Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 721433 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1515 u: Listopad 26, 2014, 08:02:58 »
Golden Eye u petak navečer - Brosnan je (po) meni idealan Bond, baš je...Bond, James Bond

We bought a zoo sinoć - kako dobar, opuštajući film
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1516 u: Listopad 26, 2014, 18:09:57 »
ja isto gledao Zoo, ali reprizu danas... Polije nisam mogao gledati više.
Popizidio sam. Zadnjih 10min filma opizde jebene reklame koje stavljaju svakih jebenih 20min i onda jebene reklame traju 7min i onda opizde vijesti 1630h... U istom trenu sam se ustao i otišao. A film treba trajat još 10 minuta!! Tolko popizdim na tu novu i rtl da su to strahi

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1517 u: Listopad 29, 2014, 11:02:25 »
Noah (2014) ★★★

Nezz šta da mislim o filmu. Kameni transformeri su valjda najbolji ikad. Russell Crowe po rutini rula kao i uvijek. Dobar mi je, zanimljiv, napet, mračan, no cijelo vrijeme kao da mu nešto fali. Kao da nema smisla ta priča, al opet nije nelogično xD. Nezz nikako objasnit. Emma Watson <3. Htio ić gledat u kino, no drago mi je da nisam. Dosta sam nezadovoljan, a nezz zašto. Uglavnom jedno od glupljih komentara o filmu od mene xD.

The Expendables 3 (2014) ★★½

Očekivao spektakl, a dobio najlošiji u serijalu. Baš me neka tugica zato pere. Prva dva su mi bili over the top uživanje i mozak na pašu. Zadnji dio filma spašava sa svim ludim i besmislenim scenama koje rulaju nebesa. No prvi dio mi je baš užasan smor. Mel kao villain je čudan i to jako, kao da nezna glumit frajer više, uglavnom </3. Antonio aka Freestyler aka Bandić je luuuuud stari moj, kako frajer priča, a tek parkoura, baš rulaonica totalna <3. Da nisu tak dobra ekipica i da nema Forda, bio bi tragic, ovako ajde prolaz.

Dawn of the Planet of the Apes (2014) ★★★★★

Baš mi je jako dobar te je nadmašio predhodnika koji mi je ionako bio jako iznenađujuće dobar film. Nema Franca, ali ovdje nije ni potreban. Zaljubio sam se u Jason Clarka, baš je jebenica lik. Ozbiljan, a poželjan nezz. Ma sve mi je odlično od izgleda, mračnosti, plota, zapleta i raspleta, kraja, ejpova, atmosfere, ma sve je super. Nezz kada su životinje bile toliko dobro napravljene kao ovdje. Ova motion caputre tehnika je jebeni vrh. Baš gledao od IGN-a How to Become an Ape - savršeno. Žalim za kinom. Ono kada se deru, ajme savršeno.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1518 u: Listopad 30, 2014, 07:58:37 »
Third Person (2013) ★★★

Dosta zanimljiv sa jako dobro okarakteriziranim likovima.
Ima finu dramu, no i iznenađujuće dobru romansu, koja je dosta atipična i rijetko viđena u filmovima.
Iako naizgled nema neku dubinu, mislim da nam je dana sloboda interpetacije na kraju filma. Od svih odnosa najbolje mi je sjeo između onaj Kunis i Franca.
Ne pokušava biti prejako emotivan iako ima materijala za to i tu me je najviše kupio.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1519 u: Studeni 01, 2014, 05:12:06 »
A Most Wanted Man (2014) ★★★

Dobra i napeta psihološka drama, kojoj očajnički treba malo akcije. Među posljednjim filmovima Philipa Seymoura Hoffmana. Taman mi se uvukao pod kožu svojom kvalitetnom glumom. Malo tugica zbog toga. Ostatak glumačke postave izuzev Rachel McAdams i Daniel Brühla meni potpuno nepoznat, no nije smetalo. Jedina stvar koja mi fali je malo pucnjave i natjeravanja. Kraj me iznenadio dosta zapravo. Iako ne volim kada je engleski govor u filmu u kojem se priča drugim jezikom, ovdje me to nije smetalo zbog dobrih akcenata.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1520 u: Studeni 08, 2014, 18:42:41 »
Brick Mansions (2014)   ★★★

Iako ocjena na IMDb-u ne sugerira, dosta me iznenadio. Najviše me se dojmio parkour koji je apsolutno savršen, tj. Lino je savršen, jer ga on i izvodi cijelo vrijeme xD. Nezz dosta glupo djeluje na momente i ponekad ispada forserski budući da se trudi isto biti i ozbiljan, no sa finim plot twistom mi je baš guba skroz. Pice Lola i Rayzah su upalile moj horny time i rade kao ambasadorice seksipila. Neke scene su urnebesno glupe kao rafal po automobilu gdje ih niti jedan metak ne okrzne ili scena gdje nesmije se ništa dogodit automobilu, no tisuće ljudi pucaju na isti - takve gluposti su jako komične. No zabavio me, plus totalno mi je in loving memory film. Paul <3 ;(
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1521 u: Studeni 08, 2014, 21:37:48 »
Lucy (2014) ★★★½

Odmah sam počeo koristiti mozak više nego inače. Nezz, iako mi je dobar i zanimljiv i napet i sve super, žalim što nije bolje iskorišten i što od ovog nisu napravili neki blockbuster serijal ili nešto. Nezz najbolja ideja ikad. Bit će dobar i kao standalone film, no toliko je dobra ideja, da je to presavršeno nešto. Scarlett mi je tu skroz nesexy, ali je toliko u ulozi da ju nisam ni doživljavao takvu. Možda se sama ideja filma malo izgubila na kraju, no ima fini završetak. Oni korejci su ipak presmješni. Njih 39 i nitko ne govori engleski xD. Kžem sve mi je super, ali taj ideja je neiskorištena po meni. Ideja dostojna najbolje filma ikad </3.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1522 u: Studeni 08, 2014, 21:49:50 »
Meni je bio onako, meh.. Puno bolji mi je bio onaj sa onim likom iz Hangovera, ne mogu se sjetit imena ni njega ni filma u trenutku :) Ali slicna spika, dodje do nekih tableta i nabrije se, barem donekle izgleda moguce, a ovdje sa rastavljanjem tijela u cestice i tako to, malo mi je bilo too much.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1523 u: Studeni 08, 2014, 21:54:34 »
Savršena formula (2011) - IMDb

Da dobar mi je i taj.
No ovaj je kako kažem totalno nedovoljno iskorišten.
Baš zato što nitko nikada nije išao toliko u širinu, filozofiju i u ukidanje svih zakona materije i organizama.
Plus vizualno izgleda dosta dobro.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1524 u: Studeni 10, 2014, 22:14:32 »
Interstellar (2014) ★★★★★

Mislim da sam gledao bolje filmove od ovog i potpunija iskustva od Interstellara, no toliko mi je bio napet i emotivan u zadnjoj trećini da ga jednostavno moram nagradit maksimalnom ocjenom. Možda najveći impact na mene od kada gledam filmove. Uz Inception, ovo je jako jako blizu savršenstvu. Znam da ima jako pametnih ljudi koji govore, ovaj film se trudi biti pametan, ali mu ne ide i to mu je mana. No nije me briga za takve, gledao sam ga kao i svakog za sebe i za svoj subjektivni dojam. Audio vizualno za desetku. Cast je odličan. Nikad nisam McConaugheya smatrao kao velikog glumca, no u zadnje vrijeme je pokazao da to svakako jest. Želim mu oskara za ovu ulogu, zaslužio je. Jedini lik koji mi se nije svidio bio mi je Dr. Mann. Stvarno ga nisam navikao gledat u tako negativnom kontekstu i nisam se uspio priviknut na to.

Uopće mi se ne vuku paralele sa sličnim filmovima te mi se ne raspravlja da li film preduboko ulazi u fiziku, nadnaravne stvari i naučnu fantastiku, postigao je neviđen impact na mene i jedina bitna stvar prilikom gledanja filma je da se ode pogledat opušteno. Zadnjih sat vremena bio sam u bolesnom grču od napetosti ama baš sve vezano za priču, setting i prezentaciju svega toga mi se svidjelo. Okej CASE i TARS su mogli malo pametnije izgledat za 2014 godinu, jer izgledaju kao da bi ih netko stavio u Sci-Fi iz 60-tih. No humor i njihova uloga u filmu su savršeni i baš sam se kao dijete osjećao pri scenama u kojima su bili prikazani. Nezz apsolutno sam pod dojmom još i da sam pri financijama otišao bi još najmanje jednom u kino ponovit to prekrasno iskustvo. Drži jedanaesto mjesto na IMDb-u, te očekujem da će još malo past. No mislim da je trenutno film godine po meni. Možda je čar pogledat sam u kinu ovaj film, no stvarno savršeno kino iskustvo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1525 u: Studeni 12, 2014, 23:08:42 »
Dobar je Interstellar. Precijenjen, al dost dobar. Prvi dio filma mi je ovak na prvu za 7/10, malo razvlečeno, neke nepotrebne stvari i par gluposti, ali zadnjih pol sata je odlično i s tim mi je sve skupa ocjena 8/10 na prvu, bez slegnutih dojmova. Odličan soundtrack i dobre reference na recimo Odiseju su još jedan od pluseva. Prvi dio filma je dobar build up za kraj di je sve lepo zaokruženo bez glupih repova i sve je direktno rečeno bez puno kompliciranja.

Pošteni SF nakon dosta vremena, napumpan zbog Nolanovih fanova - al ni prvi ni zadnji njegov film s obzirom na fanatične ljubitelje njegovih filmova.
« Zadnja izmjena: Studeni 12, 2014, 23:11:58 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1526 u: Studeni 12, 2014, 23:43:22 »
Da, jako dobar. Zadnja trećina mi je baš odlično sjela i zbog toga mi je lako zanemariti neke mane.
Definitivno preporuka  thumbs1

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1527 u: Studeni 13, 2014, 00:16:32 »
 hug1  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1528 u: Studeni 13, 2014, 15:50:47 »
A guide to the incredible science behind Interstellar - GQ.COM (UK)

Kratak članak koji se referira na znanstvenu stranu filma i određene pojave.

Inače, jako mi na živce idu ljudi koji su se primili pobijanja znanstvenih temelja na kojima kao film počiva. Ionako je sve u domeni teoretske fizike (Kip Thorne je za taj dio filma bio zadužen, jedan od poznatijih stručnjaka na tom polju) za koju nema opipljivih dokaza + radi se o vražjem SF-u koji si valjda može priuštiti i malo umjetničke slobode. Sve skupa me jako podsjeća na internet rasprave (bolje rečeno svađe) vezane uz kraj Bioshock Infinite-a  cer1njo

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1529 u: Studeni 19, 2014, 21:17:32 »
Dumb and Dumber To (2014.)

Vratio se baš iz kina i meni je film odličan. Dostojan nasljednik prva dva filma. Mislio sam da će biti ćesme kako to obično bude s nastavcima nastavaka, ali sam se prevario.  Ovoga puta su Lloyd i Harry još luđi, a humor još morbidniji. Nekima će to sjest, nekima ne. Osobno bi izbacio par scena koje prelaze granice ukusa, ali sve ostalo je čisti smijeh + ima par scena koje su urlaona žešća da sam se valjao na njih dobrih pola minute.  cer1njo

Odlično su odglumili ta dvojica. Nisam baš kompetentan za to, jer nisam dugo gledao prva dva, ali izgledaju mi ko da nisu nimalo ostarjeli. Baš su mi takvi ostali urezani u sjećanje. Valjalo bi spomenuti i Penny (Rachel Mervin) koja je :P

Jedna od boljih komedija u posljednjih par godina, definitivno vrijedi baciti oko na film (i na Rachel također  kuul).