Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 702632 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2595 u: Rujan 30, 2017, 16:47:08 »
Knjigu/film procjenjujete na temelju korica/imena...  kava1

Pogledao u kinu, ali niste vrijedni mojih dojmova...  kava1 ;D

Nemoj da te benam i mrzim!  dsmoker
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2596 u: Listopad 01, 2017, 20:52:30 »
Pogledao i ja neki dan Baby Drivera. Dost dobar filmić, pogotovo u svom žanru.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2597 u: Listopad 03, 2017, 20:07:26 »
Going in Style (2017)

PG-13 | 1h 36min | Comedy, Crime | 7 April 2017 (USA)



★★★½

Ma baš mi je jeben film! Za nedjeljno kišno posljepodne idealan. Baš nekako feel good, bez puno razmišljanja. Baš mi se sviđa taj opušteni ton i neforsirani humor. Genijalna trojka su Arkin, Freeman i Caine. Ma i ostatak casta je jeben. Očekivao sam da će fejlat dosta, no baš je ugodan i jednostavan, bez ikakvog forsa nekog. Nisam dugo vidio Doca; iznenadio sam se kolko je ostario Christopher Lloyd. Definitivna preporuka svima koji traže nešto zabavno za sat i pol bez puno mozganja. Nevjerojatno mi je lijepo vidjet te legende u tim godinama da ovako mogu još uvijek obavljat u tim poznim godinama posao koji vole najviše. Respekt do neba.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2598 u: Listopad 04, 2017, 08:23:19 »
Wind River (2017)

Odlični Jeremy Renner i meni omiljena Elizabeth Olsen (koja, usput rečeno, nije navedena na IMDB pa mi je to bilo jedno od ugodnijih iznenađenja u zadnje vrijeme) u dosta dobrom trileru/krimiću sa super atmosferom. Prvih pola sata malo dosadnjikavo, ali kad ih Jeremy počne tamanit, ide na bolje. Nije neka bezumna akcija, ali ima par jako dobrih scena.

8/10 od mene, s time da bi bilo za 0.5 manje da nema Elizabeth  shy1

Gifted (2017)

Lie down. Try not to cry. Cry a lot ;D

Pratimo priču nadarene djevojčice te njezinog ujaka i skrbnika nakon majčine smrti. Jako dobro odrađen taj dio vezan uz posebne potrebe, bez puno preseravanja i neprovjerenih internet činjenica. Real life problem sa, na kraju ipak, pomalo holidudskim twistom. Taman pogođen omjer humora, ozbiljnosti i emotivnih trenutaka. Vrlo dobro!

8/10
« Zadnja izmjena: Listopad 19, 2017, 08:20:51 od blowfish »
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2599 u: Listopad 04, 2017, 13:11:31 »
The Siege of Jadotville (2016) - IMDb 7.5/10


 
-U film sam ušao tako što nisam znao šta da gledam na NETFLIX-u. Onda sam vidio UHD + HDR, rekoh zanimljiv film zvuči plus jel, radi takvih filmova sam i uzeo tv.  ;D

Prvo se budući heroji Irske države pripremaju za misiju u Congo/u. Nisam realno ništa vrlo ni očekivao ni manje, jer sam navikao da ratni film po istinitom događaju mora valjat.

Bilo uleta on drži puški ko rambo i puca. Nezz tu mi se presjeko film. I rekoh ne možeš mi to radit, to sigurno nije bilo u Congo/u. No dobro.

Napetosti nije ni bilo, bar kod mene. Baš je film ono za sjest i gledat, nije "wow" ali može da se pogleda. Wow je samo činjenica kako su se dečki obranili 1960-te, svaka im čast!

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2600 u: Listopad 04, 2017, 20:30:32 »
Magic Mike (2012)

R | 1h 50min | Comedy, Drama | 29 June 2012 (USA)



★★½

Malo gay but okej. Nisam ni znao da je XXL bio nastavak, a reko nikad ne gledam filmove, a da nešto prije ne pogledam pa je bio došao red i na ovu razbibrigu. Naravno film gledao pored ženske, ali nisam se osjećao manje gay radi toga, naprotiv. Ima mi definitivno bolju priču nego nastavak, no nastavak je kudikamo spektakularniji plesom. Baš solidan film sa solidnom pričom i izgledom, ništa više ništa manje. Kako mi je Olivia Munn dobra čkapi ajme. Damm Daniel. Matthew McConaughey mi je odličan u filmu, čak ga malo i diže u odnosu na ostatak casta. Ovo je definitivno gay zvučalo. Al razumijem pičke kad vrište za ovim panjevima, i ja bi da sam čkapi.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2601 u: Listopad 04, 2017, 22:38:33 »
Knjigu/film procjenjujete na temelju korica/imena...  kava1

Pogledao u kinu, ali niste vrijedni mojih dojmova...  kava1 ;D
Nemoj da te benam i mrzim!  dsmoker

Prva rečenica je istinita i ozbiljna, druga je šala jer nisam niti planirao ostaviti dojmove.  cer1njo
Pratim od starta projekt i znao sam kaj mogu očekivati, a nije nikakva tajna da volim car chase i bank heist kombinacije akcijskih filmova.
Zaintrigiralo me dok sam vidio redateljevu osobnu top10 listu car chase scena u filmovima jer je naveo nekoliko old school klasika koji se nalaze i na mojoj listi, plus još nekoliko intervjua u kojima je naveo neke također kultne filmove iz kojih je crpio inspiraciju. U svom žanru je film stvarno jako dobar, iako ima stvari koje mi smetaju, ali ih neću spominjati jer su sitnice i više subjektivne prirode.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2602 u: Listopad 04, 2017, 22:48:40 »
A baš me sada zanimaju te mane koje si primjetio...  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2603 u: Listopad 04, 2017, 23:06:07 »
S.W.A.T.: Firefight (Video 2011) - IMDb

8/10. Tipičan Američki film. No, može proć. Volim kad ima dozu realnosti. Uglavnom dobru su se toga držali i drago mi je što sam pogledao. Glumačka postava odlična! Da je bolje nebi valjalo. Taman je film za zagrijavanje na kompjuteru dok je TV zauzet.  sm1jeh


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2604 u: Listopad 05, 2017, 11:04:12 »
Blade Runner (1982) 8.5/10


 Prvo moram pohvalit izgled svijeta koji izgleda predivno i koji je postao inspiracija za hrpu filmova koji su usljedili poslje njega, takoder jedan veliki palac gore za odlican soundtrack. Harrison Ford je kao i uvjek odlican, a ostala ekipa nista ne zaostaje. Film je malo spor i nema bas neke akcije, veci je fokus na samoj prici koja je dosta duboka i jako zanimljiva. Mislim da cu ga morat pogledat jos koji put da sve malo bolje pohvatam, ovako na prvu sam dosta zadovoljan, mada se osjecam malo isprazno na kraju, jer imam osjecaj kao da su neke stvari ostale nedorecene.

Sva sreca da nemoram kao i ostala ekipa cekat 30 godina na nastavak, vec cu ga pogledat kroz par dana.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2605 u: Listopad 05, 2017, 11:06:56 »
Code of Silence (1985)

R | 1h 41min | Action, Crime, Drama | 3 May 1985 (USA)



★★★½

Već dugo žudim da pogledam jedan od prvih filmova ikad koje sam pogledao od kad sam svjestan sam sebe. Fenomenalan je jednako kao što mi je ostao urezan u sjećanju. A sigurno ga nisam gledao 25 godina. Apsolutno sve mi je bilo poznato prilikom gledanja i manje više znao sam sve scene koje su se desile prije nego li sam ih sam rivočao. Dobra mi je gluma, casting, likovi su baš mega. Ono što me najviše veseli kod ovakvih filmova je taj šarm tih starih filmova. Glazba je savršena, a kao da je od flipera napravljena. Odlična čikaška atmosfera. Jedino me baš ubilo pucanje iz pištolja, čak ne toliko i onaj ubibože zvuk udarca šaka, koliko to pucanje iz pištolja.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2606 u: Listopad 07, 2017, 20:36:41 »
Wind River



Vrhunski film! Atmosfera je jednostavno vrhunska, kao di si tamo među njima! Tako je pogođeno da je to vrh!
Jeremy Renner ubija, vjerovatno njegova najbolja uloga! Kraj odličan.
Velika preporuka!

Wind River (2017)

Odlični Jeremy Renner i meni omiljena Elizabeth Olsen (koja, usput rečeno, nije navedena na IMDB pa mi je to bilo jedno od ugodnijih iznenađenja u zadnje vrijeme)


Ne kužim? Em je na plakatima od filma em je na imdbu?

« Zadnja izmjena: Listopad 07, 2017, 20:40:28 od doktor1 »

Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2607 u: Listopad 07, 2017, 20:40:51 »
Wind River



Vrhunski film! Atmosfera je jednostavno vrhunska, kao di si tamo među njima! Tako je pogođeno da je to vrh!
Jeremy Renner ubija, vjerovatno njegova najbolja uloga! Kraj odličan.
Velika preporuka!

Ja potrefio na taj film i ignoriro ga, opis me nije privuko. Ali non-stop čitam kako je dobar film, morat ću da pogledam!

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2608 u: Listopad 07, 2017, 20:54:52 »
Ne kužim? Em je na plakatima od filma em je na imdbu?

Ma je na plakatu, to nisam skužio, ali na IMDB-u, tamo gore pod "stars" stoji samo Kelsey Asbille, Jeremy Renner, Julia Jones. U full cast je ima, ali, uglavnom, promaklo mi prije gledanja.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Alnor

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2609 u: Listopad 07, 2017, 23:29:48 »
Pogledao sam jos u cetvrtak navecer Blade runnera novog u kinu... meni je sjeo savršeno, oduševljen sam.
Atmosfera je mrak, svaka scena je toliko predivna, sam dizajn, ma sve je vrhunski - jedan od meni najboljih filmova