Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 720755 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2625 u: Listopad 21, 2017, 22:30:45 »
The Pianist

Pogledao nakon dugo vremena Pianista, sjećam se u magli nekih scena i znam da mi je bio interesantan pa rekoh da malo osvježim pamćenje. Čudan osjećaj me obuzeo nakon gledanja jer ko da sam dva različita filma gledao; film me još jače "udario" nego na prvu. Cijelo vrijeme sam bio na rubu suza kad sam vidio kroz kakve nedaće prolazi Wladyslaw. Izuzetno emotivan film. Cijeli taj kaos u kojem je smješten čovjek koji svojom umjetničkom pojavom odudara od ratnog okruženja je fantastično izveden. Ta njega transformacija od "običnog" čovjeka do čovjeka koji više nema obitelji, ni prijatelja ni krova nad glavom... Totalno pogođeno ! Jedan od najemotivnijih filmova koje sam gledao. Još se uvijek osjećam nekako turobno iako sam ga prije 2 sata pogledao.

Jedina sitnica koja me malo rajca... ono pred kraj filma kad njemački vojnik nađe njegovo skrovište, u sebi usliknuh Hermann Fegelein (Thomas Kretschmann ga je glumio u filmu Der Untergang aka Donwfall), evo ga opet ! Kad ono neki random njemački vojnik, mogli su bar te stvari uskladit s obzirom da se radi o istom ratu. Eto kakva me glupost kopka... Ufff... Uglavnom, maestralan film kaj je je :)

Offline M@minjo

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2626 u: Listopad 22, 2017, 22:04:52 »
U velikom stilu

Ono, ok za pogledat. 7,5/10.

Offline DeS3InY

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2627 u: Listopad 23, 2017, 00:01:02 »
-
Blade Runner 2049 (2017)

8/10


Slažem se s ocjenom, dosta pogođen ton filma. Muzika je baš dobra, jedino kaj nema tu individualnost koju je Vangelis ubacio u original - ovdje mi je samo atmosferična muzika. Al dojmio me se soundclip od Joi pošto sam Prokofieva ko klinac imao na kazeti :D

Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2628 u: Listopad 25, 2017, 08:51:11 »
Geostorm 4,5/10

Inace volim ove filmove katastrofe jer bude jako dobrih scena i budu zabavni za pogledat. Neki u kojima sam uzivao i koje sam gledao nekoliko puta su 2012, Day after Tomorrow, San Andreas.. Svi ti filmovi imaju neku solidnu pricu, i mada su svi na isti kalup, volim ih pogledat i znaju bit jako zabavni.

Ovaj Geostorm nema nista od toga, niti dobrih scena, niti lijepih efekata, niti icega. Naprotiv efekti u ovom filmu su cisti uzas. Prica i radnja je teski smor, bas uzas od filma i jedva sam cekao da zavrsi. Preporucam da se nikad ne pogleda.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2629 u: Listopad 25, 2017, 11:14:08 »
A ja ga baš htio gledat  jaad
Isto su mi fora ti filmovi katastrofe... 2012 mi je bio dobar, the day after tommorow još bolji

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2630 u: Listopad 25, 2017, 11:16:38 »
The Day After Tomorrow je fenomenalan film. Svi ostali navedeni su mi smeće  :P
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2631 u: Listopad 25, 2017, 11:35:39 »
Slazem se da je The Day After Tomorrow najbolji od ovih gore, al ono, 2012 i San Andreas su full zabavni filmovi sa lijepim efektima, a ovaj Geostorm bas izgleda jeftino i bezvezno. Uopce nema nekih vau scena kakve bi ovi filmovi trebali imat, prica im je sprdacina totalna, ma bas smece film.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2632 u: Listopad 25, 2017, 12:10:06 »
Ma SA mi je bio dobar samo zbog ove Alex DUDArio, a ostalo mi i nije bilo tolko napeto... Pogotovo ono na moru i s onim brodovima fpalm1
Nije mi bio neki wow efekt

Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2633 u: Listopad 25, 2017, 12:39:02 »
Ma onako, meni je imao nesto dobrih scena i zanimljive likove. Ona scena sa valom mi je bila totalni show.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2634 u: Listopad 25, 2017, 22:57:42 »
Wheelman (2017)

1h 22min | Action, Crime, Mystery | 20 October 2017 (USA)



★★

A jebote film! Gotovo ništa s filmom ne valja. Kao da ga je radio jedan totalni amater. A opet kao takvog govno me držalo do samog kraja filma i imalo neku čudnu notu gledljivosti. Nezz, jednostavno nemogu opisat. Frank Grillo je to dosta dobro odglumio. Onaj mrtvi početak kad mu lik nabavlja auto. Glupa scena dozla boga koja traje jebenih 4-5 minuta. Sve je nekako isto, od početka, sredine i kraja. Nemam osjećaj da se film gradio, nego samo gledamo plot bez da išta znamo o ikome i bez da smo nakon pogledanog filma saznali nešto o ikome. Najlošiji film godine i sigurno najlošiji ukupno gledan ove godine bez obzira na godinu izlaska. Zaboravit ću film već danas.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2635 u: Listopad 26, 2017, 12:37:49 »
Ja sam puno više očekivao. Sad ga neću ni gledat.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2636 u: Listopad 29, 2017, 02:10:28 »
It (2017)

Kad Rampinjo veli da film valja, onda nemre ne valjat. Prilično dobar sve u svemu. Ne znam šta su neki očekivali nekakav brutalan horor od kojeg danima nećeš spavat pa se na kraju razočarali. Ja sam točno znao šta očekivat od filma i to sam i dobio. Odlično su klinci odglumili, baš su prava škvadra. Radnja dosta solidna, dobro tempirana tak da nije sekunde dosadno, drži napetost tokom cijelog filma. Ne znam šta više reći a da ne spojlam. Preporuka za pogledat, nećete se razočarat.

Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2637 u: Listopad 29, 2017, 16:08:13 »
Ja sam stigao do 7. epizode i zadovoljan sam. Nije kvalitetno odradeno kao prosla sezona, al je dobro. Javim vise dojmova kad odgledam do kraja.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2638 u: Studeni 01, 2017, 08:54:09 »
Citat:
Revengers (AKA Thor Ragnarok)

Prva stvar koju sam napravio kad sam došao doma iz kina i upalio komp je bila otići na imdb i dati najčvršću desetku što sam ove godine dao.

Film je čista, istinska genijalnost i pravo remek djelo.
Najsavršeniji spoj fantasyja i SF-a, modernog i mitološkog, komedije i epike, što sam ikada vidio.
Ovo je definicija savršenog blockbustera, ovo je umjetnost blockbustera, a i filma općenito.

Taika Waititi, znao sam da je vrhunski redatelj već zbog odličnih What We Do in the Shadows i Hunt for the Wilderpeople, ali ovim se je debelo zacementirao.
Također glumi lika u filmu. Neću reći kojeg, ali znat ćete kad ga čujete, hehe.
Bay, Snyder i slični bi trebali ići k njemu u školu, na poduke kako vrhunski blockbuster treba izgledati.

Film spaja dvije Marvelove popularne priče, Ragnarok i Planet Hulk, te je natrpan raznim likovima.
I priče su izmiksane savršeno, svi važniji likovi su razrađeni, imaju solidnu minutažu i karakter.
Negativka je vrhunska. Možda nema tako dobro razgrađen background kao što je Loki imao (iako je on zasjao tek u drugom filmu u kojem se pojavio), no Cate Blanchett se tako savršeno uživila u ulogu i rasturila.
I izgleda bolje nego ikad. Damnit, prošlo je 16 godina od LOTR-a, a ona sad izgleda bolje nego tamo. Ne kužim.

Da još spomenem glazbu. Definitivno je nisam očekivao u filmu, ali kad zasvira, znat ćete. I rula nenormalno.

Tak da, nemam više kaj za reći. Trebam update-ati onu listu najdražih superhero filmova. Pogodite tko će biti u top 3.
Ali ipak ću pričekati kraj godine i JL... kao da ima šanse, lol... no ipak treba biti korektan i pričekati...

10+/10



PS
Marš u kino.
Ovo trebate pogledati u kinu.
Nemojte da čujem da niste gledali.

Znači vrh...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2639 u: Studeni 01, 2017, 09:30:05 »
Gledao i ja jučer. I definitivno najbolji Thor film dosad. Uz bok meni najboljim winter soldier i guardians of the galaxy.

Napravili su fenomenalan blockbuster sa mogu rec super pricom. Al oke ja sam sucker na nordijsku mitologiju od uvijek pa mi je to jos plus. Prikazivanje Hele, Fenrisa, Surtura i takvih likova.

Sve u svemu meni 5/5 ni u jednom trenutku u kinu nisam imao osjecaj da sw nes oteze i da je dosadnjikavo.

PS. Korg je najbolji jebeni lik ikad ahahahah