Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 722505 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1485 u: Kolovoz 27, 2014, 17:51:20 »
Godzilla (2014)

Solidan, pa ne berem baš toliko loše kritike prema filmu. Čudovište Muto izgleda najgore ikad i apsolutno je besmislen kroz sami dizajn te najveći minus filma, baš mi ga je bilo neugodno gledat. Scene s Godzillom su dobre, no užasno fali nekakvog zooma, koji stvara dojam kao da su je loše napravili čudovište, pa je snimano s distance, nezz kako da opišem; nema finih kadrova izbliza di vidimo strašnu godjiru i to najviše fali. Generičan glavni glumac, koji je US Private i uspijeva se naći svugdje gdje treba i to dosta živcira. Ostalo mi je sve nekako dobro, ima dobar flow i ostavlja dobar feel na kraju.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1486 u: Kolovoz 27, 2014, 21:46:41 »
Tenacious D in The Pick of Destiny (2006.)

Prvo sam naletio na ovaj video na YT-u dok sam tražio Bachov Bouree in E minor, pa sam odlučio i cijeli pogledat i film mi je do jaja ! Prava komedija za nasmijat se, baš ima urnebesnih scena poput onog power slide-a, simulacije live svirke itd. xD Ne znam šta bi puno rekao o filmu, jednostavno - preporuka svima koji traže komediju, usto ih zanima rock mjuza.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1487 u: Kolovoz 30, 2014, 23:18:18 »
Echelon Conspiracy (2009)

Pokušava biti malo Bourne i DoubleO7, ali ne djeluje dovoljno ozbiljno. Nezz, solidan cast, no glavni lik Shane West mi je užasan smor, nikako nemogu isprat izraz njegovog lica iz glupih teen komedija u kojima sam ga gledao. Ima dobar potencijal, ali ga ne iskorištava, daleko bolji su mi npr. Eagle Eye sa Shia LaBeoufom ili Source Code sa Jake Gyllenhaalom. Na sreću i ovakav solidnjak kod mene prolazi budući da baš volim akcijske krimi urotničke filmove. Ono što ću definitivno pamtit iz filma je Tamara Feldman. Želim je jako <3.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1488 u: Rujan 04, 2014, 06:25:31 »
Fair Game (2010)

Sviđa mi se ova napeta drama po istinitom događaju. Prilično je jasno da film i nebi bio toliko dobar i zanimljiv da sjajno svoj posao nisu obavili Naomi Watts i Sean Penn. Sviđa mi se što ne brza s ničime te ima spor tempo. Fino prikazana borba pojedinca protiv nemilosrdnog sistema i koliko su dvoje ljudi sa snažnim i nepokolebljivim stavom jači u zajedništvu. Isto tako sviđa mi se što je film lišen američke propagande i njihovih klasičnih "mi smo amerikanci - god bless as all" spika. Vrijedi pogledat ovaj dosta dobar i napet biografski film.

Brokeback Mountain (2005)

Dugo sam odgađao ovaj film, jer nisam vidio zašto bi gledao dvoje kauboja kak se prcaju i jedu grah, no sada mi je drago da jesam. Nisam ga baš ni doživio kao gay film, a ni kao kaubojski xD, nego više kao zabranjenu i funkcionalnu ljubav koja se stvarno mogla osjetiti. Slika, glazba, lokacija, baš odlično prikazan taj savršeni Wyoming i Brokeback. Savršeno iznjeli film Gyllenhaal i Ledger. Stvarno sam se dosta iznenadio koliko je fino zaokružen i kvalitetan film. Da je baš za oskara nezz, no priča je odlično ispričana.

Blue Valentine (2010)

Uopće nezz zašto ovaj film i što pokušava. Okej razumijem zaljubili su se, fino krasno kemija ovo ono, no onda? Nezz, nevidim di se ona odljubila i zašto i čemu to glumatanje, a ne pričanje o problemu. Okej djelomično tako loše veze i funkcioniraju, no jedva sam otprio do kraja filma glupu Michelle Williams. Baš me raspizdila dosta. Gosling zato <3. I onaj komičan odlazak u glupi svemirski hotel, zašto to pobogu. Bilo bi daleko bolje da su uzeli bilo koju drugu picu umjesto Michelle kao Cindy. Pokušava dočarat kako loše veze izgledaju, ali mu nikako ne uspijeva.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1489 u: Rujan 07, 2014, 13:21:22 »
Valentine's Day (2010)

Simpatičan, no presladunjav i to me užasno živciralo. Hrpetina parova si uopće ne pašu. Topher Gracea podnašam jedino u ludim sedamdesetima, kako je on ikakav match Anne Hathaway; kriste?! Jessica Biel katastrofalni smor kao i ekšli 90% casta. Rula mi jedino Jennifer Garner i Julia Roberts <3. Dosta podsjeća na New Year's Eve iako je naravno u svemu bolji od tog govna. Prestali su radit dobre romantične komedije. </3

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

Kriste hoće li se ovaj serijal više uozbiljit? Zašto rade filmove prilagođene dijeci u vrtiću? Srs, mnogo mi je dječji kao i predhodnici, ali jednostavno nemogu preskočit niti jedan film kada počnem pratit serijal. Prva polovica je užasna i totalno sam htjeo umrijet, no ajde u nastavku postane bolji. Nadam se da će do kraja serijala nabit Hermionu na kolac =) I jesu li scene kod Dursleya doma najneugodnije kinematografijsko iskustvo ikad? O da.

3 Days to Kill (2014)

Kevin <3. Mnogo mi se sviđa. Ne igra na badass glavni lik kartu kao Teken, te riskira sa komičnim scenama koje nitko nikad nebi ubacio u ozbiljan akcijski film i to je win win. Deda Costner izgleda bolje nego ikad, doduše ne u gay opravici, tj. vestici. Nisam zadovoljan jedino tim negativcima koji su strašni kao profesor Snape u Harry Potteru, nego malo smješni ispadaju. Doduše Mitat Yilmaz aka onaj debeljuco koji cinka mi je baš rulao. Preporuka =)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1490 u: Rujan 08, 2014, 10:37:22 »
Chef (2014)

Ajme kako savršen film.
Nikako ga nemojte gledati praznog želuca. Topao, obiteljski, zabavan i totalno delicious.
Kubanska glazba i općenito kubanska atmosfera <3.
Jon Favreau i ostatak casta.  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1491 u: Rujan 14, 2014, 00:27:32 »
Juno (2007)

Ellen Page je Juno i baš je savršena slatkica <3. Sviđa mi se što priča priču na svoj način, ne traži klišeje i uobičajene situacije. Ima taj neki goofy feel kroz film koji je baš nezz vraća u teen dane. I da dosta je čudan, ali dobro čudan. Drama koja to nije, romantični koji to nije, te komedija koja to nije. Ali sve skupa baš kjut. A tu je i Oscar za napisanu priču.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1492 u: Rujan 15, 2014, 04:23:12 »
Her (2013)

Baš je vrh i apsolutno zasluženi oskar. Duhovit, originalan, svijež, inovativan te prelijep. Slika filma je veličanstvena, baš je u cijelosti lijep te jako dobro iskorištava budućnost kao jednog od glavnih aduta u filmu. Joaquin Phoenix kakvog ga dosada nikad nismo vidjeli, baš je ugodan, plah, uznemiren, nesretan, sretan, tugica malo <3. Znači iako neznamo, tj niti jednu sekundu ne vidimo Scarlett Johansson koja je entitet, prvi put sam ubrao koliko žena ima lijep, sexy i jebozovan glas. Kompletan film ima jedan ugodan ton i normalan tok događaja, dok mi nekako u samom kraju padne i nezz koliko sam sretan s krajem. Sigurno ću ga još jednom pogledat kad tad i preporuka svima da ga gledaju minimalno u 1080 ili ako mogu u blurayu. Predivan film, predivnog izgleda. Kao da se radi o drugoj dimenziji filma, što govori da su savršeno napravili budućnost. <3

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1493 u: Rujan 15, 2014, 23:38:34 »
Zadnji SAW, nije me bas dojmio. Al bitno mi je da ima zamki i da ljudi preživljaju, ja sretan  ;D

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1494 u: Rujan 17, 2014, 19:33:24 »
Transformers: Age of Extinction (2014)

U globalu rula, ali zbog Michael Baya i spektakularnog CGI-a tokom čitavog filma. Vizualno jedan od najimpresivnijih filmova ikada koje sam pogledao i na sreću to nosi cijeli film. Gluma ljudi je užasna, likovi su užasni, Mark Wahlberg je smeće i vrlo vjerovatno najgora njegova uloga koju sam gledao. Tessa i njezin dečko su također smeća, ali zato Stanley Tucci rula kristove. Transformeri kao trilogija su mi baš jako dobri i zabavni bili, plus Shia i Megan <3. Optimus je na kraju prepatetičan i pun nekih standardno američkih ratnih dubokoumnih fraza. Bumblbee je rulica stara, a fino mi je sjeo i Hound kojem glas daje John Goodman <3. Da nije spektakularnih i predivnih vizuala i savršenih CGI scena, film bi bio smeće nad smećima, ali jednostavno se malo izdiže te s pokojim humorom u kojem briljira Tucci uspijeva biti dosta zabavan, pa ipak na kraju bude dosta gledljiv. Dosta je dug ;(
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1495 u: Rujan 17, 2014, 21:07:05 »
Najdulji u serijalu.. ali za par minuta samo. I nakon pomnog razmišljanja najbolji u serijalu.
E vidiš, meni je drago kaj su se maknuli od Shiae i Megan pogotovo. Ona mala Carly u T3:DotM, mi je užas. Optimus mi se sviđa jer je malo ratoborniji nego inače, ali da, ono neko nabrijavanje i fraze kao i u prijašnjim filmovima jer je to više "product placement" za rekrutanje u vojsku. I ovo isto valjda. Kad sam slušao Hounda i skužio da je J.Goodman, tak mi je bilo drago  p1va
Tucci mi je bio osvježenje. I drugi njegovi filmovi kad glumi su mi zakon. Pogotovo humor i njegova energičnost.
Zakaj misliš da je Wahlberg bio loš? Meni je više bio dosadniji onaj Lucas nego on... Al mi je žao kad ga Lockdown ubije :(
Njen dečko mi je ok, ali malo iritantan jer je Aussie, ko i ona mala iz prvog dijela.


EDIT: ja se nadam kad će se Bay maknut od tud i dat nekom drugom da radi ovo.... Jesu njegovi filmovi ok, ali bih htio da ima neki mračniji ton i manje glupavog humora. Nije toliko loše, ali onak klišejasto skroz i neki dječji humor. Kužim da je to više zbog privlačenja većeg spektra mase, ali nek ima granice  :P
Prvo je "odustao" od 4og dijela, al se predomislio jer je vidio koliko ljudi vole Transiće, ne nužno Bayeve Transiće, nego njih u globali. I nije htio predati štafetu dalje nego je nastavio. Ali možda neće režirati 5i dio. Doći je oko 2017., više manje.
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2014, 21:12:04 od Wulf »

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1496 u: Rujan 21, 2014, 11:47:19 »
Lone Survivor (2013) ★★★★

Jedan od boljih filmova ratne tematike u zemljama bliskog istoka. Sviđa mi se što ne forsira američku klasičnu military spiku, nego fura svoj nekakav realni feel. Cijeli cast je super pogođen i uz Mark Wahlberga, zrulao je i Emile Hirsch, a pogotovo Ben Foster kojeg je bilo zanimljivo gledati u ovoj ulozi. Cijela akcija i borbeni sukob su maestralno izvedeni iako je ono padanje u provalije malo ipak over the top. Također prati ga jako dobar zvuk zbog kojeg je i nominiran za dva oskara. Dva sata dramatične akcije donjele su finu napetost i dinamičnost te sam ostao vrlo ugodno iznenađen s filmom.

The Objective (2008)

Nezz zašto nisam pogledao nečije dojmove za ovo ili recenziju. Počinje čak i donekle zanimljivo, no onda odlazi u takvu krajnost, da sam jedva istrpio drugu polovicu filma. Zbilja jedno od najvećih nepodnošljivih govana što sam ikada gledao. Znači jebena CIA pošalje svog čovjeka u Afganistan sa američkim marincima da u tajnosti (zna samo taj CIA agent) bolje upoznaju neidentificiran entitet/vojnu silu/vanzemaljce/vojnu silu koja je 100 milijona puta snažnija od bilo čega na zemlji. Na kraju filma skužim da je ovo govno od stvoritelja The Blair Witch Project; nezz neželim nikome ovakvo zlo od filma.

A Clockwork Orange (1971) ★★★★½

Kakvo ugodno iznenađenje. Masterpiece Kubricka. Baš me nagnalo da više gleda ovakva starija remek dijela koje sam propustio zbog vizualne odbojnosti na prvi dojam. Odličan film u kojoj je odlično okarakterizirana budućnost totalitarne Engleske i njezina prava i sudstva. Prvi dio filma rula na najjače upravo zbog brutalnih i eksplicitnih scena nasilja i seksa. Film je bio do 2000 zabranjen u Velikoj Britaniji, što i ne čudi, jer je stvarno brutalan. Malcolm McDowell apsolutno savršen, taj njegov look je vrh vrhova <3. Na najbolji mogući način ispričana poslovica da sve dolazi na naplatu. Definitivno shvaćam zašto su mnogi hvalili ovaj film i svrstavali ga u remek dijela i među najdraže filmove. Glazba isto <3.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1497 u: Rujan 21, 2014, 18:00:50 »
Jack Ryan: Shadow Recruit (2014) ★★★

Dosta dobar i dinamičan špijunski triler. Sve više i više volim ovog Chris Pinea, počelo je sa Star Trekom. Kevin Costner premalo upečatljiv s obzirom na svoj renome. Malo koketira sa 007 feelsom iako se trudi stvoriti vlasitit identitet i mnogo mi se to sviđa. Čak bi htio nastavak ili franšizu od ovoga. Iako nikako ne lajkam Keira Knightley koja mi je oduvijek dislajkabilna. Malo me zasmetala Waterloo debilana na kraju filma, ali ajde prešlo se preko toga. U globalu mnogo zadovoljan.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1498 u: Rujan 21, 2014, 20:16:48 »
*klik na sliku ---> IMDb



Fantastičan film!! Gledati...



Najbolji X-Men do sada!!



Ovo, ono, neke emocije me peru bla bla bla



Odličan film... Marion Cotillard mi je avion!!



A ono... Može se pogledat... makar zbog Marion Cotillard... koja... je... avion



Meni jako dobar film... Marion je ovdje... ah... nema veze...



Dobra drama! Mari..........  cer1njo



Odličan! Aha, nema Marion Cotillard više  ;D



Čudan film... Nije mi baš lego...
« Zadnja izmjena: Rujan 21, 2014, 20:19:01 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1499 u: Rujan 21, 2014, 23:39:40 »
« Zadnja izmjena: Rujan 21, 2014, 23:52:09 od doktor1 »