Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1903783 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5010 u: Svibanj 05, 2014, 15:15:58 »
Jesi ove makro fotke rješavao sa refocusom ili standard?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5011 u: Svibanj 05, 2014, 18:39:09 »
Nokia Camera...

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5012 u: Svibanj 06, 2014, 18:31:35 »
Hm.... Gledam malo... Dali sam ja to upao u more... Min Altitude -13m  cer1njo


______

Danas usliko prvu panoramu i solidno je... Malo mi je trebalo da skužim ovaj Nokia Panorama  način slikanja  ;D



Bila je još veća, ali sa ljeve strane je otok Krk koji je malo prkosio zakonima fizike...
Probao sam Photosynth, ali mi ima jako lošu kvalitetu slike, a o rezanju vanjskih rubova da ni ne govorim...

A inspiriran ovom reklamom...

Windows Phone Presents: Mountain Bike Sick Day - YouTube

i ja snimam uzbudljiv i akcijom nabijen video sa Nokiom za vrijeme riskantne vožnje na bicikli...

Brum brum... - YouTube
« Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2014, 18:39:43 od doktor1 »

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #5013 u: Svibanj 06, 2014, 19:04:32 »
jedan od najomiljenijih RI fukodroma  ;D  laik  thumbs1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5014 u: Svibanj 06, 2014, 20:56:19 »
« Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2014, 21:10:13 od doktor1 »

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #5015 u: Svibanj 07, 2014, 13:23:48 »
Stigao doma neki novi Luckyluke... Bio ujutro u bolnici, čekao cijelo jutro na mukotomiju (smanjivanje nosnih školjki) i konačno se rješio problema s disanjem koje vučem bar 10 g. unatrag. Prošle godine sam ravnao septum (nosnu pregradu), ali slabo je pomoglo pa sam tek danas primljen na ovaj zahvat i oduševljen sam razlikom prije/poslije.

Zahvat je brz, bezbolan, pod lokalnom anestezijom i odmah se ide kući za razliku od standardnih operacija gdje se ostaje do tjedan dana. Do sad sam koristio razne sprejeve koji pomažu kratkoročno, pa sam već popizdio čekajući da mi to riješe i mogu reć da mi se čekanje isplatilo i nešto najbolje šta sam u životu napravio za sebe. Sad dišem punim plućima hvala bogu i nema više gnjavaže s raznim sprejevima. Možda teške riječi, ali ko da mi se promijenio pogled na svijet, ko da sam drugi čovjek.  kuul

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #5016 u: Svibanj 07, 2014, 13:39:10 »
 p1va hug1

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #5017 u: Svibanj 07, 2014, 14:07:10 »
Bravo!  thumbs1

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #5018 u: Svibanj 07, 2014, 15:14:14 »
Pozdrav kuje :P



Sent from the den


Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #5019 u: Svibanj 07, 2014, 18:22:06 »
Stigao doma neki novi Luckyluke... Bio ujutro u bolnici, čekao cijelo jutro na mukotomiju (smanjivanje nosnih školjki) i konačno se rješio problema s disanjem koje vučem bar 10 g. unatrag. Prošle godine sam ravnao septum (nosnu pregradu), ali slabo je pomoglo pa sam tek danas primljen na ovaj zahvat i oduševljen sam razlikom prije/poslije.

Zahvat je brz, bezbolan, pod lokalnom anestezijom i odmah se ide kući za razliku od standardnih operacija gdje se ostaje do tjedan dana. Do sad sam koristio razne sprejeve koji pomažu kratkoročno, pa sam već popizdio čekajući da mi to riješe i mogu reć da mi se čekanje isplatilo i nešto najbolje šta sam u životu napravio za sebe. Sad dišem punim plućima hvala bogu i nema više gnjavaže s raznim sprejevima. Možda teške riječi, ali ko da mi se promijenio pogled na svijet, ko da sam drugi čovjek.  kuul

 thumbs1

sredio si usis, sad onda imaš i bolje performanse ?
(šala, jeli  kadt1kažem).

Ne kaže se zakurac da je zdravlje najbitnije, doista je.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #5020 u: Svibanj 07, 2014, 19:47:29 »
Performanse su narasle eksponencijalno kuul Ne bih mjenjao ovaj lijepi osjećaj prohodnih nosnica ni za 10 000 kn. Baš sam ponosan na sebe šta sam se natjerao na ovo, ali definitivno se isplatilo. Mogao bih sad usisati kemijsku iz džepa na majici, ko na onoj reklami.  cer1njo

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #5021 u: Svibanj 07, 2014, 20:25:00 »
Pozdrav kuje :P



Sent from the den


Ufffff kuuuupuuuujem  thumbs1

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #5022 u: Svibanj 07, 2014, 20:51:19 »
Stigao doma neki novi Luckyluke... Bio ujutro u bolnici, čekao cijelo jutro na mukotomiju (smanjivanje nosnih školjki) i konačno se rješio problema s disanjem koje vučem bar 10 g. unatrag. Prošle godine sam ravnao septum (nosnu pregradu), ali slabo je pomoglo pa sam tek danas primljen na ovaj zahvat i oduševljen sam razlikom prije/poslije.

Zahvat je brz, bezbolan, pod lokalnom anestezijom i odmah se ide kući za razliku od standardnih operacija gdje se ostaje do tjedan dana. Do sad sam koristio razne sprejeve koji pomažu kratkoročno, pa sam već popizdio čekajući da mi to riješe i mogu reć da mi se čekanje isplatilo i nešto najbolje šta sam u životu napravio za sebe. Sad dišem punim plućima hvala bogu i nema više gnjavaže s raznim sprejevima. Možda teške riječi, ali ko da mi se promijenio pogled na svijet, ko da sam drugi čovjek.  kuul

Moraću i ja onda ovo napravit, već mi je dosta sprejeva.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #5023 u: Svibanj 07, 2014, 21:13:14 »
Samo naprijed ! Na sprejeve samo trošiš novce, a uništavaš si sluznicu pretjeranom upotrebom. Odi najprije kod svog otorinca da ti da dijagnozu, možda kod tebe nisu problem nosne školjke, nego nosna pregrada koja štrši u jednu stranu i smanjuje protok zraka. To nije rijetka pojava i po mom iskustvu najčešći uzrok lošem disanju. Operacija je pod općom anestezijom, izmasakriraju ti nos no boli te briga jer spavaš. Poslije je malo bed jer ima puno krvi i ne možeš 6 dana disati na nos jer imaš tampone u njemu no i to prođe. Za bolove dobiš lijekove i nemaš problema s tim. Samo da ti kažem da ta operacija nije ništa čega bi se trebao bojati, dok je mnogi opisuju ko da prolaziš kroz 7 krugova pakla. Btw ne bi bilo loše da se testiraš na alergije jer i one mogu biti uzrok lošem disanju.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #5024 u: Svibanj 07, 2014, 21:21:29 »
Idem već par godina na preglede kod doktora ua nos i kaže da imam zadebljanje sluznice. Koristim sprej koji mi je on propisao i pomaže, ali bilo bi bolje da ne moram više koristit i da mogu normalno konačno disati.