Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 721296 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1560 u: Prosinac 07, 2014, 14:26:58 »
I, Frankenstein- Geldao zbog Eckharta, ne stoji mu duga kosa. Film je neki prosjek. Fora efekti neki, ali niš posebno.

A Good Day To Die Hard - Sa sinom nastavak, cijelo vrijeme sam mislio da je Tom Hardy unutra, ali nije. Napucavanje po Rusiji i neke scene koje su onak malo pretjerane, ali napravljeno jer je to Die Hard.

Secret Life of Walter Mitty - Interesantan filmić o liku koji se "zone outa" ponekad i sanjari dok ne počne to nešto i činit. Na trenutke mi je bio naporan i bilo je ono "no!! buš reko više!!" Ali da ga gledam ponovno bio bi mi još bolji.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1561 u: Prosinac 08, 2014, 06:27:05 »
Odličan dokumentarac, upravo završio gledati.
Pratio sam košarku u vrijeme dominacije Bullsa, bio sam fan Seattle Supersonicsa dok su igrali Shawn Kemp, Gary Payton, Detlef Schrempf..

Ali da budem iskren, nisam nikad prije čuo za Fab Five.
Možda sam očekivao malo sretniji završetak, tj. priželjkivao ga, ali to je to, surova stvarnost života u to vrijeme.


ESPN dokumentarci su mi najbolji, te stare snimke koje iskopaju, priča, sitni detalji poput onog usporenog snimka iz drugog kuta, sa zadnje tekme kad Webber ima loptu na kraju i pokazuju tipa u pozadini na njihovoj klupi.. nevjerovatno  ave1

Nemaš pojma koliko mi je drago da si ga i ti podjelio.
Slažem se za SS, no ja sam ipak više bio fan Paytona i Allena.  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1562 u: Prosinac 15, 2014, 01:34:38 »
Sada i nekada (1995) - IMDb

Bilo jučer na TV-u. Šaltao programima i taman prebacio na početak nekog filma. Ovog. I baš bio raspoložen za takvo što. Film kao film onako, baš neki za TV i reklo bi se curice. Ali je u meni izazvao nostalgiju sa puno scena i podsjetio me kam je svijet otišao i kako više nikad klinci neće imati djetinjstvo kakvo smo mi imali. A ni moja generacija vjerjatno nije imala tako dobro kao one prije, iako mislim da nije tada to još bila tolika razlika. Ja sam taman generacija kada su se pojavile konzole i gaming i počeli smo igrati ali je to bilo ugl za kišnih dana, ili navečer kada smo morali u kuću itd, a inače bi se družili, poželjno vani.

A ovo danas, klinci se praktički rađaju sa mobitelima u rukama a čim mogu doseći miš i tipkovnicu, provode većinu života tako, "družeći" se preko fejsa lolajući na kul i popularne slike i videe. Žao mi ih je. Eto što meni neki vikend romantičnopičkasti filmić učini  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1563 u: Prosinac 15, 2014, 06:54:15 »

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1564 u: Prosinac 15, 2014, 08:25:14 »
aha.... četiri 12yo girls growing up cer1njo :P
Znam na kaj misliš :(

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1565 u: Prosinac 20, 2014, 19:19:30 »
Gone Girl (2014) ★★★½

Dojmio me se, ali ne toliko da bi mi bio film godine kao što mnogi navode, meni osobno nije ni blizu. Volim Ben Afflecka i dosta mi je dobar ovdje, no Rosamund Pike je zrulala cijeli cast. Neil Patrick Harrisa osim u How I Met Your Mother nisam ni gledao do sada, što je valjda dobro, jer mi je bio užasan. Nije gluma loša, nego mi je ovdje neopisivo ljigav. Jedna scena me posebno dojmila i podsjetila na sirove strasti. Sve u svemu dobar film, sad dosta dobrim atipičnim krajem.

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) ★★★★★

Rulao mi je jako na prvo gledanje, no u drugome mi je još bolji. Iako sam svaki gledao u kinu, malo više sam obraćao pozornost na stvari koje sam propustio prvi put. Samo zbog "Far Over The Misty Mountains Cold" bi mogao dobiti desetku od mene. Svaki put se naježim kad čujem tu stvar, bilo ovako uz film ili random puštanje. Iako je pejsing i koncept Hobbita prekopiran od The Lord of the Rings trilogije, savršeno se uklapa i u ovaj serijal. Nikakve zamjerke osim tone hvale za svaki segment filma.

The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) ★★★★★

Toliko savršeno 4DX iskustvo prilikom prvog gledanja mi je postavilo upitnik nad glavom, da li sam svršavao na film ili 4DX tehniku i tek sada kada sam ga pogledao u običnom Blurayu mogu sa sigurnošću reć da je i sam film savršen kao i taj čudesni 4D. Previše dobrih scena u ovom filmu da bi mi bio jednako dobar kao i predhodnik. Pojava Barda podigla razinu hypa. Baš se savršeno uklopio u već savršen cast, a onda je došla ona! Tauriel - moja božica. Ono što je Arwen za LOTR, to je Tauriel za Hobbita <3.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) ★★★★★ 4DX

4DX iskustvo koje je za dlaku slabije od onog iz The Desolation of Smaug. Možda čisto zbog toga što scenu s bačvama iz tog filma pamtim kao najbolje kino iskustvo ikada. Savršen završetak sa toliko dobrih scena, ali i krajem, koji mi je jedina mana u serijalu, desetak minuta predug a u spojleru ću napisati zašto. Treći i zadnji nastavak ove velike sage nažalost došao je do kraja i dolazim u napast da ga još jednom idem pogledat bez obzira na visoku cijenu 4DX iskustva. Kako bi bilo savršeno da mogu pogledat sva tri Hobbita u toj tehnici u jednom maratonu. Naravno da to neće biti moguće nikad. Ogromna tugica, jer je gotovo. Iako mi svaki posebno nisu za čistu desetku, ovako kao serijal sigurno je.


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1566 u: Prosinac 25, 2014, 08:19:09 »
Ponovno pogledo Hobite!
Kakvo precjenjeno sraje!
Dizaster!

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1567 u: Prosinac 27, 2014, 21:01:37 »
The Babymakers (2012) ★★½

Baš mi je trebao takav film - glup do boli. Možda je zato i ocjena velika, jer sam očito bio u takvom modu. Ideja, priča i realizacija je tragikomična, ali bar cast nije tako loš. Nije da su glumci nepoznati, no dobro su iznjeli ovu komediju. Olivia Munn mi je upalila horny time i želim je vidjeti u nešto boljoj romantičnoj komediji <3. Zig-Zag i Kevin Heffernan aka Wade jebeno rulaju. Dok je Jay Chandrasekhar apsolutni bog sa svojom pojavom i bradom.

The Interview (2014) ★★★★½

Spektakl! Podržao sam desetku na IMDb-u, no film je stvarno spektakl. Užasno neke stvari podsjećaju na Tarantinov rukopis i dam se kladit da je njegov stil bila glavna inspiracija Evan Goldbergu, Seth Rogenu. Rogena prvi put gledam mislim i skroz je okej. Ali James Franco krade cijeli show. Sama ideja za film kao i imanje muda da se sve to tako savršeno realizira ja neznam. Kim Jong-un je također vrh. Nisam htio da završi. Odlične fore, odlična drama, akcija, ma sve je jebeno savršeno over the top. Ova pica Sook <3. Nezz i na kraju KP Fireworks.

Broj 55 (2014) ★★★★

Neznam zašto, no očekivao sam film sa nekom dramom i puno pričanja, a zapravo se sve svodi na jednu akciju, nažalost krvavu u selu Kusonje. Gledao sam jako puno ratnih filmova, pa čak i dosta istog stila i tematike, ali niti jedan nije bio ovako dobro sniman, tako realno i brutalno. Najviše komplimenata ide na autentičnost situacija, a pošto sam gledao sa ocem, koji je bio sudionik tog rata, vidio sam jako tešku i čudnu reakciju na film. Uglavnom, vjerovatno naš najbolji ratni film. Na kraju filma kod posvete i suza je krenula.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1568 u: Prosinac 27, 2014, 21:10:15 »
Ponovno pogledo Hobite!
Kakvo precjenjeno sraje!
Dizaster!

Prvog sam na jedvite jade pogledal. Dvojku još nisam završil - počel sam kojih 5 put i svaki put sam odustal nakon 5 minuta jer me bruuuutalno zamorilo.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1569 u: Prosinac 27, 2014, 21:23:56 »
Nije film za vas i to je okej.
Ali da je pretjerano sranje, nije. Filmovi imaju svoju publiku i vrlo dobre kritike.

 thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline radici

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1570 u: Prosinac 28, 2014, 00:46:52 »
atomski zdesna-meni teška drama,s naših prostora,amlo istine,malo tuge,malo eks juge u malom

ukupno mi se ni svidio,jer mi teško padaju ljudske sudbine takve,al uvjek moram vidit ,kak svršava fpalm1

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1571 u: Prosinac 28, 2014, 17:30:50 »
Gone Girl  7.5/10

Dojmio me se, ali ne toliko da bi mi bio film godine kao što mnogi navode, meni osobno nije ni blizu. Volim Ben Afflecka i dosta mi je dobar ovdje, no Rosamund Pike je zrulala cijeli cast. Neil Patrick Harrisa osim u How I Met Your Mother nisam ni gledao do sada, što je valjda dobro, jer mi je bio užasan. Nije gluma loša, nego mi je ovdje neopisivo ljigav. Jedna scena me posebno dojmila i podsjetila na sirove strasti. Sve u svemu dobar film, sa dosta dobrim atipičnim krajem.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1572 u: Prosinac 28, 2014, 20:06:42 »
Prvog sam na jedvite jade pogledal. Dvojku još nisam završil - počel sam kojih 5 put i svaki put sam odustal nakon 5 minuta jer me bruuuutalno zamorilo.


Yeah, well, that's just, like, your opinion, man. - YouTube


 cer1njo

Meni je film manje dosadan nego prvi LOTR
« Zadnja izmjena: Prosinac 28, 2014, 20:10:11 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1573 u: Prosinac 28, 2014, 20:37:15 »
The Equalizer
Užas!

A Most Wanted Man
Jebali ih teroristi, bin ladenovci, islamisti i ostali bakrači! Užas!

The Good Lie
Dobar film; stoput zanimljiviji od vražijih isfuranih terorista i one man army špreha!!

Divergent
Loše...

White Bird in a Blizzard
Osobno, dosta dobar film...

The Spectacular Now
A ono, li la, ni simo ni tamo...

Deux jours, une nuit
Marion Cotilard...hmmmmm, ali razočaran sa filmom...

If I stay
A šta ja znam, avioni, kamioni.. Posle ručka u krevet i nekako pogledat ako se ne zaspe...

300: Rise of an Empire
Užas užasa!! Oh, nemoguće da Eva Green pokazuje sise...

Sin City: A Dame to Kill For
Užas užasa!! Oh, nemoguće da Eva Green pokazuje sise...

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1574 u: Prosinac 28, 2014, 22:57:47 »
Dottore, bolje da se mi ostavimo filmova. Flaša je zanimljivija. Bar meni večeras bila. cer1njo