;D
Ali nešto ima sličnog, možda ne toliko oblikom, koliko bijelim staklom za rikverc koji je skoro identičan.

A što kažete na ovog macana? (Ne onaj tulavi Porš cer1njo)

2015 Lexus RC F
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #460 u: Siječanj 11, 2014, 15:40:35 »
Ja sam Lexus fenboj i savršen mi je  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Boss302

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #461 u: Siječanj 12, 2014, 23:25:34 »
Jaguar je stvarno dosadio sa onim svojim XK-R  kava1
Ali ovaj novi F-Type stvarno ostavlja bez riječi  ave1
SAMO GA POGLEDAJTE!!

Offline speedy56

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #462 u: Siječanj 13, 2014, 20:56:47 »
A tek coupe verzija...

 thumbs1

Meni jedan od onih auta koji ti prirastu srcu dizajnom, istom bolesti me zarazil i Vantage  shy1

Offline DogZy

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #463 u: Siječanj 13, 2014, 22:32:56 »
Trazimo razlike na slici? cer1njo

Odlican dizajn, da. Zanima me jel to Callum dizajnirao ili netko drugi.

EDIT: je, ipak radi u Jaguaru. Zacudili bi se koje je sve autine sam dizajnirao. ave1
« Zadnja izmjena: Siječanj 13, 2014, 22:38:27 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Boss302

Odg: Novi modeli automobila
« Odgovori #464 u: Siječanj 13, 2014, 22:55:36 »
Callum je legenda!!  ave1  ave1
Ford RS200,Nissan R390 čak i Ford Puma super izgleda..